BREAKING NEWS

Trondit Artan Hoxha: Ja dosja që do të çojë Sali Berishën si Pinoçeti me barelë në burg dhe lidhjet e bashkëshortes së tij me Ervis Martinajn

Trondit Artan Hoxha: Ja dosja që do të çojë Sali
x
BREAKING NEWS

Edi Rama shtyn kongresin pas zhvillimeve të fundit të SPAK dhe hetimeve ndaj Ballukut, Agaçit dhe Veliajt, pritet rikonfigurimi i plotë i qeverisjes para zgjedhjeve

Edi Rama shtyn kongresin pas zhvillimeve të fundit të SPAK dhe
x
BREAKING NEWS

Kandidatja kryesore në krye të “Foltores” Argita Malltezi frymëzohet nga Bashkimi Sovjetik, pas reagimit të Evi Kokalarit, vajza e Sali Berishës fshin postimin, Foltorja hyn në fazën e “ngrënies së vetes së vet”

Kandidatja kryesore në krye të “Foltores” Argita Malltezi
x
BREAKING NEWS

Dumani rendit pushtetarët që janë marrë nën hetim nga SPAK, nga ish-kryeministri, ministra, deputetë e kryebashkiakë dhe zbulon hetimin e sipërmarrësit shqiptar që tentoi t’i krijojë akses mafies ndërkombëtare në vendin tonë, si po blen krimi apartamen...

Dumani rendit pushtetarët që janë marrë nën hetim nga
x
BREAKING NEWS

Ja çfarë po ndodh me hetimet e “peshave të rënda” të politikës, Altin Dumani jep detajet për Berishën, Ramën e Veliajn, flet për policët në shërbim të krimit dhe kërcënimet ndaj prokurorëve specialë, në ndihmë të SPAK 32 skuadra të përbashkëta hetimore...

Ja çfarë po ndodh me hetimet e “peshave të
x
BREAKING NEWS

Trondit Myslim Murrizi, në përgjimet e “EncroChat” dhe “Sky” kanë rënë ministra dhe deputetë socialistë, Edi Rama gati t’i hedhë në “gojën” e SPAK për të shmangur rrëzimin nga pushteti, ja si ish-kreu i SHISH Visho Ajazi u përfshi në pazare me Saimir T...

Trondit Myslim Murrizi, në përgjimet e “EncroChat” dhe
x
BREAKING NEWS

KLP, kush do të zëvendësojë Alfred Ballën pas “bombës” së KPA, ja emri pretendent që ka mazhorancën e votave në Këshill

KLP, kush do të zëvendësojë Alfred Ballën pas
x
BREAKING NEWS

Plas sherri në çetën e “Foltores”, ambicia e Argita Malltezit për t’u katapultuar në krye të partisë fut “zjarrin” brenda Rithemelimit, krahu i djathtë i Sali Berishës del hapur kundër vajzës së ish-kryeministrit

Plas sherri në çetën e “Foltores”, ambicia e Argita
x

Lifestyle

Ndryshe nga një vit më parë! 3 SHENJAT e Horoskopit që do të kenë dimrin më të bukur në jetën e tyre

Ndryshe nga një vit më parë! 3 SHENJAT e Horoskopit që do

Na ndajnë vetëm disa ditë nga dimri dhe surpriza të shumta na presin. Sipas astrologëve, kjo stinë do të ketë shumë ndryshime për disa nga shenjat e Horoskopit. Edhe pse ata nuk i dëshirojnë shumë, duket se fati do t’i ndriçojë në aspektin pozitiv.

Demi

Për pjesëtarët e kësaj shenje po vjen një periudhë dramatike dhe duhet të reagojnë tani, edhe pse janë të vetëdijshëm se nuk janë adhurues të ndryshimeve. Është koha që ata të mendojnë për të kaluarën dhe çfarë mësuan prej saj, çfarë i ndryshoi. Do të hapë perspektiva të reja për jetën dhe botën përreth tyre dhe do t’u mundësojë atyre të zgjedhin më të mirën për veten e tyre në të ardhmen e afërt.

Demat do të përjetojnë ndryshimet më pozitive në karrierë këtë dimër, por përmes përvojave pozitive të biznesit do të takojnë njerëz të mrekullueshëm dhe do të krijojnë miqësi cilësore. Gjithashtu, dimri u sjell atyre emocione në frontin e dashurisë, më shumë optimizëm dhe dinamizëm. Demi që është i zënë do të ketë më shumë mirëkuptim dhe mbështetje nga partneri i tyre dhe do ta vlerësojë shumë.

Shigjetari

Astrologët parashikojnë një periudhë magjike për pjesëtarët e kësaj shenje. Ndryshe nga viti i kaluar, plot turbullira dhe grindje, ky vit do të sjellë paqe dhe harmoni. Pikërisht kur të ngrini duart lart, në punë do merreni seriozisht.

Këtë vit do të jeni më të fokusuar tek e ardhmja, pavarësisht se jeni mësuar të jetoni momentin. Pamja e së ardhmes së afërt do t’ju bëjë të lumtur dhe do të kuptoni se mund të zbatoni çdo plan që keni lënë pas dore vitet e mëparshme. Ai do të lidhet në mënyrë cilësore me njerëzit dhe do të shijojë në maksimum praninë e njerëzve të dashur.

Peshqit

Të lindurit e shenjës së Peshqve dëshirojnë gjithmonë harmoninë dhe romancën dhe këtë dimër presin shumë dashuri dhe flutura në stomak. Shumë pjesëtarë të kësaj shenje do të bien në dashuri këtë dimër. Më në fund do të gjejnë një partner që i përshtatet plotësisht dhe mund t’i shoqërojë. Energjia pozitive do t’i ndjekë, ndaj nuk do fokusohen vetëm tek vetja, por do dëgjojnë edhe nevojat e partnerëve.

Aspektet pozitive të jetës së dashurisë do të reflektohen në të tjera më të mira. Këtë dimër do të jeni ju që dominoni në çdo kuptim.