BREAKING NEWS

SHBA paralajmëron shpalljen “non-grata” të PD, demokratët rrezikojnë sanksione, Ambasada Amerikane deklaratë “bombë”, të kenë kujdes personat që shoqërohen me Sali Berishën dhe familjen e tij

SHBA paralajmëron shpalljen “non-grata” të PD,
x
BREAKING NEWS

Alarm për pushtetarët e lartë të korruptuar, zyrtari i lartë i SHBA zbarkon në Tiranë më 20 qershor, Joe Biden zgjat “emergjencë kombëtare” për të zhdukur korrupsionin në Shqipëri, zbardhet dokumenti që fundos familjen “Berisha”, sekuestrim pasurie për...

Alarm për pushtetarët e lartë të korruptuar, zyrtari i
x
BREAKING NEWS

Ja kush është personazhi i njohur i botës së krimit që do të fundosë Ilir Metën në SPAK, Kreshnik Spahiu zbulon detaje nga përgjimi që nëse merret seriozisht nga autoritetet mund të hapë “Kutinë e Pandorës” në politikë

Ja kush është personazhi i njohur i botës së krimit që
x
BREAKING NEWS

Ja si oligarku Klodian Allajbeu po “vjel” para pa kriter nga buxheti i shtetit për shkak të vjedhjeve dhe keqmenaxhimit, Spitali Amerikan zero investime në pajisje dhe përdor mjekët e spitaleve publike, qeveria asnjë kontroll

Ja si oligarku Klodian Allajbeu po “vjel” para pa kriter nga buxheti
x
BREAKING NEWS

Pikëpyetjet si u ngrit Belinda Balluku nga pastruese në Greqi, në nr.2 i qeverisë dhe ministre e tenderave në Shqipëri, ja detajet e forta që zbardhi media greke për bashkëpunëtoren e Ramës, nga “festa” me 50 milionë eurot që i ka borxh kompanisë “Acto...

Pikëpyetjet si u ngrit Belinda Balluku nga pastruese në Greqi, në
x
BREAKING NEWS

Meta-Kryemadhi të përgjuar nga BKH, ja detajet nga dosja që po heton prokurori Sotir Kllapi, në skaner pronat dhe llogaritë bankare, nga tërheqja e 20 mijë euro në vitin 2008, lejet për ndërtime, vila në Gjirin e Lalzit, deri te mobilimi dhe misteri i...

Meta-Kryemadhi të përgjuar nga BKH, ja detajet nga dosja që po
x
BREAKING NEWS

Gati fletë-arresti për Ilir Metën, kjo është seanca e fundit e pyetjeve të tij në SPAK, ja provat që e kanë fundosur, juristi Romeo Kara nxjerr detajet e forta

Gati fletë-arresti për Ilir Metën, kjo është seanca e
x
BREAKING NEWS

Aleanca mes Sali Berishës dhe Ilir Metës është prishur, Myslym Murrizi zbulon se çfarë po ndodh brenda opozitës dhe tregon "recetën" që do të rrëzojë Edi Ramën nga pushteti

Aleanca mes Sali Berishës dhe Ilir Metës është prishur,
x

Lifestyle

Deri më 9 tetor do marrin shumë PARA: Këto shenja do kenë shumë fat!

Deri më 9 tetor do marrin shumë PARA: Këto shenja do kenë

Jemi përpara një jave në të cilën Mërkuri pushon së qeni retrograd, ndaj është e sigurtë se do të kemi negociata të suksesshme. Planetët në Peshore sjellin një kthesë në frontin financiar. Deri më 9 tetor, paratë do të shkojnë tek Peshorja, Virgjëresha, Demi dhe Shigjetari.

Peshorja

Sezoni i shenjës suaj ka nisur, ndaj mund të prisni ngjarje pozitive, jo vetëm për sa i përket parave, por edhe në të gjitha fushat e tjera të jetës. Marsi te Binjakët ju përshtatet dhe për shkak të Venusit në shenjën tuaj do të mund të merrni një dhuratë të vlefshme. Është diçka që do të jetë me vlerë të madhe për ju dhe do të vini re se paratë ju ngjiten.

Virgjëresha

Një fushë krejt tjetër që ju sjell fitime të shkëlqyera, jo vetëm javën e ardhshme, por në tetor është shumë pranë jush. Më shumë fitime monetare ju presin, kështu që jeni në gjendje të bëni një investim të zgjuar. Jini racional dhe investoni para në një biznes që është i rëndësishëm për ju.

Shigjetari

Aspektet e mira të Saturnit me planetët në Peshore dhe Marsin në Binjakët do t’ju sjellin paratë që keni fituar me punën tuaj të palodhur. Është diçka që e keni pritur për një kohë të gjatë dhe tani më në fund është këtu, ndaj nuk keni nevojë të shqetësoheni.

Demi

Marsi në fushën e dytë sjell shpenzime, por edhe fitime më të larta. Shumë do të thoshin se do të shpenzoni shumë, por do të fitoni edhe shumë para. Mërkuri ju sjell edhe para që u vonuan disa javë.