BREAKING NEWS

Gati goditja surprizë ndaj zyrtarëve të korruptuar, SHBA sjell specialistët e OPTAD dhe prokurorët kroatë që arrestuan Sanaderin për të asistuar SPAK, një “peshk i madh” pritet të arrestohet

Gati goditja surprizë ndaj zyrtarëve të korruptuar, SHBA sjell
x
BREAKING NEWS

Edi Rama gati të braktisë qeverinë, nuk pranon mandat të katërt, ja arsyet pse kryeministri do largohet dhe kur do ta lërë postin

Edi Rama gati të braktisë qeverinë, nuk pranon mandat të
x
BREAKING NEWS

Idajet Beqiri kallëzon në SPAK Ulsi Manjën, një prokuror dhe dy gjyqtarë, ja 3 veprat e rënda penale që kanë kryer, zbardhen detaje nga dosja, si po mbahet në burg pa ligj “tmerri i italianëve” 

Idajet Beqiri kallëzon në SPAK Ulsi Manjën, një prokuror dhe
x
BREAKING NEWS

Ilir Demalia zbardh strategjinë që po ndjek Ilir Meta për të shpëtuar nga arresti me burg dhe rrëfen të pathënat e 20 shkurtit 1991, ja si Berisha ka qenë kundër rrëzimit të bustit të Enver Hoxhës, si u largua atë ditë nga bulevardi me një makinë të Si...

Ilir Demalia zbardh strategjinë që po ndjek Ilir Meta për të
x
BREAKING NEWS

Ilir Beqaj drejt arrestimit, hetimet për ish-ministrin e Shëndetësisë janë shtrirë deri në Poloni për transferta të dyshimta parash, hetuesit futin në “sitë” lidhjet klienteliste, favorizimet me kompanitë të ndryshme farmaceutike, ja çfarë është gjendu...

Ilir Beqaj drejt arrestimit, hetimet për ish-ministrin e
x
BREAKING NEWS

Rëndohen pozitat e Ilir Metës dhe Monika Kryemadhit, ja “perlat” që dyshohet se janë gjetur në celularin e sekuestruar në shtëpinë e nënës së deputetes së PL, hetuesit vizita “blic” nëpër institucione të ndryshme, skaner banesave të bashkëpunëtorëve të...

Rëndohen pozitat e Ilir Metës dhe Monika Kryemadhit, ja
x
BREAKING NEWS

Berisha u ka futur bërryla atyre që i shihte si rrezik, disa i largoi jashtë vendit dhe të tjerët i ka ekzekutuar, ja njerëzit që po përdor për të zgjidhur hallet e tij me SPAK, Ilir Meta është hajduti i famshëm i floririt, Fatos Mahmutaj zbardh prapas...

Berisha u ka futur bërryla atyre që i shihte si rrezik, disa i largoi
x
BREAKING NEWS

Britanikët tronditin pushtetarët shqiptarë, mbërrin grup i posaçëm në Tiranë për pastrimin e parave, nënshkruhet pakti mes SPAK dhe NCA, nisin procedurat për të dorëzuar dosjet për llogaritë në Londër

Britanikët tronditin pushtetarët shqiptarë, mbërrin grup i
x

Politike

I publikuan foton që po shpërndahet me shpejtësi, deputeti i PD-së zbardh të vërtetën e takimit me kryeministrin Rama: Nuk ka naiv të mendojë që...

I publikuan foton që po shpërndahet me shpejtësi, deputeti i

Deputeti i PD-së, Arbi Agalliu ka reaguar për të vërtetën e fotos që i publikuan me kryeministrin Edi Rama.

Agalliu tha se në lokalin në foto ndodhej me familjen dhe ndërsa ai futej, kryeministri ishte duke dalë.

“Profesor as këtu s’mu ndave më tha,” tregon deputeti demokrat.

Ai përsëriti edhe një herë se nuk ka kompleks që të takojë askënd ndërsa shtoi se opozita bëhet në institucione dhe jo me gurë e molotovë duke iu referuar kështu protestës së të shtunës.

Fotoja sipas tij është shkrepur më 13 nëntor dhe tashmë po përdoret pikërisht në këtë moment për të dëmtuar imazhin e tij.

“Nëse do dua të takoj Ramën, nuk ka naiv të mendojë që ta takoj në Vlorë, në Lungo Mare, në lokalin më të njohur. Takoj dhe përshëndes këdo që më del para.”, tha ai.

Agalliu po ashtu akuzoi disa media që sipas tij po shpifin duke e nxjerrë fotografinë nga konteksti.

Kujtojmë se mbrëmjen së martës qarkullo në media një foto ku duken në një lokal deputeti i PD-së, Arbi Agalliu me kryeministrin Edi Rama dhe nuk munguan interpretimet se ky takim mund të kishte lidhje me protestën e 8 janarit.

I publikuan foton që po shpërndahet me shpejtësi, deputeti i

Më të lexuarat