BREAKING NEWS

Përçarja e thellë brenda PD-së së vulës, vjen reagimi i parë i deputetit demokrat pas dorëheqjes

Përçarja e thellë brenda PD-së së vulës, vjen
x
BREAKING NEWS

Sot pretenca për Mediu, Gjykata merr vendimin e papritur për ish-ministrin

Sot pretenca për Mediu, Gjykata merr vendimin e papritur për
x
BREAKING NEWS

“Takoi bashkëpunëtorë në Durrës dhe...”/ Klodiana Lala zbulon lëvizjet e fundit të Vangjush Dakos pak para arrestimit nga SPAK

“Takoi bashkëpunëtorë në Durrës dhe...”/
x
BREAKING NEWS

Thellohet përçarja e opozitës, kërcënohet Gaz Bardhi: Grupimi paramilitar po hedh në erë PD-në

Thellohet përçarja e opozitës, kërcënohet Gaz Bardhi:
x
BREAKING NEWS

Emrat/ Tensionet në PD, dy deputetë japin dorëheqjen nga Kryesia

Emrat/ Tensionet në PD, dy deputetë japin dorëheqjen nga Kryesia
x
BREAKING NEWS

SPAK arreston dy zyrtarë brenda Drejtorisë së Burgjeve

SPAK arreston dy zyrtarë brenda Drejtorisë së Burgjeve
x
BREAKING NEWS

Nga ndërtimi i pallatit pa leje në qendër të Durrësit te tenderi me vlerë 22 mln lekë, Klodiana Lala zbardh dosjen e plotë që ‘fundosi’ ish-kryebashkiakun Vangjush Dakon

Nga ndërtimi i pallatit pa leje në qendër të Durrësit
x
BREAKING NEWS

Mbledhja e Kryesisë/ Zbardhen emrat e deputetëve dhe anëtarëve që votuan pro dhe kundër hapjes së garës për kreun e PD

Mbledhja e Kryesisë/ Zbardhen emrat e deputetëve dhe
x

Lifestyle

Mezi i prisni! Këto katër shenja të Horoskopit do të marrin një shpërblim të madh parash në ditët në vijim

Mezi i prisni! Këto katër shenja të Horoskopit do të marrin

Katër shenjat e horoskopit që kanë punuar shumë për pavarësinë e tyre financiare do të shpërblehen nga yjet në ditët në vijim. Shpërblimet do ta bëjnë të vlefshëm gjithë punën e tyre të vështirë dhe do t’i udhëheqin ata drejt suksesit.

Dashi

Dashi do të shohë shpërblimet e tyre financiare në lidhje me punën, biznesin dhe statusin social. Ata mund të marrin një promovim në punë, të arrijnë një punë të madhe ose të fillojnë një projekt që e kanë ëndërruar gjithmonë. Ata do të njihen për aftësitë dhe ekspertizën e tyre në fushën e tyre të punës dhe do të marrin njohjen e merituar.

Bricjapi

Bricjapët do të jenë të kënaqur me rikuperimin e borxheve të vjetra, kthimet nga investimet e bëra në të kaluarën dhe fat në baste të rëndësishme. Falë përkushtimit të tyre për të përmirësuar jetën e tyre financiare, ata do të shpërblehen shumë dhe do të përjetojnë një transformim të madh dhe pozitiv në jetën e tyre.

Ujori

Ujorët, si Dashi, do të marrin një shpërblim financiar të lidhur me karrierën e tyre. Ata do të jenë në gjendje të marrin një biznes për të cilin kanë punuar shumë jashtë terrenit, i cili do të hapë mundësi të reja për ta dhe fitime më të mëdha. Këta individë do ta shohin punën e tyre të palodhur dhe do të jenë edhe më të motivuar për të ndjekur qëllimet e tyre profesionale.

Akrepi

Akrepat do të shohin suksesin e parashikuar financiar në një fushë specifike të jetës së tyre në ditët në vijim, por do t’u duhet të dëshmojnë se janë të denjë të vazhdojnë të jenë të bekuar. Ky sukses përfaqëson një mundësi për të provuar vlerën e tyre dhe nëse e bëjnë, ata mund të kenë fat edhe më të mirë në të ardhmen.