BREAKING NEWS

Zbulohet struktura re e Rithemelimit, ja ndryshimet drastike që do të ndodhi nga nënkryetarët deri te emërimet e mbështetësve që janë në pozicionin e anëtarëve të Kryesisë

Zbulohet struktura re e Rithemelimit, ja ndryshimet drastike që do të
x
BREAKING NEWS

Kreshnik Spahiu: Ju tregoj urdhrat që mori Rama dhe Zelensky nga NATO, Samiti për Ukrainën nuk ishte reklamë për kryeministrin, ja plani amerikan që po thuret në fshehtësi të plotë për Shqipërinë

Kreshnik Spahiu: Ju tregoj urdhrat që mori Rama dhe Zelensky nga NATO,
x
BREAKING NEWS

Daut Gumeni zbardh arsyen pse Ilir Meta braktisi protestën e Rithemelimit dhe rrëfen të pathënat e 20 shkurtit 1991: Ja mashtrimet e Sali Berishës, bustin e Enver Hoxhës e bëri vetë gati për ta rrëzuar diktatura

Daut Gumeni zbardh arsyen pse Ilir Meta braktisi protestën e Rithemelimit
x
BREAKING NEWS

SPAK merr në pyetje për 7 orë Damian Gjiknurin, në skaner pasuritë e tij, udhëtimet, shtëpitë dhe dyshimet për llogari të fshehura bankare në Maltë, ja aferat që mund të fundosin deputetin, nga abuzimet në projektin e rrugës Tiranë-Elbasan, te dosja e ...

SPAK merr në pyetje për 7 orë Damian Gjiknurin, në skaner
x
BREAKING NEWS

Ilir Meta vulos “divorcin” me Sali Berishën pas izolimit në shtëpi, “zbret” në terren dhe kërkon të marrë kreun e opozitës

Ilir Meta vulos “divorcin” me Sali Berishën pas izolimit
x
BREAKING NEWS

Ja pazaret e fshehta mes Ramës, Berishës, Metës dhe Gazment Bardhit, kodet e tyre mafioze për të kërcënuar njëri-tjetrin, lidhjet me oligarkët, prapaskenat e akuzave të fshirjes së serverëve në “21 janar” dhe detajet nga lufta e madhe që ka plasur për ...

Ja pazaret e fshehta mes Ramës, Berishës, Metës dhe Gazment
x
BREAKING NEWS

Spartak Ngjela: Ja ‘Thembra e Akilit’ në drejtësi që mund të shpëtojë Sali Berishën nga ‘arresti në shtëpi’ dhe rasti i vetëm kur mund t’i digjet mandati si deputet, pse ish-kryeministri mund t'ia hedhë paq nëse hetohet dosja e ‘21 Janarit’...

Spartak Ngjela: Ja ‘Thembra e Akilit’ në drejtësi që
x
BREAKING NEWS

Idajet Beqiri: Ja të gjitha tentativat e Berishës për të mbuluar krimin e 21 Janarit 2011, skema për t’ia faturuar vrasjet opozitës, sajesa e plagëve nga afër dhe shpërblimi që iu dha gardistëve, gati të çojmë në SPAK një video që nuk e ka parë Prokuro...

Idajet Beqiri: Ja të gjitha tentativat e Berishës për të
x

Lifestyle

Nëse jeni një nga këto shenja në Horoskop, fundi i nëntorit do t’ju gjejë më të lumtur

Nëse jeni një nga këto shenja në Horoskop, fundi i

Cikli hënor është plot me ulje dhe ngritje, por çdo pjesë e procesit është e rëndësishme. Dhe nëse jeni një nga shenjat e prekura nga hëna e re, e dini se fillimet mund të jenë po aq të frikshme sa edhe përfundimet, të cilat shpesh janë të hidhura. Nëse jeni duke parë një rrugë të gjatë përpara, dijeni se është gjithmonë e pamundur të arrish në vijën e finishit kur nuk e ke hedhur as hapin e parë!

BINJAKËT

Ndiheni të motivuar për t’i bërë marrëdhëniet tuaja shumë më kuptimplote! Kuptoni se cilët janë lojtarët kryesorë në jetën tuaj dhe rolet që luan secili prej tyre. Ju gjithashtu konsideroni me kujdes se si kontribuoni në marrëdhëniet tuaja dhe ndikimin që keni në to. Shikoni dinamikën që ndani me të tjerët, sepse mund të çojë në disa zbulime shumë të veçanta!

VIRGJËRESHA

Këtë javë kemi hedhur dritë mbi gjithçka që ndodh pas dyerve të mbyllura, larg syve kureshtarë Virgjëreshat! Ju mund të dëshironi të mendoni të pastroni apartamentin tuaj, të planifikoni një natë filmi me familjen ose madje të zhvendoseni në një vend të ri. Dëgjoni zemrën tuaj dhe do të dini se çfarë të bëni.

SHIGJETARI

Kjo hënë e re ndez një shkëndijë në vetëdijen tuaj! Bëhuni gati të shikoni veten në pasqyrë dhe të shihni diçka krejtësisht të re. Bëni diçka që simbolizon se si identiteti juaj ndryshon dhe evoluon me kalimin e kohës dhe përvojës. Mund të mos jeni i njëjti person që keni qenë më parë, por kjo është një gjë e mirë.

PESHQIT

Nëse jeni të gatshëm të hyni në një konkurs ose të aplikoni për një punë, atëherë bëjeni atë tani. Mos i tërhiq këmbët! Vë bast se vendosmëria juaj nuk do të jetë e kotë. Jeni gati të ngjiteni në shkallën tjetër të një shkalle shumë të rëndësishme, ndaj mos shikoni prapa. Të themi të vërtetën, ju mund të arrini majat shumë më shpejt se sa pritej.