BREAKING NEWS

SHBA tërhiqet përballë Sali Berishës, vula e PD kthehet te Rithemelimi, nis skenari i 2005 për rikthimin në pushtet të familjes “Berisha”, ja surprizat që pritet të ndodhin në zgjedhjet ë 2025

SHBA tërhiqet përballë Sali Berishës, vula e PD kthehet te
x
BREAKING NEWS

Ja si do spastrohet politika shqiptare nga Sali Berisha, Spartak Ngjela zbardh prapaskenat e vendimit të Gjykatës së Apelit për kalimin e vulës dhe logos së PD te Rithemelimi

Ja si do spastrohet politika shqiptare nga Sali Berisha, Spartak Ngjela zbardh
x
BREAKING NEWS

Kalimi i vulës së PD në duart e Sali Berishës, lajm ogurzi për Ilir Metën, ja si do të dalë jashtë loje presidenti i PL dhe pse vendimi i Gjykatës së Apelit është politik, juristja Brizida Gjikondi zbulon të pathënat

Kalimi i vulës së PD në duart e Sali Berishës, lajm ogurzi
x
BREAKING NEWS

Edi Rama u prish qetësinë deputetëve dhe ministrave, paralajmëron furtunë në listat e zgjedhjeve të 2025, shtyhet për në shtator takimi me emigrantët në Londër e Gjermani, ja kur do të mbahet Kongresi i PS

Edi Rama u prish qetësinë deputetëve dhe ministrave,
x
BREAKING NEWS

50 urdhër-arreste në tryezën e prokurorëve specialë, ja 10 dosjet që po “kopsit” SPAK, gazetari zbardh emrat “VIP” të rrezikuar dhe tregon provat tronditëse që ka zbuluar drejtësia e re për disa deputetë të Kuvendit

50 urdhër-arreste në tryezën e prokurorëve specialë, ja
x
BREAKING NEWS

Del vendimi i detajuar, ja kur dhe sa do të rriten pagat për 130 mijë punonjësit e administratës në vend, zbardhet skema e re që do të ndiqet edhe për bashkitë

Del vendimi i detajuar, ja kur dhe sa do të rriten pagat për 130
x
BREAKING NEWS

Allajbeu i “Spitalit Amerikan” ka futur gruan e tij për të marrë para nga koncensioni i sterilizimit, dalin dokumentet, ja si u largua menjëherë pas thellimit të hetimeve nga SPAK

Allajbeu i “Spitalit Amerikan” ka futur gruan e tij për të
x
BREAKING NEWS

Romeo Kara zbulon skenarin e “errët” të Sali Berishës që po thur nga banesa me besnikët e tij për të shpëtuar nga prangat e SPAK, ja vepra penale që ka kryer Flamur Noka për interesat e ish-kryeministrit

Romeo Kara zbulon skenarin e “errët” të Sali Berishës
x

Lifestyle

“Isha i ‘uritur’, kam 30 vite pa kryer marrëdhënie me gruan”/ Si u josh 63-vjeçari nga një vajzë sa gjysma e moshës së tij: Nuk e kisha imagjinuar, më mësoi për ...

“Isha i ‘uritur’, kam 30 vite pa kryer marrëdhënie

“Pas 30 vitesh që s’kam bërë seks me bashkëshorten time, kam rënë në dashuri me një grua që është gjysma e moshës sime”, rrëfen një 31-vjeçar për The Deidre.

Ai tregon stepjen për shkak të moshës për të vrapuar në krahët e të dashurës së tij. Të bësh dashuri është kaq e mrekullueshme saqë jam i dëshpëruar të largohem nga shtëpia dhe të martohem me të dashuren time, por jam mjaft i vjetër, kam moshën e babait të saj.

Unë jam 63, ajo është 31. Gruaja ime, 64 vjeçe, është një grua e sjellshme, por nuk e ka shijuar kurrë seksin. Për të, ishte një detyrë e pakëndshme, e nevojshme për të mbetur shtatzënë.

Pasi fëmijët tanë, të moshës 34 dhe 32-vjeç, erdhën në jetë, jeta jonë seksuale u zhduk. Duke qenë se unë e dua gruan time dhe jemi mirë si miq, e pranova këtë si fatin tim në jetë.

Por më mungonte intimiteti dhe ndjenja e dashurisë, ngrohtësia e trupit të një gruaje në trupin tim.

E takova të dashurën time në një konferencë pune. Në fillim, nuk mund të besoja se një vajzë e re e bukur do të interesohej për një plak si unë.

Mendova se ajo po më mashtronte ose po më përdorte për para. Por në fakt nuk ishte kështu. Kryejmë marrëdhënie seksuale bashkë prej 1 viti dhe pas tre dekadash pa jetë seksuale, më në fund po ndihem i plotësuar.

Pavarësisht se është 30 vjet më e vogël, ajo më ka mësuar shumë për seksin, pozicione që nuk e kisha imagjinuar kurrë, duke përdorur lodra seksi dhe duke folur fjalë të pista.

Këto janë gjëra që gruaja ime nuk do të kishte ëndërruar t’i bënte dhe unë nuk mund të ngopem prej tyre.Jam i sigurt që gruaja ime dyshon se unë kam një lidhje, por nuk mendoj se asaj i intereson.