BREAKING NEWS

Ja kush janë 2 postierët që i pastrojnë paratë Ilir Metës në Angli, udhëtimet e tyre të shpeshta dhe të pajustifikuara drejt Londrës, zbardhen detaje nga pasuritë e tij të fshehura në bankat e Zvicrës, Kongos, Qipros dhe San Marinos, dalin në skenë edh...

Ja kush janë 2 postierët që i pastrojnë paratë Ilir
x
BREAKING NEWS

Ilir Meta po përgatit terrenin për të shpëtuar nga prangat e SPAK, ja “asi i tij nën mëngë”, Evi Kokalari bën deklaratën e fortë

Ilir Meta po përgatit terrenin për të shpëtuar nga prangat e
x
BREAKING NEWS

Altin Dumani akuzon Edi Ramën se ka bllokuar punën e SPAK, nuk jep fonde për shtesë personeli të BKH dhe këshilltarë ligjorë që do asistojnë prokurorët në luftën kundër korrupsionit

Altin Dumani akuzon Edi Ramën se ka bllokuar punën e SPAK, nuk jep
x
BREAKING NEWS

SHELL i plas “bombën” Edi Ramës, Shpiragu “gropa e zezë” e kompanisë, tërhiqen nga 600 milionë euro investime pa asnjë pikë nafte, bie propaganda e fondit 500 milionë euro të pensioneve të kryeministrit

SHELL i plas “bombën” Edi Ramës, Shpiragu “gropa e
x
BREAKING NEWS

Ja kush janë familjet që kontrollojnë mediat dhe bëjnë pazare me qeverinë në Shqipëri, “Freedom House” jep alarmin, prania e korrupsionit, tentativat e vazhdueshme të Berishës për të destabilizuar vendin dhe sabotuar SPAK shqetësuese, zbardhet raporti ...

Ja kush janë familjet që kontrollojnë mediat dhe bëjnë
x
BREAKING NEWS

“Bomba” e Bardhyl Resos: Edi Rama ka dosje në SHBA, në 2025 nuk do të jetë më kryeministër dhe po fituan socialistët me vota, ja rreziku që e pret

“Bomba” e Bardhyl Resos: Edi Rama ka dosje në SHBA, në
x
BREAKING NEWS

Monika Kryemadhi shpërthen kundër Ilir Metës, aludon se po bëhet “kurban” i tij, çifti në krizë të thellë pas fundosjes nga SPAK

Monika Kryemadhi shpërthen kundër Ilir Metës, aludon se po
x
BREAKING NEWS

Ja lëvizja e dyshimtë e parave mes Monika Kryemadhit dhe nënës së saj që vuri në lëvizje SPAK, i gjithë burimi i pasurisë përrallorë të familjes “Meta” i ka tek dhurimi i 500 m2 tokë dhe kursimi i 5 milionë lekëve, pallati dhe vila e tyre “mbinë si me ...

Ja lëvizja e dyshimtë e parave mes Monika Kryemadhit dhe
x

Politike

Anija me grurë mbërriti dje nga Ukraina në Durrës, reagon Erion Braçe dhe hedh dyshimet e forta: Po pres nga kompania një fletë analizë për...(VIDEO)

Anija me grurë mbërriti dje nga Ukraina në Durrës, reagon

Deputeti i PS-së, Erion Braçe ka reaguar pasi dje mbërriti në portin e Durrësit anija e parë me grurë nga Ukraina. Braçe hedh dyshimet se ky grurë mund të ketë ardhur shumë shtrenjtë dhe në cilësinë jo të duhur në krahasim me grurin që është prodhuar këtë vit në vend.

Postimi i plotë:

ERDHI ANIJA ME GRURE NGA UKRAINA?

PO? SHYQYR!

Po me cfare CMIMI, me cfare KOSTOJE, hyri e doli nga DOGANA?

MOS I KA RENE SHTRENJTE?

SHUME ME SHTRENJTE SE GRURI I PRODHUAR E TREGTUAR NE VEND?!

A mund te na thote kompania gje per kete? TRANSPARENCE ESHTE, SKA ASGJE TE KEQE!

Shikoni, nese ne MUZEQE ka ende grure te prodhuar ne vend me MBI 15% PROTEINE, ME RREZE 75%, me bezdis pafund fakti qe tregtia behet jashte e jo tek BUJQIT TANE!

Nejse, une po pres qe vete kompania te tregoj CMIMIN E KOSTON ME TE CILEN KA DALE NGA DOGANA GRURI;

PO MUNDI DHE FLETE ANALIZAT PER PROTEINEN E ELEMENTET E TJERE TE KETIJ GRURI.

Më të lexuarat