BREAKING NEWS

Futet nga porta dhe qëllon kushëririn me armë, publikohen pamjet nga plagosja në Durrës (Video)

Futet nga porta dhe qëllon kushëririn me armë, publikohen pamjet
x
BREAKING NEWS

Ja “furtuna” e Britanisë së Madhe për politikën shqiptare, në “listën e zezë” bashkë me Berishën “non-grata” edhe të tjerë politikanë majtas e djathtas, Londra paralajmëron fund të hidhur për PD me Saliun në krye në zgjedhjet 2025...

Ja “furtuna” e Britanisë së Madhe për politikën
x
BREAKING NEWS

Amerikanët zhdukin nga qarkullimi njeriun që votoi në KLP kundër Altin Dumanit si drejtues i SPAK,  Alfred Balla përjashtohet nga sistemi për 15 vjet, ja prapaskenat

Amerikanët zhdukin nga qarkullimi njeriun që votoi në KLP
x
BREAKING NEWS

Ja lidhjet e Sali Berishës me Ervis Martinajn, Idajet Beqiri nxjerr për herë të parë detajin e bujshëm dhe tregon si do të hapet “Kutia e Pandorës” nga SPAK e shërbimet e huaja për krime, vrasje, afera dhe pazare të pista në Shqipëri

Ja lidhjet e Sali Berishës me Ervis Martinajn, Idajet Beqiri nxjerr
x
BREAKING NEWS

Kush është emri “VIP” që pritet të arrestohet në PS? Edi Rama i hap rrugën SPAK për emrat e zhytur në afera, ministrat, deputetët dhe kryebashkiakët paralajmërohen se s’do kenë mbështetje politike

Kush është emri “VIP” që pritet të arrestohet
x
BREAKING NEWS

Sali Berisha armiku më i madh i të burgosurve politikë, ja si doli kundër lirimit të tyre në vitet ’90 dhe si mbrojti me zell vijën sektare të Partisë së Punës

Sali Berisha armiku më i madh i të burgosurve politikë, ja si
x
BREAKING NEWS

Ja provat që kanë britanikët në dosjen e Sali Berishës, si korrupsioni me Fazlliçin dhe lidhjet me bosin hasian të krimit në Londër alarmuan anglezët, zbardhet dokumenti

Ja provat që kanë britanikët në dosjen e Sali Berishës,
x
BREAKING NEWS

Eksperti Fatos Çoçoli jep lajmet e fundit për pensionistët, nga mënyra e vetme për të përfituar pension për të moshuarit që nuk figurojnë në regjistra gjatë kohës së kooperativave bujqësore, te skema e re për rritjen e më shumë të ardhurave për reziden...

Eksperti Fatos Çoçoli jep lajmet e fundit për
x

Lifestyle

Mezi i prisni! Këto katër shenja të Horoskopit do të marrin një shpërblim të madh parash në ditët në vijim

Mezi i prisni! Këto katër shenja të Horoskopit do të marrin

Katër shenjat e horoskopit që kanë punuar shumë për pavarësinë e tyre financiare do të shpërblehen nga yjet në ditët në vijim. Shpërblimet do ta bëjnë të vlefshëm gjithë punën e tyre të vështirë dhe do t’i udhëheqin ata drejt suksesit.

Dashi

Dashi do të shohë shpërblimet e tyre financiare në lidhje me punën, biznesin dhe statusin social. Ata mund të marrin një promovim në punë, të arrijnë një punë të madhe ose të fillojnë një projekt që e kanë ëndërruar gjithmonë. Ata do të njihen për aftësitë dhe ekspertizën e tyre në fushën e tyre të punës dhe do të marrin njohjen e merituar.

Bricjapi

Bricjapët do të jenë të kënaqur me rikuperimin e borxheve të vjetra, kthimet nga investimet e bëra në të kaluarën dhe fat në baste të rëndësishme. Falë përkushtimit të tyre për të përmirësuar jetën e tyre financiare, ata do të shpërblehen shumë dhe do të përjetojnë një transformim të madh dhe pozitiv në jetën e tyre.

Ujori

Ujorët, si Dashi, do të marrin një shpërblim financiar të lidhur me karrierën e tyre. Ata do të jenë në gjendje të marrin një biznes për të cilin kanë punuar shumë jashtë terrenit, i cili do të hapë mundësi të reja për ta dhe fitime më të mëdha. Këta individë do ta shohin punën e tyre të palodhur dhe do të jenë edhe më të motivuar për të ndjekur qëllimet e tyre profesionale.

Akrepi

Akrepat do të shohin suksesin e parashikuar financiar në një fushë specifike të jetës së tyre në ditët në vijim, por do t’u duhet të dëshmojnë se janë të denjë të vazhdojnë të jenë të bekuar. Ky sukses përfaqëson një mundësi për të provuar vlerën e tyre dhe nëse e bëjnë, ata mund të kenë fat edhe më të mirë në të ardhmen.