BREAKING NEWS

Ilir Meta ka lokal luksoz në mes të Londrës, ja politikanët dhe drejtorët që kanë shërbyer si transportues të parave të tij dhe detajet nga biznesi i tij i fshehtë me lidhje në Indi ku 1 gur i bardhë bën 400 euro, Idajet Beqiri nxjerr të fshehtat trond...

Ilir Meta ka lokal luksoz në mes të Londrës, ja politikanët
x
BREAKING NEWS

Hetimet e SPAK shkaktojnë përplasje të forta në kupolën e PL, ja lista me emrat “VIP” që rrezikojnë prangat, nga falsifikimi i formularëve, te pastrim parave, Ilir Meta përjashton Monika Kryemadhin dhe të gjithë mbështetësit e saj në nivel drejtues...

Hetimet e SPAK shkaktojnë përplasje të forta në kupolën
x
BREAKING NEWS

Edi Rama paralajmëron furtunë ndryshimesh në qeveri, iu mbyll derën e kandidimit në zgjedhjet e 2025 zyrtarëve të korruptuar dhe atyre që kanë llogari të hapura me SPAK, kryeministri sfidon amerikanët dhe shpërthen në sulme e akuza ndaj Gjykatës Kushte...

Edi Rama paralajmëron furtunë ndryshimesh në qeveri, iu mbyll
x
BREAKING NEWS

SPAK ka hyrë në një zonë të “minuar”, janë grabitur informacione sensitive të klasifikuara sekret, ja si mund të shantazhohen deputetët, në skemë mafiozë të përfshirë shërbime inteligjente të huaja, në rrezik aksionet policore, Kreshnik Spahiut plas “b...

SPAK ka hyrë në një zonë të “minuar”,
x
BREAKING NEWS

Romeo Kara: Ja provat e bujshme që ka zbuluar drejtësia për çiftin Meta-Kryemadhi, SPAK drejt përfundimit të hetimeve për dosjen e pastrimit të parave, pritet komunikimi i akuzës, po përgatitet dhe arrestimi i Argita Malltezit

Romeo Kara: Ja provat e bujshme që ka zbuluar drejtësia për
x
BREAKING NEWS

Përçahet strofulla e “non-gratave”, Ilir Meta sulmon Rithemelimin dhe deklaron prishjen me Sali Berishën, ja akuzat për ish-kreun e PD

Përçahet strofulla e “non-gratave”, Ilir Meta sulmon
x
BREAKING NEWS

Vazhdon pazari i Rithemelimit me Rilindjen, Berisha thellon sulmet ndaj Erion Veliajt, kërkon zgjedhje të parakohshme në Bashkinë e Tiranës, Belind Këlliçi kandidat i "Foltores", Edi Rama me "as nën mëngë"

Vazhdon pazari i Rithemelimit me Rilindjen, Berisha thellon sulmet ndaj Erion
x
BREAKING NEWS

Djali i ish-ministrit të PD kandidat për Avokat i Popullit, zbardhen prapaskenat e një tjetër pazari të fshehtë Rama-Berisha, synohet goditja e Reformës në Drejtësi përmes njeriut të “non-gratës”

Djali i ish-ministrit të PD kandidat për Avokat i Popullit, zbardhen
x

Lifestyle

Horoskopi për ditën e nesërme, ja çfarë parashikojnë yjet

Horoskopi për ditën e nesërme, ja çfarë

Dashi


Ka ardhur momenti që të nisini të rishikoni strategjitë tuaja profesionale, në mënyrë që të maksimizoni rezultatet. Jini bashkëpunues, pasi do të keni nevojë për ndihmën e bashkëpunëtorëve tuaj, për t’ia dalë mbanë në nismat që do të merrni. Në dashuri, pritet një kthesë pozitive.

Demi


Nisni të planifikoni paraprakisht të gjithë udhëtimet dhe aktivitetet e reja që keni ndërmend të kryeni gjatë kësaj jave. Gjatë kësaj të shtune do të merrni surpriza të kënaqshme në sajë të sjelljes tuaj pozitive dhe një bashkëpunëtori tuaj.

Binjakët


Gjatë kësaj periudhe jeni shumë në ankth. Acarimi mund të çojë në reagime të tepruara, madje deri banale. Mundohuni që të menaxhoni më mirë emocionet tuaja.

Gaforrja


Do të jeni të kënaqur me gjithë rezultatet e marra gjatë kësaj periudhe. Kjo kënaqësi është e justifikuar pasi jeni lodhur shumë për të çuar në fund një bashkëpunim shumë angazhues. Edhe në dashuri dhe familje, ky është momenti më i mirë për të rigjetur ekuilibrin.
Luani

Do të jetë një e shtunë shumë interesante, për të rindezur dashurinë dhe forcuar një lidhje që nuk ka shumë që ka nisur. Jini më romantik dhe sentimental, pasi partneri/ja juaj do e vlerësojë. Në punë, pritet të ketë rezultate shumë të mira!


Virgjëresha

Parashikohet një fundjavë shumë emotive ku do të jeni thuajse të përhumbur në ndjenja. Kjo mungesë stabiliteti mund të rezultojë e rrezikshme, sa i takon raporteve tuaja ndërpersonale.

Peshorja

Do të keni mundësi që të eksploroni vende të reja dhe të nisni të organizoni aktivitete që kanë nevojë për thellim në javët në vijim. Do të jeni shumë krijues dhe të frytshëm, kështu që mos u druani të merrni rol drejtues në vendin tuaj të punës.

Akrepi

Në këtë moment duhet të tregoheni shumë të kujdesshëm për të shmangur rreziqe të kota për karrierën tuaj. Në dashuri do të jeni disi konfuz, por nuk duhet absolutisht të lejoni që pasiguritë tuaja të shkatërrojnë një njohje të re.

Shigjetari

Nuk ndiheni plotësisht të zotët për shkak të disa kolegëve tuaj, por kjo gjë nuk duhet t’iu dekurajojë. Tregohuni të vendosur dhe guximtarë dhe do të arrini të nxirrni në pah, idetë tuaja të vyera. Nëse keni gjetur një person që ju tërheq, mos hiqni dorë prej tij/saj.

Bricjapi

Shikoni me vëmendje të gjitha projektet tuaja, pasi në këtë moment, parashikohen jo pak të papritura në rrugën tuaj. Mos u tregoni shumë debatues dhe të ngjallni polemika në familje ose në dashuri.

Ujori

Parashikimet e fundit të yjeve, ju shikojnë të angazhuar maksimalisht në projekte të ndryshme, të cilët i keni zvarritur prej kohësh. Në dashuri mos u ndikoni nga ankthet dhe pasiguritë.

Peshqit

Kjo ditë fundjave ju fton që të kujdeseni më shumë për shëndetin tuaj, sidomos nëse gjatë javëve të fundit keni qenë shumë të stresuar. Disa çështje familjare, duhen përballuar me kujdesin dhe vëmendjen më të madhe.