BREAKING NEWS

Frrok Çupi zbulon planin e errët që thurën Meta dhe Berisha një natë para vrasjeve në “21 janar”: Ja të fshehtat e ekzekutimit të Aleks Nikës që mund t’i hapë rrugën SPAK të zbardhë dhjetëra viktima që kanë ‘hequr qafe’ dy shefat kur ishin në pushtet...

Frrok Çupi zbulon planin e errët që thurën Meta dhe
x
BREAKING NEWS

Evi Kokalari tregon “puçin” e Ilir Metës për Sali Berishën, ish-presidenti fut në lojë kushëririn e tij, ja kush është politikani që po kërkon ta vendosë në krye të opozitës dhe posti që po synon të marrë vetë në fund kryetari i Partisë së Lirisë...

Evi Kokalari tregon “puçin” e Ilir Metës për Sali
x
BREAKING NEWS

Ja përmbysja që pritet të bëjë Rama me drejtuesit politik të qarqeve të PS, nga largimi i Peleshit, Ballukut dhe Gjiknurit, te zhvendosja e Taulant Ballës dhe afrimi i Erion Braçes, Benet Becit dhe Pjerin Ndreut, zbardhet lista me emrat e rrezikuar...

Ja përmbysja që pritet të bëjë Rama me drejtuesit
x
BREAKING NEWS

Dalin detaje të tjera për rritjen e pensioneve, zbulohet sa lekë do të përfundojnë në xhepat e tyre, nga shpërblimet dhe deri te mënyra se si do ta marrin pensionin, flasin ekspertët

Dalin detaje të tjera për rritjen e pensioneve, zbulohet sa lekë
x
BREAKING NEWS

Artur Meçollari zbardh detajet e forta: Ja si po qepen prej 3 vitesh nga SPAK dosjet e aferave me pronat në ushtri, emrat ‘VIP’ që po hetohen me themel, skandalet që rrezikojnë të fundosin Bajram Begajn dhe pse imuniteti nuk e shpëton dot nga prangat e...

Artur Meçollari zbardh detajet e forta: Ja si po qepen prej 3 vitesh
x
BREAKING NEWS

Industria e armëve mashtrim i madh, gjithë fabrikat janë shkatërruar në Shqipëri, Nasip Naço nxjerr blof Niko Peleshin dhe zbardh skandalet e Ministrisë së Mbrojtjes, si përfunduan për skrap uzinat e municioneve   

Industria e armëve mashtrim i madh, gjithë fabrikat janë
x
BREAKING NEWS

Zbulohet struktura re e Rithemelimit, ja ndryshimet drastike që do të ndodhi nga nënkryetarët deri te emërimet e mbështetësve që janë në pozicionin e anëtarëve të Kryesisë

Zbulohet struktura re e Rithemelimit, ja ndryshimet drastike që do të
x
BREAKING NEWS

Kreshnik Spahiu: Ju tregoj urdhrat që mori Rama dhe Zelensky nga NATO, Samiti për Ukrainën nuk ishte reklamë për kryeministrin, ja plani amerikan që po thuret në fshehtësi të plotë për Shqipërinë

Kreshnik Spahiu: Ju tregoj urdhrat që mori Rama dhe Zelensky nga NATO,
x

Lifestyle

Horoskopi ditor për nesër, do të befasoheni se çfarë kanë parashikuar yjet për ju

Horoskopi ditor për nesër, do të befasoheni se çfarë

Dashi 

Edhe vazhdimësia e kësaj dite do varet nga ju. Nëse nuk tregoheni tolerantë dhe kërkoni të jeni ju shefi/ja në lidhjen që keni do përballeni me debate të zjarrta. Beqarët do tërhiqen shumë nga pamja e jashtme e disa personave, të cilët në fakt nuk vlejnë aspak. Nëse keni probleme në planin financiar, bëni çmos që t’i zgjidhni ato sa më parë.

Demi 

Priten disa ndryshime të rëndësishme gjatë kësaj dite në jetën tuaj në çift. Gjithçka do varet nga sjellja juaj kohët e fundit dhe më mirë se kushdo ju e dini vetë këtë. Beqarët do marrin propozime por thjesht për lidhje kalimtare, asgjë me tepër. Financat do jenë më të mira se kohët e fundit. Mundohuni ta ruani sa më gjatë ekuilibrin.

