BREAKING NEWS

Futet nga porta dhe qëllon kushëririn me armë, publikohen pamjet nga plagosja në Durrës (Video)

Futet nga porta dhe qëllon kushëririn me armë, publikohen pamjet
x
BREAKING NEWS

Ja “furtuna” e Britanisë së Madhe për politikën shqiptare, në “listën e zezë” bashkë me Berishën “non-grata” edhe të tjerë politikanë majtas e djathtas, Londra paralajmëron fund të hidhur për PD me Saliun në krye në zgjedhjet 2025...

Ja “furtuna” e Britanisë së Madhe për politikën
x
BREAKING NEWS

Amerikanët zhdukin nga qarkullimi njeriun që votoi në KLP kundër Altin Dumanit si drejtues i SPAK,  Alfred Balla përjashtohet nga sistemi për 15 vjet, ja prapaskenat

Amerikanët zhdukin nga qarkullimi njeriun që votoi në KLP
x
BREAKING NEWS

Ja lidhjet e Sali Berishës me Ervis Martinajn, Idajet Beqiri nxjerr për herë të parë detajin e bujshëm dhe tregon si do të hapet “Kutia e Pandorës” nga SPAK e shërbimet e huaja për krime, vrasje, afera dhe pazare të pista në Shqipëri

Ja lidhjet e Sali Berishës me Ervis Martinajn, Idajet Beqiri nxjerr
x
BREAKING NEWS

Kush është emri “VIP” që pritet të arrestohet në PS? Edi Rama i hap rrugën SPAK për emrat e zhytur në afera, ministrat, deputetët dhe kryebashkiakët paralajmërohen se s’do kenë mbështetje politike

Kush është emri “VIP” që pritet të arrestohet
x
BREAKING NEWS

Sali Berisha armiku më i madh i të burgosurve politikë, ja si doli kundër lirimit të tyre në vitet ’90 dhe si mbrojti me zell vijën sektare të Partisë së Punës

Sali Berisha armiku më i madh i të burgosurve politikë, ja si
x
BREAKING NEWS

Ja provat që kanë britanikët në dosjen e Sali Berishës, si korrupsioni me Fazlliçin dhe lidhjet me bosin hasian të krimit në Londër alarmuan anglezët, zbardhet dokumenti

Ja provat që kanë britanikët në dosjen e Sali Berishës,
x
BREAKING NEWS

Eksperti Fatos Çoçoli jep lajmet e fundit për pensionistët, nga mënyra e vetme për të përfituar pension për të moshuarit që nuk figurojnë në regjistra gjatë kohës së kooperativave bujqësore, te skema e re për rritjen e më shumë të ardhurave për reziden...

Eksperti Fatos Çoçoli jep lajmet e fundit për
x

Lifestyle

Parashikimi i Horoskopit, zbuloni se cilat janë shenjat më me fat për sot

Parashikimi i Horoskopit, zbuloni se cilat janë shenjat më me fat

Dashi

Ju keni një hënë disonante, por mos u shqetësoni sepse ajo tashmë e merr veten nga orët e pasdites. Pranvera do të jetë thelbësore për një përparim pune. Mos u dorëzo tani. Guxoni më shumë dhe rezultatet e shkëlqyera nuk do të mungojnë.

Demi

Afërdita është me ju, ndaj lërini emocionet tuaja. Në punë përpiquni ta organizoni më mirë punën dhe mos bëni shumë gjëra së bashku.

Binjakët

Sepse dashuria kjo ditë çon në një kontroll të stabilitetit të marrëdhënieve. Në punë bëni durim sepse shumë shpejt gjërat do ndryshojnë për mirë. Do të shihni që rezultate të shkëlqyera do të vijnë së shpejti.

Gaforrja

Mirë për takime të reja, ndërsa ata që janë tashmë në çift duhet t’i sqarojnë gjërat tani. Në punë ka një atmosferë ndryshimi. Është koha për të kthyer faqen. Së pari ju duhet ta dëshironi atë dhe të veproni sipas mendjes tuaj.

Luani

Me këtë hënë të bukur do të mund të kapërceni të gjitha problemet e dashurisë së periudhës së fundit. Në punë është koha për t’i lënë pas problemet edhe nëse ka ende disa dyshime për paratë.

Virgjëresha

Parajsa favorizon marrëdhënie të reja ndaj lërini emocionet tuaja. Në punë jeni plot energji. Tregojuni të gjithëve nga çfarë jeni krijuar dhe do të merrni rezultate të shkëlqyera. Asgjë nuk mund t’ju ndalojë.

Peshorja

Ka ardhur koha të kërkoni zgjidhje në dashuri sepse diçka nuk shkon. Në punë ka ardhur koha për të nisur nga e para dhe nga marsi do të ketë mundësi të mëdha. A do të jeni në gjendje t’i kapni ato në fluturim?

Akrepi

Të gjitha dashuritë që kanë lindur tani do të jenë të rëndësishme. Jupiteri është i favorshëm dhe ndihmon si në dashuri ashtu edhe në punë.

Shigjetari

Do të bëni kujdes sepse keni hënën e kundërt, kështu që mund të ketë disa grindje dashurie. Në punë duhen zgjidhur çështje të ndryshme financiare.

Bricjapi

Është një moment i tillë në punë, por së shpejti do të përmirësohet. Ju duhet të tregoni se nga çfarë jeni krijuar dhe të guxoni më shumë, mos qëndroni të ankoruar në zonën tuaj të rehatisë.

Ujori

Yjet nënvizojnë se ka diçka që nuk shkon në dashuri. Diskutime të mundshme gjatë rrugës në punë por përpiquni të menaxhoni gjithçka në mënyrën më të mirë të mundshme.

Peshqit

Të premten vjen një ngarkesë e bukur emocionale. Shijoni të gjitha. Në punë, kultivoni kontakte që do të jenë thelbësore. Ju mund të arrini gjëra të mëdha dhe të provoni se nga çfarë jeni krijuar.