BREAKING NEWS

“Braktisi” Berishën, Agron Duka zbulon pse do të garojë i vetëm në zgjedhje

“Braktisi” Berishën, Agron Duka zbulon pse do të
x
BREAKING NEWS

U raportua për atentat, policia zbulon si qëndron e vërteta: Çfarë ndodhi në aksin Tiranë-Lezhë

U raportua për atentat, policia zbulon si qëndron e vërteta:
x
BREAKING NEWS

KQZ kërkon gjobitjen e tre kryebashkiakëve dhe disa zyrtarëve të tjerë (EMRAT)

KQZ kërkon gjobitjen e tre kryebashkiakëve dhe disa zyrtarëve
x
BREAKING NEWS

Aksident me vdekje/ Bie nga skela 53-vjeçari, dalin detajet e para

Aksident  me vdekje/ Bie nga skela 53-vjeçari, dalin detajet e para
x
BREAKING NEWS

Deputetja e PS ka 'dy fjalë' për patronazhistët

Deputetja e PS ka 'dy fjalë' për patronazhistët
x
BREAKING NEWS

Tronditet Lezha/ Të shtëna me armë zjarri, zbardhen dyshimet e para

Tronditet Lezha/ Të shtëna me armë zjarri, zbardhen dyshimet e
x
BREAKING NEWS

Berisha prezanton kandidatin për zgjedhjet e 14 majit dhe thumbon qeverinë: Kjo qeveri në 8 vite mori borxh 5 miliardë euro

Berisha prezanton kandidatin për zgjedhjet e 14 majit dhe thumbon
x
BREAKING NEWS

“Rama mban peng të shoqen...", deputeti i PD-së hedh akuzat e rënda ndaj qeverisë dhe thumbon kryetarin e bashkisë: Është i denjë për Akademinë e Barinjve

“Rama mban peng të shoqen...", deputeti i PD-së hedh akuzat
x

Politike

“Ajo që kam në plan është një lëvizje e strukturuar për..”/ Nuk ndalet Berisha, zbulon aksionin e fuqishëm të radhës

“Ajo që kam në plan është një lëvizje e

Kryetari i PD Sali Berisha u pyet nga gazetarët se sa të sinqertë e shikon reagimin nga “kundërshtarët” brenda PD, të cilët dënuan aktin e dhunës ditën e sotëm, për këtë ish-kryeministri dha këtë përgjigje:

“Nuk kam asnjë lloj….  Ky është problem i lidhur kryekëput me Edi Ramën dhe nuk ka lidhje më gjë tjetër”, tha ai.

Ai tha se opozita po punon për një plan të strukturuar si shenjë reagimi ndaj partisë në pushtet.

“Ajo që kam në plan është një lëvizje e strukturuar kundër këtij krimineli në pushtet sepse ky po bën gjithçka për të qëndruar në pushtet dhe po punoj fort të bindi demokratët dhe qytetarët se këtu nuk do ketë votim të vërtetë. Ky nuk ikën kurrë me votë, kur do të vijë momenti? Do vijë momenti e kam bindje absolute këtë”, tha ai.