BREAKING NEWS

Ja pazaret e fshehta mes Ramës, Berishës, Metës dhe Gazment Bardhit, kodet e tyre mafioze për të kërcënuar njëri-tjetrin, lidhjet me oligarkët, prapaskenat e akuzave të fshirjes së serverëve në “21 janar” dhe detajet nga lufta e madhe që ka plasur për ...

Ja pazaret e fshehta mes Ramës, Berishës, Metës dhe Gazment
x
BREAKING NEWS

Spartak Ngjela: Ja ‘Thembra e Akilit’ në drejtësi që mund të shpëtojë Sali Berishën nga ‘arresti në shtëpi’ dhe rasti i vetëm kur mund t’i digjet mandati si deputet, pse ish-kryeministri mund t'ia hedhë paq nëse hetohet dosja e ‘21 Janarit’...

Spartak Ngjela: Ja ‘Thembra e Akilit’ në drejtësi që
x
BREAKING NEWS

Idajet Beqiri: Ja të gjitha tentativat e Berishës për të mbuluar krimin e 21 Janarit 2011, skema për t’ia faturuar vrasjet opozitës, sajesa e plagëve nga afër dhe shpërblimi që iu dha gardistëve, gati të çojmë në SPAK një video që nuk e ka parë Prokuro...

Idajet Beqiri: Ja të gjitha tentativat e Berishës për të
x
BREAKING NEWS

Aleks Soros merr “komandën” e Shqipërisë, ja si Edi Rama ndërroi Damir Fazlliçin e Sali Berishës me manjatin e “Shoqërisë të Hapur”

Aleks Soros merr “komandën” e Shqipërisë, ja si Edi
x
BREAKING NEWS

Pas 140 milionë eurove të Beketit, gati 140 milionë euro të tjera për Portin e Durrësit, ja gjobat që do të paguajnë shqiptarët për kapriçot e Edi Ramës, gazetari italian fut në “zgrip” kryeministrin

Pas 140 milionë eurove të Beketit, gati 140 milionë euro të
x
BREAKING NEWS

Pesë ministra dhe 5 ish-ministra të PS kanë rënë në “rrjetën” e SPAK, gazetari i njohur zbardh prapaskenat dhe tregon kush po e bllokon arrestimin e Ilir Metës, ja faktet që implikojnë Sali Berishën në vrasjet e “21 janarit”

Pesë ministra dhe 5 ish-ministra të PS kanë rënë
x
BREAKING NEWS

Eksperti i IT plas super skandalin e AKSHI-t, ja si Mirlinda Karçanaj i ka futur duart në informacionet sekrete brenda institucioneve të reja të vetingut

Eksperti i IT plas super skandalin e AKSHI-t, ja si Mirlinda Karçanaj i
x
BREAKING NEWS

Kastriot Aliaj: Ju tregoj të fshehtat e dosjeve të UDB dhe OZNA-s që mbajnë emrin e Sali Berishës, si e rekrutuan shërbimet sekrete serbe, ja kush ishte ‘menaxheri’ që i jepte urdhrat në fshehtësi të plotë dhe emrat e spiunëve që bashkëpunoi...

Kastriot Aliaj: Ju tregoj të fshehtat e dosjeve të UDB dhe OZNA-s
x

Lifestyle

Këto tre shenja të horoskopit do të kenë një fundjavë të vështirë

Këto tre shenja të horoskopit do të kenë një

Dy ditët e fundjavës, 2 dhe 3 Dhjetor 2023, parashikohen të jenë të vështira për disa shenja të horoskopit. Me Hënën që dalëngadalë largohet nga shenja e Peshores dhe kalon te Akrepi, parashikimet për shenjat e mëposhtme janë ogurzeza, pasi nuk përjashtohen tensionet dhe keqkuptimet.

Më 11 nëntor, Marsi në Akrep kundërshton Uranin, një aspekt astrologjik që sjell tension dhe kaos në marrëdhëniet personale. Kjo fundjavë, e sidomos e shtuna, mund të na sfidojë të dalim dhe të argëtohemi, por për përfaqësuesit e mëposhtëm të zodiakut, gjërat nuk janë aq pozitive.

Marsi do të formojë një opozitë me Uranin nga shenja e Demit. Ky aspekt do të lëkundë marrëdhëniet tuaja personale dhe e vetmja gjë e sigurt është se do të ndaheni me partnerin. Ruani qetësinë dhe mendjen tuaj të shëndoshë, megjithëse kjo tingëllon më e vështirë se sa mund të jetë në praktikë.

Parashikohet një shkëputje me të dashurit, pasi nervat, zemërimi dhe tensioni nuk ju lejojnë të mendoni qartë. Situata do jetë aq intensive sa do keni dëshirë të largoheni. Jini të durueshëm.

Hëna po kalon ngadalë në shenjën tuaj dhe kjo duket. Shpërthime, nerva, inat, tension dhe reagime që as ata nuk i prisnin. Përmbysje dhe pasoja negative në jetën tuaj.