Binjakët

Do bëni gjithçka sot që ta përmirësoni jetën tuaj në çift dhe do ia dilni mbanë. Si ju ashtu edhe partneri/ja do kujdeseni për njeri- tjetrin dhe nuk do i kurseni komplimentet. Beqarët do joshen mjaft nga disa persona, por do kenë druajtje t’i shprehin ndjenjat. Në planin financiar mund të kryeni edhe investime meqë situata duket të jetë goxha e qëndrueshme.

Gaforrja

Ka shumë mundësi që sot të qëndroni me zor pranë partnerit/es tuaj. Nuk do jeni aspak në humor sepse diçka që ai ka bërë kohët e fundit ju ka mërzitur tej mase. Do bënit mirë të flisnit hapur me të. Beqarët nuk do tregohen të hapur dhe për këtë arsye mundësitë për takime do mundojnë. Financat do jenë përgjithësisht të mira. Vazhdoni ta ruani këtë ekuilibër.

Luani

Klima yjore do jetë mjaft e mirë për jetën sentimentale të çifteve. Pasioni do rindizet fuqishëm dhe emocionet do jenë  të papërshkrueshme. Beqarët do kenë takime romantike të cilat do i shtyjnë të marrin vendime me rëndësi. Financat nga ana tjetër nuk do jenë aspak të privilegjuara. Kujdes me çdo shpenzim që do kryeni sepse më vonë nuk do dini çfarë të bëni.

Virgjëresha

Ditë përgjithësisht harmonike dhe e këndshme kjo e sotmja për të dashuruarit. Do i zgjidhni me shumë qetësi mosmarrëveshjet që keni pasur dhe do bëni plane për të ardhmen. Beqarët nuk duhet të hezitojnë t’ua shprehin pëlqimin disa personave. Sektori i financave do jetë i paqëndrueshëm. Kujdes sepse me gabimin më të vogël mund të krijoni probleme shumë serioze.

Peshorja

Ditë mjaft e qetë dhe pa probleme kjo e sotmja për të dashuruarit. Do bashkëpunoni për gjithçka me partnerin/en dhe nuk do mbani mëri për te kaluarën. Beqaret do kenë një takim vendimtar i cili mund t’ua ndryshoje jetën qe kane bere deri me sot. Sektori i financave do jete mjaft i privilegjuar kështu qe ne këtë plan nuk do keni për çfarë të shqetësoheni.

Akrepi

Ata që janë në një lidhje do kenë surpriza të njëpasnjëshme gjatë kësaj dite. Gjithçka do shkojë ashtu si ata e kishin ëndërruar dhe entuziazmi do mbizotërojë gjithë kohës. Beqarët do kalojnë një ditë normale dhe pa asgjë të veçantë. Mërkuri nga ana tjetër do iu ndihmojë të keni disa hyrje parash, por ju do i shpenzoni menjëherë ato. Kujdes sepse mund të keni probleme.

Shigjetari

Saturni do ketë ndikim të drejtpërdrejtë sot në jetën tuaj sentimentale dhe duhet thënë se ai nuk është planeti ideal për të influencuar dashurinë. Kujdes me kritikat dhe shmangni sa të mundni kokëfortësinë. Beqarët do takohen me një person mjaft simpatik dhe pasionant. Mos e humbni këtë mundësi. Financat do jenë delikate. Shpenzoni me maturi që të mos keni më tepër vështirësi.

Bricjapi

Me mirëkuptim dhe tolerancë do i kaloni të gjitha vështirësitë që keni pasur në jetën tuaj në çift. Do tregoheni me largpamës dhe do dini të falni. Beqarët edhe pse do kenë shumë mundësi për takime, do i refuzojnë ato me arsyen se nuk duan asnjë lloj angazhimi. Në planin financiar mos u tregoni të pamatur sepse do keni probleme shumë të mëdha.

Ujori

Do jeni më të gatshëm të bëni disa lëshime ndaj partnerit/es tuaj sot dhe marrëdhënia në çift do fillojë të përmirësohet. Edhe ai do kujdeset që ju të ndiheni më së miri. Beqarët do kenë takime interesante, por zemra e tyre nuk do rrahë aq fort sa për të krijuar një lidhje. Në planin financiar nuk do keni as problemin më të vogël.

Peshqit

Mos harroni ti bëni herë pas here komplimente partnerit/es tuaj sot sepse jo vetëm ai/ajo, por edhe ju do ndiheni më së miri. Në përgjithësi dita do jetë e këndshme. Beqarët që ëndërrojnë të krijojnë një lidhje serioze do jenë mjaft të privilegjuar. Edhe të ardhurat do fillojnë të përmirësohen dalëngadalë. Do jeni më të qetë dhe do shpenzoni pa frikë për gjërat më të nevojshme.