BREAKING NEWS

Frrok Çupi zbulon planin e errët që thurën Meta dhe Berisha një natë para vrasjeve në “21 janar”: Ja të fshehtat e ekzekutimit të Aleks Nikës që mund t’i hapë rrugën SPAK të zbardhë dhjetëra viktima që kanë ‘hequr qafe’ dy shefat kur ishin në pushtet...

Frrok Çupi zbulon planin e errët që thurën Meta dhe
x
BREAKING NEWS

Evi Kokalari tregon “puçin” e Ilir Metës për Sali Berishën, ish-presidenti fut në lojë kushëririn e tij, ja kush është politikani që po kërkon ta vendosë në krye të opozitës dhe posti që po synon të marrë vetë në fund kryetari i Partisë së Lirisë...

Evi Kokalari tregon “puçin” e Ilir Metës për Sali
x
BREAKING NEWS

Ja përmbysja që pritet të bëjë Rama me drejtuesit politik të qarqeve të PS, nga largimi i Peleshit, Ballukut dhe Gjiknurit, te zhvendosja e Taulant Ballës dhe afrimi i Erion Braçes, Benet Becit dhe Pjerin Ndreut, zbardhet lista me emrat e rrezikuar...

Ja përmbysja që pritet të bëjë Rama me drejtuesit
x
BREAKING NEWS

Dalin detaje të tjera për rritjen e pensioneve, zbulohet sa lekë do të përfundojnë në xhepat e tyre, nga shpërblimet dhe deri te mënyra se si do ta marrin pensionin, flasin ekspertët

Dalin detaje të tjera për rritjen e pensioneve, zbulohet sa lekë
x
BREAKING NEWS

Artur Meçollari zbardh detajet e forta: Ja si po qepen prej 3 vitesh nga SPAK dosjet e aferave me pronat në ushtri, emrat ‘VIP’ që po hetohen me themel, skandalet që rrezikojnë të fundosin Bajram Begajn dhe pse imuniteti nuk e shpëton dot nga prangat e...

Artur Meçollari zbardh detajet e forta: Ja si po qepen prej 3 vitesh
x
BREAKING NEWS

Industria e armëve mashtrim i madh, gjithë fabrikat janë shkatërruar në Shqipëri, Nasip Naço nxjerr blof Niko Peleshin dhe zbardh skandalet e Ministrisë së Mbrojtjes, si përfunduan për skrap uzinat e municioneve   

Industria e armëve mashtrim i madh, gjithë fabrikat janë
x
BREAKING NEWS

Zbulohet struktura re e Rithemelimit, ja ndryshimet drastike që do të ndodhi nga nënkryetarët deri te emërimet e mbështetësve që janë në pozicionin e anëtarëve të Kryesisë

Zbulohet struktura re e Rithemelimit, ja ndryshimet drastike që do të
x
BREAKING NEWS

Kreshnik Spahiu: Ju tregoj urdhrat që mori Rama dhe Zelensky nga NATO, Samiti për Ukrainën nuk ishte reklamë për kryeministrin, ja plani amerikan që po thuret në fshehtësi të plotë për Shqipërinë

Kreshnik Spahiu: Ju tregoj urdhrat që mori Rama dhe Zelensky nga NATO,
x

Lifestyle

Sa me fat! Njihuni me tre shenjat e Horoskopit, Krishtlindjet do të jenë të paharrueshme

Sa me fat! Njihuni me tre shenjat e Horoskopit, Krishtlindjet do të

Krishtlindjet 2022 po afrojnë pasi ngadalë po ecim drejt fundit të muajit të fundit të vjeshtës dhe dhjetori po afron. Sipas yjeve, për disa shenja ky vit do të përfundojë në mënyrën më të mirë, pasi do të kalojnë ditët më të mira festive.

Le të shohim në detaje se cilat janë këto tre shenja të Horoskopit që do të kalojnë një Krishtlindje të paharrueshme:

Virgjëresha

Virgjëreshat janë ndër shenjat që do kalojnë ditë shumë të qeta dhe të këndshme festive. E vërteta është se gjatë gjithë vitit ata kanë qenë shumë të stresuar dhe përgjegjësitë që kanë marrë mbi shpinë, por muaji i fundit i vitit parashikohet të jetë ideal për ta. Në veçanti, Krishtlindjet mund të jenë një nga më të mirat e jetës së tyre, pasi atyre do t’u jepet hapësira dhe koha për t’iu përkushtuar vetes dhe njerëzve të tyre të dashur.

Demi

Ata janë një nga shenjat me fat të zodiakut, pasi Krishtlindjet do të jenë fjalë për fjalë magjike për ta. Para së gjithash, mbarëvajtja financiare do të mbizotërojë gjatë gjithë ditëve të festave dhe njëkohësisht, flirti do jetë mjaft intensiv dhe ka shumë mundësi të lindin dashuri të reja. Në të njëjtën kohë, nëse tashmë janë të fejuar, atëherë fjala romancë do të përshkruajë në mënyrë perfekte gjithë kohëzgjatjen e pushimeve, pasi ata do të afrohen shumë me partnerin dhe do të kalojnë momente të shkujdesura plot “përpëlitje” dhe butësi.


Shigjetari

Shigjetarët janë shenjat që e duan lirinë, pavarësinë dhe vëmendjen më të madhe ndaj vetes. Megjithatë, në Krishtlindje ka shumë mundësi që këto të dhëna të ndryshojnë dhe vëmendjen e tyre ta tërheqë një person i ri që do të hyjë në jetën e tyre. Është një periudhë kohore kur flirti do të jetë i vazhdueshëm, libidoja do të rritet dhe diçka shumë e bukur do të nisë edhe në ditën e Krishtlindjeve apo të Vitit të Ri. Pra, ata duhet të shfrytëzojnë rastin dhe të dalin në pushime, të argëtohen me miqtë e tyre, sepse dashuria do të jetë atje diku duke i pritur…