BREAKING NEWS

SPAK ka hyrë në një zonë të “minuar”, janë grabitur informacione sensitive të klasifikuara sekret, ja si mund të shantazhohen deputetët, në skemë mafiozë të përfshirë shërbime inteligjente të huaja, në rrezik aksionet policore, Kreshnik Spahiut plas “b...

SPAK ka hyrë në një zonë të “minuar”,
x
BREAKING NEWS

Romeo Kara: Ja provat e bujshme që ka zbuluar drejtësia për çiftin Meta-Kryemadhi, SPAK drejt përfundimit të hetimeve për dosjen e pastrimit të parave, pritet komunikimi i akuzës, po përgatitet dhe arrestimi i Argita Malltezit

Romeo Kara: Ja provat e bujshme që ka zbuluar drejtësia për
x
BREAKING NEWS

Përçahet strofulla e “non-gratave”, Ilir Meta sulmon Rithemelimin dhe deklaron prishjen me Sali Berishën, ja akuzat për ish-kreun e PD

Përçahet strofulla e “non-gratave”, Ilir Meta sulmon
x
BREAKING NEWS

Vazhdon pazari i Rithemelimit me Rilindjen, Berisha thellon sulmet ndaj Erion Veliajt, kërkon zgjedhje të parakohshme në Bashkinë e Tiranës, Belind Këlliçi kandidat i "Foltores", Edi Rama me "as nën mëngë"

Vazhdon pazari i Rithemelimit me Rilindjen, Berisha thellon sulmet ndaj Erion
x
BREAKING NEWS

Djali i ish-ministrit të PD kandidat për Avokat i Popullit, zbardhen prapaskenat e një tjetër pazari të fshehtë Rama-Berisha, synohet goditja e Reformës në Drejtësi përmes njeriut të “non-gratës”

Djali i ish-ministrit të PD kandidat për Avokat i Popullit, zbardhen
x
BREAKING NEWS

Ja pse Rrumbullaku gënjeu kryeministrin Rama dhe si Ervin Muça eksportoi të dhënat e sistemit TIMS, Karamuço zbardh detajet e fundit, futen në lojë edhe amerikanët

Ja pse Rrumbullaku gënjeu kryeministrin Rama dhe si Ervin Muça
x
BREAKING NEWS

Ja kush janë 2 postierët që i pastrojnë paratë Ilir Metës në Angli, udhëtimet e tyre të shpeshta dhe të pajustifikuara drejt Londrës, zbardhen detaje nga pasuritë e tij të fshehura në bankat e Zvicrës, Kongos, Qipros dhe San Marinos, dalin në skenë edh...

Ja kush janë 2 postierët që i pastrojnë paratë Ilir
x
BREAKING NEWS

Ilir Meta po përgatit terrenin për të shpëtuar nga prangat e SPAK, ja “asi i tij nën mëngë”, Evi Kokalari bën deklaratën e fortë

Ilir Meta po përgatit terrenin për të shpëtuar nga prangat e
x

Lifestyle

Horoskopi për ditën e nesërme, ja çfarë parashikojnë yjet për ju

Horoskopi për ditën e nesërme, ja çfarë

Dashi

Nëse jeni ne çift mos merrni vendime impulsive gjate kësaj dite sepse shume shpejt do pendoheni. Nëse keni pasur probleme te mëdha nuk duhet te ndaheni pikërisht sot. Për beqaret, flirtet dhe aventurat do jete goxha te kënaqshme. Shfrytëzojini mundësitë qe do iu jepen. Ne planin financiar duhet te merrni masa strikte ne mënyrë qe te ruani qëndrueshmërinë.

Demi

Priten disa probleme te vogla ne çift gjate kësaj dite, kështu qe tregohuni me te matur me fjalët. Gjithsesi ne fund te ditës situata do përmirësohet. Beqaret do kenë me shume fat ne dashuri dhe ka gjasa ta gjejnë atë qe kane kërkuar prej kohesh. Për shkak te kujdesit qe keni treguar kohet e fundit për shpenzimet, sot financat do jene goxha te mira.

Binjaket

Fale konfigurimit jo te mire te Neptunit, ka rrezik qe jeta juaj ne çift te jete e mbushur me probleme dhe debate. Nëse e doni partnerin tuaj si me pare bëni gjithçka qe ta ndryshoni situatën. Për beqaret do jete një dite e mbushur me emocione te mëdha dhe takime interesante. Ne planin financiar do keni mundësi te mira për ta stabilizuar situatën.

