BREAKING NEWS

“Në mesnatë Alibeaj ndryshoi listat pa na pyetur”/ Dha dorëheqjen nga gara për kryetar Bashkie në Korçë, Gjata zbardh prapaskenat e forta

“Në mesnatë Alibeaj ndryshoi listat pa na pyetur”/ Dha
x
BREAKING NEWS

VIDEO/ Artan Hoxha publikon pamjet: Ja momenti kur ish-shefi i RENEAS merr 113 mijë eurot nga biznesmeni

VIDEO/ Artan Hoxha publikon pamjet: Ja momenti kur ish-shefi i RENEAS merr 113
x
BREAKING NEWS

"Dal unë në përgjime që flas me..."/ Artan Hoxha thirrje policisë: Shkoni te bandat, te ngjarjet e fundit kriminale në Tiranë makinat janë vjedhur në të njëjtin qytet

"Dal unë në përgjime që flas me..."/ Artan Hoxha
x
BREAKING NEWS

Deklarata ‘bombë’ e Artan Hoxhës: Pronarët e Top Channel kanë ndjerë rrezik, ata e dinë se nga vjen sulmi

Deklarata ‘bombë’ e Artan Hoxhës: Pronarët e Top
x
BREAKING NEWS

Të shtëna me armë zjarri, reagon policia

Të shtëna me armë zjarri, reagon policia
x
BREAKING NEWS

Çfarë po ndodh? Përçahen demokratët e Berishës në Sarandë

Çfarë po ndodh? Përçahen demokratët e Berishës
x
BREAKING NEWS

Zgjedhjet e 14 maji/ Ish deputeti reagon për tërheqjen e kandidatëve të PD-së: Bombën ia ka vënë Berisha

Zgjedhjet e 14 maji/ Ish deputeti reagon për tërheqjen e
x
BREAKING NEWS

Kush e ka radhën? Paralajmërimi i bujshëm i ambasadorit britanik: Këtë vit do ketë “non grata” të tjerë

Kush e ka radhën? Paralajmërimi i bujshëm i ambasadorit britanik:
x

Politike

Bardhi zgjedh mes Bashës dhe Alibeajt: Ja me kë kam qenë më afër

Bardhi zgjedh mes Bashës dhe Alibeajt: Ja me kë kam qenë më

Numri 2 i Partisë Demokratike, Gazmend Bardhi i ftuar në emisionin “Zonë e Lirë”, i është përgjigjur pyetjes së rrallë, nëse ka qenë më afër Lulzim Bashës apo Enkelejd Alibeajt.

Bardhi tha se si në raportin njerëzor ashtu edhe politik ka qenë më afër, Bashës edhe pse Alibeajn e ka njohur më herët.

“Pa asnjë diskutim që kam qenë më afër zotit Basha. Kam njohur më herët Alibeajn, por në politikë kam qenë më afër me Bashën.

Në raport njerëzor nuk ka ndryshuar asgjë”, tha Bardhi.

 

Më të lexuarat