BREAKING NEWS

Pakti për emigrantët/ Reagojnë media italiane: Engjëll Agaçi, njeriu kyç në marrëveshjen Shqipëri-Itali, një ish-avokat i...

Pakti për emigrantët/ Reagojnë media italiane: Engjëll
x
BREAKING NEWS

Edi Rama bën “mea culpa” dhe pranon "njollën në biografi" për etiketimin e mediave si kazanë, a po reflekton kryeministri për arrogancën e ekzagjeruar?

Edi Rama bën “mea culpa” dhe pranon "njollën në
x
BREAKING NEWS

Kreshnik Spahiu: Ja marrëveshja e pisët e Ramës, Metës e Berishës që është ende në fuqi, taktikat e tyre të kërcënimit me dosje, skema që po përdor kryeministri me ndërkombëtarët për të qëndruar në pushtet dhe dy goditjet e rënda që do të marrë ish-pre...

Kreshnik Spahiu: Ja marrëveshja e pisët e Ramës, Metës e
x
BREAKING NEWS

Kreu i Lëvizjes Bashkë, Arlind Qori: Ju tregoj recetën për të rrëzuar nga pushteti Edi Ramën dhe oligarkinë ekonomike që e mbështet, ja dosja që nëse hetohet siç duhet nga SPAK e çon kryeministrin pas hekurave, Meta-Berisha kokë e këmbë të zhytur në vj...

Kreu i Lëvizjes Bashkë, Arlind Qori: Ju tregoj recetën për
x
BREAKING NEWS

Ja dëshmitari kyç që i ka bërë “gropën” nga qelia Metës për aferën “CEZ-DIA”, SPAK ka sekuestruar celularët e Kryemadhit e fëmijëve të saj me biseda të vitit 2013-2015, pyeten 100 persona, nga të afërm, bashkëpunëtorë dhe mjekë, futet në skaner edhe vi...

Ja dëshmitari kyç që i ka bërë
x
BREAKING NEWS

Ministri i Financave, Ervin Mete: Ja çfarë duhet të dini për kategoritë që përfitojnë rritje page, detajet nga indeksimi i pensioneve dhe periudha kur do të shpërndahet bonusi, do të ketë paketë mbështetëse për shtresat në nevojë, ndihmë edhe për famil...

Ministri i Financave, Ervin Mete: Ja çfarë duhet të dini
x
BREAKING NEWS

Ja “grushti i madh amerikan” në fytyrën e Sali Berishës, Ilir Metës dhe Edi Ramës, SHBA del në krah të Altin Dumanit, kërkon distancim të opozitës nga “non-grata” dhe jep mesazhin e fortë se keqqeverisja e korrupsioni duhen luftuar

Ja “grushti i madh amerikan” në fytyrën e Sali
x
BREAKING NEWS

Ja kontrata në duart e prokurorëve që po i bën “gropën” Ilir Metës dhe Monikës, roli i nënës së Kryemadhit dhe vëllait Drini që mori 360 milionë lekë nga SGS, 2 njerëzit që hapën dosjet e ish-presidentit në SPAK me kallëzimet që bënë nxjerrin faktet t...

Ja kontrata në duart e prokurorëve që po i bën
x

Lifestyle

Horoskopi për ditën e nesërme, ja çfarë surprizash kanë parashikuar shenjat e zodiakut për ju

Horoskopi për ditën e nesërme, ja çfarë surprizash

Dashi

Do të përfshiheni në një projekt të ri, i cili do ju lejojë që të merri një rol më të madh. Jini të gatshëm për t’u përballuar me vështirësitë, pasi nuk do e keni të lehtë të gjeni dakordësinë me bashkëpunëtorët tuaj.

Demi

Kjo fazë është interesante në pikëpamje të ndryshme. Do të përfshiheni në eksperienca dhe takime të reja, por pavarësisht kësaj ndjeni se ju mungon diçka, gjë që ju bën të pakënaqur. Mos e lini pas dore fushën e ndjenjave.

Binjakët

Mundohuni të dëgjoni me më shumë vëmendje, sugjerimet e familjes ose të bashkëpunëtorëve tuaj, pasi do ju lejojnë që të merrni rezultate më të mira në vendin e punës. Gjatë kësaj dite do të jeni mjaft kokëfortë në dashuri.

Gaforrja

Kjo është një periudhë stresuese, por mundohuni që të mos përfshiheni nga paniku dhe ankthi, për shkak se duhet të nxirrni anën tuaj më pozitive. Në dashuri do të keni përplasje, për shkak se ka disa çështje që duhen riparë. Flisni hapur me partnerin.

Luani

Kjo ditë premton të jetë shumë e mirë sa i takon pikëpamjes emocionale. Jini më të sigurtë në veten tuaj dhe mos u druani përballë disa qortimeve më shumë në vendin e punës.

Virgjëresha

Do të jetë një ditë vendimtare për të dalë nga situatat e përpëlitjeve, ku jeni përfshirë së fundmi. Gjithsesi ka disa ndryshime që do të jenë të pashmangshme, ndaj jini të gatshëm të përshtateni, sidomos në sferën profesionale.

Peshorja

Ka disa transformime që ju bëjnë më të vetëdijshëm dhe të sigurtë në objektivat e rinj që doni të arrini, brenda fundit të vitit. Disa të papritura që do ju dalin, duhen përballuar me qetësinë dhe racionalitetin më të madh.

Akrepi

Parashikohen të reja të rëndësishme në sferën profesional, gjatë të cilave do të jeni protagonistë në një nismë të re stimuluese. Mos e lini pas dore trupin tuaj, sidomos nëse së fundmi keni qenë të tensionuar.

Shigjetari

Duhet të përkushtoheni më shumë në punë, sidomos nëse dikush po mundohet t’iu vendosë shkopinjtë në rrota. Në dashuri duhet të jeni më të guximshëm dhe kurajozë. Kjo e enjte, do të jetë mjaft e rëndësishme, për të shfaqur hapur ndjenjat tuaja.

Bricjapi

Mund të bëni intervista shumë interesante lidhur me vendin e punës. Këto testime do ju lejojnë që të mësoni strategji të reja, për t’u përdorur për projektet tuaja të ardhshme. Duhet të kërkoni zgjidhje alternative për të gjetur bashkëpunimin në dashuri.

Ujori

Do të arrini të përfundoni me sukses të madh, një projekt që ju ka vendosur prej kohësh në vështirësi. Do të ndiheni të kënaqur dhe të vlerësuar për gjithë sakrificat që keni bërë. Gjithsesi në dashuri, partneri/ja juaj mund t’iu akuzojë se e keni lënë pas dore. Mos e humbni durimin.

Peshqit

Kjo ditë do të jetë mjaft e qetë dhe relaksuese, kështu që mos e kini problem që të planifikoni aktivitete të reja. Jini më të gatshëm në dashuri, pasi ky është një moment i mirë për të organizuar edhe një arratisje të këndshme romantike.