Gaforrja

Dielli do ndikoje pozitivisht sot ne jetën tuaj ne çift dhe do e beje ambientin me harmonik. Priten emocione te forta. Beqaret nga ana tjetër do jene edhe me te favorizuar ne dashuri. Jupiteri do i nxite te tregohen te hapur ndaj takimeve dhe te shfrytëzojnë çdo propozim qe do iu behet. Ne planin financiar do luftoni fort qe jo vetëm ta stabilizoni, por edhe ta përforconi situatën.

Luani

Jeta juaj ne çift do shkoje për mrekulli gjate kësaj dite. Gjithë gëzimi do reflektohet ne te gjitha fushat e tjera te jetës dhe dita do jete e shkëlqyer. Beqaret nuk do takojnë dashurinë e madhe, megjithatë do kenë mundësi për aventura emocionuese. Shfrytëzojeni ditën! Ne planin financiar fati do jete ne anën tuaj. Buxheti do rritet ndjeshëm, por mos bëni menjëherë investime.

Virgjeresha

Do jeni shume xheloze pe rate qe keni ne krah gjate kësaj dite dhe mund te bëni disa skena qe nuk do i pëlqejnë partnerit. Kujdesuni te mos e lëndoni atë. Për beqaret do jene një dite e veçante gjate se cilës do ndodhe një takim impresionues. Shfrytëzojeni atë deri ne sekondën e fundit. Ne planin financiar nuk duhet te luani me zjarrin sepse mund te digjeni. Kujdes!

Peshorja

Edhe pse mund te keni disa debate me partnerin tuaj gjate kësaj dite, çdo gjë do rregullohet ne shtrat. Nuk mund t’i rezistoni dot atij kur ta keni aq pranë. Beqaret, fale ndikimit pozitiv te Hënës do hedhin hapat e para drejt një historie dashurie serioze dhe afatgjate. Sektori i financave duhet pasur ne qendër te vëmendjes. Mos shpenzoni pa u menduar nëse nuk doni te keni vështirësi.

Akrepi

Gjate kësaj dite, ata qe janë ne një lidhje nuk do kenë as tabu dhe as gjera te ndaluara. Venusi do iu ndihmoje te tregoheni me te hapur dhe do tentoni risi. Për beqaret do ketë vetëm mundësi për aventura kalimtare, dashuria e madhe ende nuk do mbërrijë. Ne planin financiar do negocioni me dike dhe do kryeni edhe transaksione me rëndësi.

Shigjetari

Pas një periudhe jo dhe shume te mire për jetën ne çift, sot do bëni gjithçka qe keni ne dore për te krijuar një ambient te ngrohte. Dozat e komunikimit gjithashtu do shtohen mjaft. Beqaret do e lënë veten te lire dhe do bëjnë atë qe do mendojnë për momentin. Financat do jene me te mira për personat te cilët kane ndërmarrjet e tyre ose qe merren me marrëdhënien me publikun.

Bricjapi

Ju qe jeni ne një lidhje nuk do jeni aspak te duruar dhe mund te bëni gabime sot. Kujdes sepse partneri vërtet tregohet përgjithësisht i kuptueshëm, por çdo gjë e ka një kufi. Beqaret nuk do jene aspak ne humor te mire për te filluar aventura kalimtare. Ne planin financiar do kryeni transaksione te rëndësishme te cilat shume shpejt do e përmirësojnë buxhetin.

Ujori

Sot priten ndryshime te mëdha ne jetën tuaj ne çift. Do kaloni momente emocionuese me partnerin dhe do merrni vendime te rëndësishme se bashku. Beqaret nuk duhet te hedhin asnjë hap pa qene te sigurt se ai person është i duhuri. Mos iu besoni fjalëve te bukura. Financat do jene kryesisht te mira dhe nuk do keni për çfarë te qaheni. Beni shpenzimet e nevojshme.

Peshqit

Konfigurimi i yjeve do e beje jetën ne çift edhe me te bukur sot. Do kaloni momente te këndshme dhe ambienti do jete harmonik. Megjithatë mire do ishte te mos tregoheshit shume idealiste sepse edhe mund te zhgënjeheni. Beqaret do kenë njohje te reja me persona interesante. Sektori i financave do jete i ekuilibruar dhe aspak problematik.