BREAKING NEWS

Ilir Meta ka lokal luksoz në mes të Londrës, ja politikanët dhe drejtorët që kanë shërbyer si transportues të parave të tij dhe detajet nga biznesi i tij i fshehtë me lidhje në Indi ku 1 gur i bardhë bën 400 euro, Idajet Beqiri nxjerr të fshehtat trond...

Ilir Meta ka lokal luksoz në mes të Londrës, ja politikanët
x
BREAKING NEWS

Hetimet e SPAK shkaktojnë përplasje të forta në kupolën e PL, ja lista me emrat “VIP” që rrezikojnë prangat, nga falsifikimi i formularëve, te pastrim parave, Ilir Meta përjashton Monika Kryemadhin dhe të gjithë mbështetësit e saj në nivel drejtues...

Hetimet e SPAK shkaktojnë përplasje të forta në kupolën
x
BREAKING NEWS

Edi Rama paralajmëron furtunë ndryshimesh në qeveri, iu mbyll derën e kandidimit në zgjedhjet e 2025 zyrtarëve të korruptuar dhe atyre që kanë llogari të hapura me SPAK, kryeministri sfidon amerikanët dhe shpërthen në sulme e akuza ndaj Gjykatës Kushte...

Edi Rama paralajmëron furtunë ndryshimesh në qeveri, iu mbyll
x
BREAKING NEWS

SPAK ka hyrë në një zonë të “minuar”, janë grabitur informacione sensitive të klasifikuara sekret, ja si mund të shantazhohen deputetët, në skemë mafiozë të përfshirë shërbime inteligjente të huaja, në rrezik aksionet policore, Kreshnik Spahiut plas “b...

SPAK ka hyrë në një zonë të “minuar”,
x
BREAKING NEWS

Romeo Kara: Ja provat e bujshme që ka zbuluar drejtësia për çiftin Meta-Kryemadhi, SPAK drejt përfundimit të hetimeve për dosjen e pastrimit të parave, pritet komunikimi i akuzës, po përgatitet dhe arrestimi i Argita Malltezit

Romeo Kara: Ja provat e bujshme që ka zbuluar drejtësia për
x
BREAKING NEWS

Përçahet strofulla e “non-gratave”, Ilir Meta sulmon Rithemelimin dhe deklaron prishjen me Sali Berishën, ja akuzat për ish-kreun e PD

Përçahet strofulla e “non-gratave”, Ilir Meta sulmon
x
BREAKING NEWS

Vazhdon pazari i Rithemelimit me Rilindjen, Berisha thellon sulmet ndaj Erion Veliajt, kërkon zgjedhje të parakohshme në Bashkinë e Tiranës, Belind Këlliçi kandidat i "Foltores", Edi Rama me "as nën mëngë"

Vazhdon pazari i Rithemelimit me Rilindjen, Berisha thellon sulmet ndaj Erion
x
BREAKING NEWS

Djali i ish-ministrit të PD kandidat për Avokat i Popullit, zbardhen prapaskenat e një tjetër pazari të fshehtë Rama-Berisha, synohet goditja e Reformës në Drejtësi përmes njeriut të “non-gratës”

Djali i ish-ministrit të PD kandidat për Avokat i Popullit, zbardhen
x

Lifestyle

Zbuloni cilat janë shenjat më të sjellshme të horoskopit

Zbuloni cilat janë shenjat më të sjellshme të horoskopit

Luani– Ai di të jetë shumë i sjellshëm. Kjo shenjë gjithmonë dëshmon të jetë miqësore dhe e sjellshme me të tjerët.

Binjakët– Ata nuk e tolerojnë aspak padrejtësinë. Njerëzit e lindur nën këtë shenjë të zodiakut janë gjithmonë të gatshëm të shoqërohen me të dobëtit dhe të pambrojturit. Por nëse ata mendojnë se nuk jeni të sinqertë me ta, ju keni probleme serioze!

Peshqit– Me këtë shenjë të zodiakut është shumë e thjeshtë për të komunikuar. Peshqit shpesh janë të hapur për gjithçka që konsiderohet “e mirë” dhe mbështesin nisma të ndryshme bamirësie. Ata i falin lehtë armiqtë e tyre, edhe nëse i fshinë plotësisht nga jeta e tyre.

Demi– Ata janë aq të mirë sa do të ishin të gatshëm t’i jepnin bluzën e fundit një të huaji. Fatkeqësisht, ata janë gjithashtu shumë naivë dhe njerëzit e shfrytëzojnë atë. Kështu, kjo shenjë e zodiakut duhet të zgjedhë miqtë dhe të njohurit me shumë kujdes, duke e rrethuar veten me njerëz po të sjellshëm.

Ujori– Nuk do të dëmtojë kurrë qëllimisht askënd! Ai gjithmonë do të mbajë derën hapur për ju dhe do t’ju dhurojë një buzëqeshje të ëmbël. Ndoshta, në shikim të parë, nuk do ta gjesh atë mirë, por prisni derisa ta njihni më mirë. Ju patjetër që duhet të përpiqeni të bëni miqësi me një Ujor!