BREAKING NEWS

Ja lidhjet e Sali Berishës me Ervis Martinajn, Idajet Beqiri nxjerr për herë të parë detajin e bujshëm dhe tregon si do të hapet “Kutia e Pandorës” nga SPAK e shërbimet e huaja për krime, vrasje, afera dhe pazare të pista në Shqipëri

Ja lidhjet e Sali Berishës me Ervis Martinajn, Idajet Beqiri nxjerr
x
BREAKING NEWS

Kush është emri “VIP” që pritet të arrestohet në PS? Edi Rama i hap rrugën SPAK për emrat e zhytur në afera, ministrat, deputetët dhe kryebashkiakët paralajmërohen se s’do kenë mbështetje politike

Kush është emri “VIP” që pritet të arrestohet
x
BREAKING NEWS

Sali Berisha armiku më i madh i të burgosurve politikë, ja si doli kundër lirimit të tyre në vitet ’90 dhe si mbrojti me zell vijën sektare të Partisë së Punës

Sali Berisha armiku më i madh i të burgosurve politikë, ja si
x
BREAKING NEWS

Ja provat që kanë britanikët në dosjen e Sali Berishës, si korrupsioni me Fazlliçin dhe lidhjet me bosin hasian të krimit në Londër alarmuan anglezët, zbardhet dokumenti

Ja provat që kanë britanikët në dosjen e Sali Berishës,
x
BREAKING NEWS

Eksperti Fatos Çoçoli jep lajmet e fundit për pensionistët, nga mënyra e vetme për të përfituar pension për të moshuarit që nuk figurojnë në regjistra gjatë kohës së kooperativave bujqësore, te skema e re për rritjen e më shumë të ardhurave për reziden...

Eksperti Fatos Çoçoli jep lajmet e fundit për
x
BREAKING NEWS

Dy zyrtarë të lartë kanë pastruar 3.7 milionë euro në prona, në skemë janë futur dhe familjarët, ja si tentuan të shpëtojnë disa pasuri, Agjencia e Inteligjencës Financiare nxjerr detajet e forta

Dy zyrtarë të lartë kanë pastruar 3.7 milionë euro
x
BREAKING NEWS

Ilir Demalia plas “bombën”, Sali Berisha do të lirohet, ja dy njerëzit që po përdor ish-kryeministri për të mbyllur pazaret e tij të pista, si po hidhen miliona euro në prapaskenë

Ilir Demalia plas “bombën”, Sali Berisha do të lirohet, ja
x
BREAKING NEWS

Romeo Kara paralajmëron zhvillime të forta: Ja politikani i njohur që do të arrestohet nga SPAK, lidhjet e tij me personazhet e botës së krimit që u fundosën nga Prokuroria e Posaçme dhe detajet si ka pastruar pasuri marramendëse

Romeo Kara paralajmëron zhvillime të forta: Ja politikani i njohur
x

Politike

“Charteri gjigand , kostumet e shtrenjta dhe fryrjet prej laçi...”/ Paloka thumbon Ramën: Zelensky e di Shqipërinë një vend të pasur

“Charteri gjigand , kostumet e shtrenjta dhe fryrjet prej

Deputeti demokrat Edi Paloka, e ka parë me pesimizëm një mesazh të fundit të Presidentit ukrainas Volodymyr Zelensy, i cili ndodhet në Shqipëri këto dy ditë për të marrë pjesë në Samitin Ukrainë – Evropa Juglindore, sidomos për pjesën e mbështetjes financiare, aq kritike për atë vend në luftë.

Përmes një postimi në rrjetet sociale Paloka thekson se “Zelensky e di Shqipërinë “një vend të pasur”!!! – shkruan Paloka.- Me siguri që këtë përshtypje e ka krijuar prej sheikut tonë Kryeministër.

“Charter” gjigand, kostumet e shtrenjta dhe fryrjet prej laci të Ramës do t’ia kenë krijuar këtë perceptim, Presidentit ukrainas që mendon se po aq të pasur duhet të jenë dhe shqiptarët dhe vjen për të marrë mbështetje financiare (siç shkruan):, përfundon deputeti dhe publikon edhe mesazhin në rrjetet sociale të Zelensky.

 

Më të lexuarat