BREAKING NEWS

Ilir Meta ka lokal luksoz në mes të Londrës, ja politikanët dhe drejtorët që kanë shërbyer si transportues të parave të tij dhe detajet nga biznesi i tij i fshehtë me lidhje në Indi ku 1 gur i bardhë bën 400 euro, Idajet Beqiri nxjerr të fshehtat trond...

Ilir Meta ka lokal luksoz në mes të Londrës, ja politikanët
x
BREAKING NEWS

Hetimet e SPAK shkaktojnë përplasje të forta në kupolën e PL, ja lista me emrat “VIP” që rrezikojnë prangat, nga falsifikimi i formularëve, te pastrim parave, Ilir Meta përjashton Monika Kryemadhin dhe të gjithë mbështetësit e saj në nivel drejtues...

Hetimet e SPAK shkaktojnë përplasje të forta në kupolën
x
BREAKING NEWS

Edi Rama paralajmëron furtunë ndryshimesh në qeveri, iu mbyll derën e kandidimit në zgjedhjet e 2025 zyrtarëve të korruptuar dhe atyre që kanë llogari të hapura me SPAK, kryeministri sfidon amerikanët dhe shpërthen në sulme e akuza ndaj Gjykatës Kushte...

Edi Rama paralajmëron furtunë ndryshimesh në qeveri, iu mbyll
x
BREAKING NEWS

SPAK ka hyrë në një zonë të “minuar”, janë grabitur informacione sensitive të klasifikuara sekret, ja si mund të shantazhohen deputetët, në skemë mafiozë të përfshirë shërbime inteligjente të huaja, në rrezik aksionet policore, Kreshnik Spahiut plas “b...

SPAK ka hyrë në një zonë të “minuar”,
x
BREAKING NEWS

Romeo Kara: Ja provat e bujshme që ka zbuluar drejtësia për çiftin Meta-Kryemadhi, SPAK drejt përfundimit të hetimeve për dosjen e pastrimit të parave, pritet komunikimi i akuzës, po përgatitet dhe arrestimi i Argita Malltezit

Romeo Kara: Ja provat e bujshme që ka zbuluar drejtësia për
x
BREAKING NEWS

Përçahet strofulla e “non-gratave”, Ilir Meta sulmon Rithemelimin dhe deklaron prishjen me Sali Berishën, ja akuzat për ish-kreun e PD

Përçahet strofulla e “non-gratave”, Ilir Meta sulmon
x
BREAKING NEWS

Vazhdon pazari i Rithemelimit me Rilindjen, Berisha thellon sulmet ndaj Erion Veliajt, kërkon zgjedhje të parakohshme në Bashkinë e Tiranës, Belind Këlliçi kandidat i "Foltores", Edi Rama me "as nën mëngë"

Vazhdon pazari i Rithemelimit me Rilindjen, Berisha thellon sulmet ndaj Erion
x
BREAKING NEWS

Djali i ish-ministrit të PD kandidat për Avokat i Popullit, zbardhen prapaskenat e një tjetër pazari të fshehtë Rama-Berisha, synohet goditja e Reformës në Drejtësi përmes njeriut të “non-gratës”

Djali i ish-ministrit të PD kandidat për Avokat i Popullit, zbardhen
x

Lifestyle

Këto tre shenja të horoskopit kanë më shumë gjasa të ndahen gjatë muajt mars

Këto tre shenja të horoskopit kanë më shumë gjasa

Shumica prej nesh mezi presin marsin, sepse ai sjell me vete pranverën dhe shumë ndryshime falë lëvizjeve planetare të Venusit, Marsit, si dhe Hënës së Plotë dhe eklipsit hënor te Dashi.

Për disa shenja, megjithatë, muaji i parë i pranverës nuk pritet të jetë aq i lehtë, pasi rrezikojnë t’i japin fund marrëdhënies së tyre përgjithmonë.

Binjakët

Ju i shtyni të gjitha, edhe pse nuk është stili juaj, ndaj tani do ta gjeni para jush. Ju e dini se në cilat fusha marrëdhënia juaj po lëkundet dhe çfarë duhet të rregullohet menjëherë. Ju dëshironi një përditshmëri romantike dhe tjetri është në universin e tij, edhe pse ai ka shumë ndjenja për ju.

Por nuk i gjen në diskutim dhe kjo duhet të ndryshojë. Bëjeni sa më shpejt që të jetë e mundur, jini të sinqertë, edhe nëse lëndon njëri-tjetrin – kjo është mënyra e vetme për të shmangur një ndarje të keqe.

Peshorja

Shumë herë ndjeni personin e panevojshëm në dhomë. Edhe pse jeni kujdesur për jetën tuaj së bashku në shumë fusha, duke kërkuar gjithmonë të jetoni së bashku eksperiencat më të bukura, kjo shpesh nuk njihet.

Personi tjetër është angazhuar në punë ose për ndonjë problem familjar dhe ju mendoni se po ju injoron. Ju duhet menjëherë të ndaloni së menduari negativisht. Nëse mendoni se ju mungon liria, kjo është çështje tjetër. Është tjetër gjë të jesh i tepërt dhe tjetër të jesh i burgosur.

Peshqit

Ndërkohë që ndonjëherë ndiheni sikur nuk po performoni më mirë në marrëdhëniet tuaja me njerëzit, kur gjërat shkojnë në këtë mënyrë dhe ju sulmoni, është një fatkeqësi. Po kështu në mars do t’ju jepen shumë mundësi për të shprehur lidhjen tuaj, por gjëja e fundit që dëshironi është të debatoni me burrin tuaj.

Por ndonjëherë nuk ka zgjidhje tjetër dhe këtë duhet ta mendoni vetë, me shumë kujdes dhe pa e turbulluar gjykimin tuaj me mendime hipotetike që përfshijnë vetëm skenarë katastrofikë.