BREAKING NEWS

Frrok Çupi zbulon planin e errët që thurën Meta dhe Berisha një natë para vrasjeve në “21 janar”: Ja të fshehtat e ekzekutimit të Aleks Nikës që mund t’i hapë rrugën SPAK të zbardhë dhjetëra viktima që kanë ‘hequr qafe’ dy shefat kur ishin në pushtet...

Frrok Çupi zbulon planin e errët që thurën Meta dhe
x
BREAKING NEWS

Evi Kokalari tregon “puçin” e Ilir Metës për Sali Berishën, ish-presidenti fut në lojë kushëririn e tij, ja kush është politikani që po kërkon ta vendosë në krye të opozitës dhe posti që po synon të marrë vetë në fund kryetari i Partisë së Lirisë...

Evi Kokalari tregon “puçin” e Ilir Metës për Sali
x
BREAKING NEWS

Ja përmbysja që pritet të bëjë Rama me drejtuesit politik të qarqeve të PS, nga largimi i Peleshit, Ballukut dhe Gjiknurit, te zhvendosja e Taulant Ballës dhe afrimi i Erion Braçes, Benet Becit dhe Pjerin Ndreut, zbardhet lista me emrat e rrezikuar...

Ja përmbysja që pritet të bëjë Rama me drejtuesit
x
BREAKING NEWS

Dalin detaje të tjera për rritjen e pensioneve, zbulohet sa lekë do të përfundojnë në xhepat e tyre, nga shpërblimet dhe deri te mënyra se si do ta marrin pensionin, flasin ekspertët

Dalin detaje të tjera për rritjen e pensioneve, zbulohet sa lekë
x
BREAKING NEWS

Artur Meçollari zbardh detajet e forta: Ja si po qepen prej 3 vitesh nga SPAK dosjet e aferave me pronat në ushtri, emrat ‘VIP’ që po hetohen me themel, skandalet që rrezikojnë të fundosin Bajram Begajn dhe pse imuniteti nuk e shpëton dot nga prangat e...

Artur Meçollari zbardh detajet e forta: Ja si po qepen prej 3 vitesh
x
BREAKING NEWS

Industria e armëve mashtrim i madh, gjithë fabrikat janë shkatërruar në Shqipëri, Nasip Naço nxjerr blof Niko Peleshin dhe zbardh skandalet e Ministrisë së Mbrojtjes, si përfunduan për skrap uzinat e municioneve   

Industria e armëve mashtrim i madh, gjithë fabrikat janë
x
BREAKING NEWS

Zbulohet struktura re e Rithemelimit, ja ndryshimet drastike që do të ndodhi nga nënkryetarët deri te emërimet e mbështetësve që janë në pozicionin e anëtarëve të Kryesisë

Zbulohet struktura re e Rithemelimit, ja ndryshimet drastike që do të
x
BREAKING NEWS

Kreshnik Spahiu: Ju tregoj urdhrat që mori Rama dhe Zelensky nga NATO, Samiti për Ukrainën nuk ishte reklamë për kryeministrin, ja plani amerikan që po thuret në fshehtësi të plotë për Shqipërinë

Kreshnik Spahiu: Ju tregoj urdhrat që mori Rama dhe Zelensky nga NATO,
x

Lifestyle

A jeni ju njëra prej tyre? Ja kush janë shenjat e horoskopit që kërkojnë vëmendje gjatë gjithë kohës

A jeni ju njëra prej tyre? Ja kush janë shenjat e horoskopit që

Nëse kërkon vëmendje gjatë gjithë kohës dhe bën pjesë te një nga 3 shenjta e mëposhtme, atëherë fajin nuk e ke ti, por shenja jote.

Dashi

Një prej shenjave më të vullnetshme, lozonjare dhe pasionante në të njëjtën kohë nuk kanë frikë të flasin hapur çfarë mendojnë, por karakteri i tyre aq i fortë është e pamundur të mos bëhet protagonistë i situatave. Dashët janë gjithmonë të zhurmshëm dhe krenarë për veten dhe pavarësia e tyre i ndihmon të dallohen nga turmat. Energjia e tyre i tërheq njerëzit prandaj shpesh janë pikë referimi edhe grupet shoqërore.

Luani

Askush s’e do vëmendjen më shumë sesa një Luan që do të komandojë! Duke qenë se shkëlqejnë njësoj si ylli i tyre në qiell, janë njerëz që kanë lindur për të qenë në vëmendjen e të gjithëve. Vetëbesimi i tyre ndihet lehtësisht në mes të turmës dhe është e pamundur të mos e kthesh kokën kur në rrugë kalon një Luan me shije, me posturë fantastike dhe shumë i talentuar! Nuk është faji i tyre që duan vëmendje, janë mbretërorët e zodiakut.

Shigjetari

Disa njerëz janë drejtues të lindur dhe ky është pikërisht rasti i Shigjetarit. Kjo shenjë zjarri është shpirti i festës dhe nuk i tremben fare vëmendjes së njerëzve. Shigjetarët janë përgjithësisht njerëz të informuar, inteligjentë dhe të dhënë pas eksperiencave të jetës- kjo e bën personazhin e tyre shumë interesant në sy të të tjerëve.