BREAKING NEWS

MEPJ nis procedurat për zevëndësimin e Yuri Kim, ambasada amerikane në Tiranë del me mesazh të fortë: Departamenti i Shtetit i SHBA-së...

MEPJ nis procedurat për zevëndësimin e Yuri Kim, ambasada
x
BREAKING NEWS

"Inat personal me Berishën"/ Gert Shehu dëshmi para hetuesve, nuk shfaq asnjë shenjë pendese. Ja çfarë pritet të ndodhë në orën 12:00

"Inat personal me Berishën"/ Gert Shehu dëshmi para
x
BREAKING NEWS

"Njeri i rrallë, kishte gjakderdhje por...”, Floriana Garo rrëfen momentet e goditjes së Sali Berishës: Ishte e pabesueshme

"Njeri i rrallë, kishte gjakderdhje por...”, Floriana Garo
x
BREAKING NEWS

‘Armiqtë e Yuri Kim-it në Shqipëri’/ Gazetari i njohur zbulon emrat dhe prapaskenat, tregon përplasjet e qeverisë me ambasadën amerikane: Kjo është e pazakontë, që nuk kishte ndodhur kurrë më parë

‘Armiqtë e Yuri Kim-it në Shqipëri’/ Gazetari i
x
BREAKING NEWS

U tërhoq nga balotazhi, 'shuplaka' e fortë nga Alimehmeti: Do isha më i fortë se Këlliçi më 14 maj

U tërhoq nga balotazhi, 'shuplaka' e fortë nga Alimehmeti:
x
BREAKING NEWS

Çfarë nuk funksionoi në mbrojtjen e Berishës? Karamuço 'zbërthen' momentin e sulmit nga 31-vjeçari

Çfarë nuk funksionoi në mbrojtjen e Berishës?
x
BREAKING NEWS

“Sulmi ndaj Berishës ishte i kurdisur”, gazetari zbardh detajet dhe tregon provat e forta

“Sulmi ndaj Berishës ishte i kurdisur”, gazetari zbardh detajet
x
BREAKING NEWS

A do ta marrë postin e nënkryetarit të Bashkisë së Tiranës? Ja si përgjigjet Alimehmeti

A do ta marrë postin e nënkryetarit të Bashkisë së
x

Politike

Çfarë po ndodh në Kuvend? Deputetët e PD-së dhe Berisha ‘pushtojnë’ foltoren për herë të dytë: Uluni!

Çfarë po ndodh në Kuvend? Deputetët e PD-së dhe

Gjatë fjalës së tij deputeti i PD-së Oerd Bylykbashi ka kërkuar nga Felaj që të vijojë me kërkesën e tij, ndërsa Felaj i ka kërkuar të ulet pasi sipas saj nuk po vazhdonte me fjalën e tij ndërsa e ftoi atë të lexonte rregulloren.

Felaj sakaq i kërkoi Bylykbashit që të thotë se çfarë nuk shkon me rendin po ndiqej, ndërsa deputetët e PD-së së bashku me kreun e tyre Sali Berisha i janë drejtuar foltores në shenjë proteste, ndërsa Felaj deklaroi se nuk ka nevojë ‘për këtë skenë të shëmtuar’ dhe i bëri thirrje Bylykbashit që të vijonte me kërkesën e tij.

 

Më të lexuarat