BREAKING NEWS

Aksident me vdekje/ Përplasen dy makina, policia del me njoftimin zyrtar

Aksident me vdekje/ Përplasen dy makina, policia del me njoftimin zyrtar
x
BREAKING NEWS

Berisha reagon pas deklaratës së Ramës për Kurtin: Kërkon mëshirë nga Perëndimi për aferën McGonigal

Berisha reagon pas deklaratës së Ramës për Kurtin:
x
BREAKING NEWS

Ndodh sërish në Bulqizë! Banorët u helmuan nga ndotja e ujit të pijshëm, reagon policia

Ndodh sërish në Bulqizë! Banorët u helmuan nga ndotja e ujit
x
BREAKING NEWS

Grupi Parlamentar i PD del me thirrjen e fortë ndaj SPAK dhe kërkon dorëheqjen e ministres së njohur

Grupi Parlamentar i PD del me thirrjen e fortë ndaj SPAK dhe kërkon
x
BREAKING NEWS

Artan Hoxha paralajmëron arrestimin e bujshëm: Mbani frymën njerëz, do na e thojë vetë kryeministri

Artan Hoxha paralajmëron arrestimin e bujshëm: Mbani frymën
x
BREAKING NEWS

Tensionet në veri, Rama i ashpër me Kurtin: Dëgjo BE-në dhe tërhiq policinë

Tensionet në veri, Rama i ashpër me Kurtin: Dëgjo BE-në dhe
x
BREAKING NEWS

Tensionet në Veri pas emërimit të 4 kryetarëve të komunave, BE sërish thirrje Kosovës: Të mbahen zgjedhje të jashtëzakonshme, situata duhet…

Tensionet në Veri pas emërimit të 4 kryetarëve të
x
BREAKING NEWS

Emri/ Kërcet thika në Sarandë, plagoset në kokë dhe sqetull 54-vjeçari, zbardhen detajet e para

Emri/ Kërcet thika në Sarandë, plagoset në kokë dhe
x

Lifestyle

Meri Shehu jep lajmin e mirë: Shkurti, më i miri ekonomikisht për shenjat...

Meri Shehu jep lajmin e mirë: Shkurti, më i miri ekonomikisht për

Astrologia Meri Shehu tha se muaji shkurt do të jetë pozitiv nga ana ekonomike për të gjitha shenjat.

Në datën 20 futet Afërdita në Dash ndaj bëhet shumë romantike pranvera. Pas datës 20 do kemi nevojë për rritje ekonomike. Nuk do të jetë i vështirë ekonomikisht ky muaj, madje shumë planetë  na kërkojnë që të ndërmarrim risqe. Ky muaj na thërret të bëjmë gjëra të mëdha. Nëse e bën një gjë ka fatin e vet. Ky muaj e ka këtë kërkesë, nuk të lë të rrish si bretkosë në ujë të qelbur, të bën më dominant ekonomikisht”, tha astrologia.