BREAKING NEWS

Kërcënohet me sms Altin Dumani, deputeti demokrat zbardh pazaret Rama-Berisha me amnistinë penale, ja si u liruan të korruptuarit dhe “puçi” që iu bë SPAK

Kërcënohet me sms Altin Dumani, deputeti demokrat zbardh pazaret
x
BREAKING NEWS

Priten presat e Sali Berishës për t’u rikthyer në Parlament, nga heqja e pagës dhe çdo përfitimi financiar, te djegia e mandatit, ja si do të nxirret jashtë politike “non-grata”

Priten presat e Sali Berishës për t’u rikthyer në
x
BREAKING NEWS

Ervin Karamuço jep detajet nga projekti i bujshëm i Londrës për të fundosur pushtetarët e lartë të korruptuar, ja kush i ka mbledhur provat për britanikët që shpallën “non-grata” Sali Berishën, në “listën e zezë” politikanë nga e djathta edhe nga e maj...

Ervin Karamuço jep detajet nga projekti i bujshëm i Londrës
x
BREAKING NEWS

Spartak Ngjela nxjerr detajet tronditëse, vrasësit që hoqën qafe Azem Hajdarin ishin nisur për të eliminuar Sali Berishën, ja kush i ka në duar provat që do të hapin “Kutinë e Pandorës” për dosjen e “shekullit”

Spartak Ngjela nxjerr detajet tronditëse, vrasësit që hoqën
x
BREAKING NEWS

Zbardhet skema që po ndjek Edi Rama për të “mbërthyer” SPAK, konstuticionalistë dhe analistët ngrenë alarmin, përplasje të forta brenda “Rithemelimit”

Zbardhet skema që po ndjek Edi Rama për të
x
BREAKING NEWS

U dhunua në mes të ish-Bllokut, zbardhen detaje të reja nga sulmi ndaj avokatit të ish kryeministrit Sali Berisha, dyshohet se shkak ishte…

U dhunua në mes të ish-Bllokut, zbardhen detaje të reja nga sulmi
x
BREAKING NEWS

Londra aktivizon planin sekret për të zbuluar lidhjet e politikanëve shqiptarë me kriminelët, vjen sot në Tiranë Lord Dingeman,  trajnime prokurorëve të SPAK për pastrimin e parave dhe sekuestro pronave, ja emrat “VIP” të rrezikuar, zbardhet projekti b...

Londra aktivizon planin sekret për të zbuluar lidhjet e
x
BREAKING NEWS

Ja kush e dha urdhrin për të vrarë Servet Pëllumbin dhe si bandat shtetërore të drejtuara nga gjenerali Agim Shehu na zunë pritë tek Ura e Dajlanit, Spartak Braho kujton dhunën e ’96-ës dhe zbulon bisedën brenda makinës me zyrtarin e lartë të PS...

Ja kush e dha urdhrin për të vrarë Servet Pëllumbin dhe si
x

Politike

“Janë 3 çështje që e lidhin Ilir Metën me SPAK”, gazetari i njohur zbulon detajet e bujshme: Janë marrë në pyetje disa ish-nënkryetarë të partisë, por...

“Janë 3 çështje që e lidhin Ilir Metën me

Gazetari Eni Ferhati, i ftuar në një emision televiziv ka zbuluar detaje lidhur me hetimet që po kryhen nga SPAK për ish-Presidentin Ilir Meta.

Ai u shpreh se janë 3 çështje që e lidhin Metën në SPAK dhe ato janë çështja e CEZ-DIA, ajo e lobimit të ish-LSI-së për të cilën janë marrë në pyetje disa ish-nënkryetarë të partisë, por edhe një çështje për hetimin pasuror ndaj Monika Kryemadhit.

“Janë 3 çështje që e lidhin Ilir Metën, është CEZ-DIA, është lobimi i LSI-së ku janë pyetur disa ish-nënkryetarë të partisë së zotit Meta. Është edhe çështja e hetimit pasuror ndaj zonjës Kryemadhi për disa shpenzime që ajo ka pasur dhe është denoncuar. CEZ-DIA ka më shumë se dy vite hetime në SPAK dhe duke pasur një kohë kaq të gjatë duhet t’i jepet një zgjidhje”, u shpreh ai.

 

Më të lexuarat