BREAKING NEWS

Ja kush janë 2 postierët që i pastrojnë paratë Ilir Metës në Angli, udhëtimet e tyre të shpeshta dhe të pajustifikuara drejt Londrës, zbardhen detaje nga pasuritë e tij të fshehura në bankat e Zvicrës, Kongos, Qipros dhe San Marinos, dalin në skenë edh...

Ja kush janë 2 postierët që i pastrojnë paratë Ilir
x
BREAKING NEWS

Ilir Meta po përgatit terrenin për të shpëtuar nga prangat e SPAK, ja “asi i tij nën mëngë”, Evi Kokalari bën deklaratën e fortë

Ilir Meta po përgatit terrenin për të shpëtuar nga prangat e
x
BREAKING NEWS

Altin Dumani akuzon Edi Ramën se ka bllokuar punën e SPAK, nuk jep fonde për shtesë personeli të BKH dhe këshilltarë ligjorë që do asistojnë prokurorët në luftën kundër korrupsionit

Altin Dumani akuzon Edi Ramën se ka bllokuar punën e SPAK, nuk jep
x
BREAKING NEWS

SHELL i plas “bombën” Edi Ramës, Shpiragu “gropa e zezë” e kompanisë, tërhiqen nga 600 milionë euro investime pa asnjë pikë nafte, bie propaganda e fondit 500 milionë euro të pensioneve të kryeministrit

SHELL i plas “bombën” Edi Ramës, Shpiragu “gropa e
x
BREAKING NEWS

Ja kush janë familjet që kontrollojnë mediat dhe bëjnë pazare me qeverinë në Shqipëri, “Freedom House” jep alarmin, prania e korrupsionit, tentativat e vazhdueshme të Berishës për të destabilizuar vendin dhe sabotuar SPAK shqetësuese, zbardhet raporti ...

Ja kush janë familjet që kontrollojnë mediat dhe bëjnë
x
BREAKING NEWS

“Bomba” e Bardhyl Resos: Edi Rama ka dosje në SHBA, në 2025 nuk do të jetë më kryeministër dhe po fituan socialistët me vota, ja rreziku që e pret

“Bomba” e Bardhyl Resos: Edi Rama ka dosje në SHBA, në
x
BREAKING NEWS

Monika Kryemadhi shpërthen kundër Ilir Metës, aludon se po bëhet “kurban” i tij, çifti në krizë të thellë pas fundosjes nga SPAK

Monika Kryemadhi shpërthen kundër Ilir Metës, aludon se po
x
BREAKING NEWS

Ja lëvizja e dyshimtë e parave mes Monika Kryemadhit dhe nënës së saj që vuri në lëvizje SPAK, i gjithë burimi i pasurisë përrallorë të familjes “Meta” i ka tek dhurimi i 500 m2 tokë dhe kursimi i 5 milionë lekëve, pallati dhe vila e tyre “mbinë si me ...

Ja lëvizja e dyshimtë e parave mes Monika Kryemadhit dhe
x

Lifestyle

Ju presin të papritura/ Kjo shenjë horoskopi do krijojë një lidhje të fuqishme dashurie

Ju presin të papritura/ Kjo shenjë horoskopi do krijojë një

Dashi – Hëna takohet me Jupiterin në shenjën tuaj të zodiakut, Dashi dhe mund t’ju gjejë të jeni veçanërisht me fat! Rritja dhe mundësitë janë tema të mëdha për ju në këtë kohë. Mund të ndodhë një zhvillim emocionues.

Demi – Lidhja me zërin tuaj të brendshëm mund të çojë në një përparim krijues ose emocional sot. Ju mund të doni të kaloni kohë vetëm në meditim, ose thjesht për të pushuar!

Binjakët – Sot mund të jetë një moment emocionues në jetën tuaj shoqërore! Mund të krijohen shumë miqësi të reja. Idetë e ndara në këtë kohë mund të kenë një ndikim të madh në të ardhmen që dëshironi të ndërtoni për veten tuaj.

Gaforrja – Zhvillime emocionuese mund të ndodhin në karrierën tuaj sot. Popullariteti juaj rritet! Mund të arrihet një objektiv dhe të vijnë mundësi të reja.

Luani – Dita mund t’ju gjejë duke marrë një ftesë ose mesazh emocionues, ndoshta nga jashtë! Lajme të mëdha mund të ndahen dhe kjo është një kohë shumë emocionuese për të ndarë idetë tuaja me botën.

Virgjëresha – Mund t’ju ofrohet një ofertë bujare! Mund të shfaqen shumë mundësi në këtë kohë, por mos mendoni se duhet t’i thoni po secilit. Jini selektiv!

Peshorja – Një takim i rastësishëm mund të ndodhë! Peshorja ka të bëjë me partneritetin dhe kjo mund të jetë një kohë e shkëlqyer për të ndërtuar marrëdhënie të reja. Ju gjithashtu mund të mësoni diçka interesante për një partner sot.

Akrepi – Orari juaj mund të jetë shumë i ngarkuar sot. Mund të bëhen hapa të mëdhenj drejt përfundimit të projekteve. Mund të jeni në një humor produktiv, por në vend që të ngarkoheni edhe më shumë, shpërblejeni veten me pak pushim!

Shigjetari – Hëna takon planetin tuaj sundues Jupiterin, duke frymëzuar festë, kreativitet dhe romancë! Mund të ndodhë një zbulim i madh artistik. Një lidhje e fuqishme dashurie mund të krijohet ose të thellohet nëse tashmë jeni të përfshirë me dikë.

Bricjapi – Do keni një atmosferë të ngrohtë dhe komode në shtëpi dhe në jetën tuaj personale! Një ndjenjë e përgjithshme e zemërhapësisë dhe bujarisë rrjedh. Mund të jetë një kohë e mrekullueshme për të argëtuar njerëzit në shtëpinë tuaj!

Ujori – Hëna dhe Jupiteri takohen sot, duke ndezur sektorin e komunikimit të grafikut tuaj: Lajme të mëdha mund të ndahen!

Peshqit – Hëna takohet sot me planetin tuaj sundues Jupiter, gjë që mund t’ju sjellë një dhuratë emocionuese. Pasuria juaj mund të jetë në rritje; mund të hasni në një objekt me vlerë! Ose thjesht mund të shijoni komoditetin e mjedisit tuaj.