BREAKING NEWS

Trondit Artan Hoxha: Ja dosja që do të çojë Sali Berishën si Pinoçeti me barelë në burg dhe lidhjet e bashkëshortes së tij me Ervis Martinajn

Trondit Artan Hoxha: Ja dosja që do të çojë Sali
x
BREAKING NEWS

Edi Rama shtyn kongresin pas zhvillimeve të fundit të SPAK dhe hetimeve ndaj Ballukut, Agaçit dhe Veliajt, pritet rikonfigurimi i plotë i qeverisjes para zgjedhjeve

Edi Rama shtyn kongresin pas zhvillimeve të fundit të SPAK dhe
x
BREAKING NEWS

Kandidatja kryesore në krye të “Foltores” Argita Malltezi frymëzohet nga Bashkimi Sovjetik, pas reagimit të Evi Kokalarit, vajza e Sali Berishës fshin postimin, Foltorja hyn në fazën e “ngrënies së vetes së vet”

Kandidatja kryesore në krye të “Foltores” Argita Malltezi
x
BREAKING NEWS

Dumani rendit pushtetarët që janë marrë nën hetim nga SPAK, nga ish-kryeministri, ministra, deputetë e kryebashkiakë dhe zbulon hetimin e sipërmarrësit shqiptar që tentoi t’i krijojë akses mafies ndërkombëtare në vendin tonë, si po blen krimi apartamen...

Dumani rendit pushtetarët që janë marrë nën hetim nga
x
BREAKING NEWS

Ja çfarë po ndodh me hetimet e “peshave të rënda” të politikës, Altin Dumani jep detajet për Berishën, Ramën e Veliajn, flet për policët në shërbim të krimit dhe kërcënimet ndaj prokurorëve specialë, në ndihmë të SPAK 32 skuadra të përbashkëta hetimore...

Ja çfarë po ndodh me hetimet e “peshave të
x
BREAKING NEWS

Trondit Myslim Murrizi, në përgjimet e “EncroChat” dhe “Sky” kanë rënë ministra dhe deputetë socialistë, Edi Rama gati t’i hedhë në “gojën” e SPAK për të shmangur rrëzimin nga pushteti, ja si ish-kreu i SHISH Visho Ajazi u përfshi në pazare me Saimir T...

Trondit Myslim Murrizi, në përgjimet e “EncroChat” dhe
x
BREAKING NEWS

KLP, kush do të zëvendësojë Alfred Ballën pas “bombës” së KPA, ja emri pretendent që ka mazhorancën e votave në Këshill

KLP, kush do të zëvendësojë Alfred Ballën pas
x
BREAKING NEWS

Plas sherri në çetën e “Foltores”, ambicia e Argita Malltezit për t’u katapultuar në krye të partisë fut “zjarrin” brenda Rithemelimit, krahu i djathtë i Sali Berishës del hapur kundër vajzës së ish-kryeministrit

Plas sherri në çetën e “Foltores”, ambicia e Argita
x

Lifestyle

A bëni pjesë në listë? Njihuni me shenjat e zodiakut që japin gjithnjë një shans të dytë pas një ndarjeje

A bëni pjesë në listë? Njihuni me shenjat e zodiakut që

Ekzistojnë tri shenja të zodiakut që e urrejnë të jetojnë në një mosmarrëveshje të gjatë me miqtë, partnerët apo kolegët dhe janë gati që të japin një shans të dytë për të përmirësuar situatat.

Dashi


Dashi do t’i japë dikujt një shans të dytë sepse ata e ndjejnë që janë përkushtuar bindshëm në një debat dhe janë gati për një raund të dytë deri në rregullimin e gjërave. Ata e shohin grindjen si një gjuhë dashurie. Të lindurit e kësaj shenje janë impulsivë dhe pasionantë, kështu që do t’i japin një tjetër shans personave më të cilët janë konfliktuar si një mënyrë për të gjetur zgjidhje për problemet e krijuara.

Ujori


Ujorët jetojnë duke i mbajtur gjërat sa më të thjeshta. Asgjë nuk është e pafalshme për të lindurit e kësaj shenje, madje edhe nëse partneri/ja i tradhton, ata do e gjejnë një mënyrë për ta kuptuar këtë. Ata janë të gatshëm të harrojnë problemet dhe të falin.

Peshqit


Pas një ndarjeje, një Peshk do të shtrihet në shtrat, do të dëgjojë muzikë romantike dhe do të qetësohet duke qarë teksa pret një mesazh faljeje nga ish-i. Në momentin që mesazhi vjen, ata e kanë të pamundur ta injorojnë, ndaj janë gati që të japin një shans të dytë. Peshqit priren të jenë një nga shenjat që falin më shumë në horoskop, nuk duan mosmarrëveshje dhe inate të zgjatura. Kjo është arsyeja pse ata e kanë të lehtë t’i falin ish-et e tyre, edhe pas gabimeve të mëdha.