BREAKING NEWS

Si ndodhi plagosja në Tiranë, policia jep detaje për ngjarjen

Si ndodhi plagosja në Tiranë, policia jep detaje për ngjarjen
x
BREAKING NEWS

'Kërcet' thika në Tiranë, dalin detajet e para

'Kërcet' thika në Tiranë, dalin detajet e para
x
BREAKING NEWS

Andi Bushati i kthehet Belind Këlliçit: Me frazën e fundit më tmerrove

Andi Bushati i kthehet Belind Këlliçit: Me frazën e fundit
x
BREAKING NEWS

Andi Bushati ka dy fjalë për Këlliçin dhe i tregon "skenarin" e fushatës: Më duket masë joshëse, sepse përballë një kandidati të pushtetshëm mediatikishit...

Andi Bushati ka dy fjalë për Këlliçin dhe i tregon
x
BREAKING NEWS

"E vrau me thikë, ai me pistoletë", flet dëshmitari i sherrit me dy viktima në Kavajë

"E vrau me thikë, ai me pistoletë", flet dëshmitari i
x
BREAKING NEWS

Të shtëna me dy të vdekur në Kavajë, policia nxjerr detaje për identitetin e tyre: Viktimat kishin ndryshuar emrat

Të shtëna me dy të vdekur në Kavajë, policia nxjerr
x
BREAKING NEWS

Ishin përplasur fizikisht ditë më parë, dalin detaje të reja nga të shtënat në Kavajë, ku humbën jetën dy persona

Ishin përplasur fizikisht ditë më parë, dalin detaje
x
BREAKING NEWS

Tronditet Shqipëria/ Dy të vdekur në Kavajë, një në Elbasan dhe një në Mat, ç’po ndodh në vend?

Tronditet Shqipëria/ Dy të vdekur në Kavajë, një
x

Politike

“Kishte komunikime të vazhdueshme me kryeministrin shqiptar”/ Mediat e huaja i bëjnë jehonë skandalit “McGonigal: Loboi kundër kundërshtarit të Ramës

“Kishte komunikime të vazhdueshme me kryeministrin shqiptar”/

Partia Demokratike ka publikuar sot një video ku bëhej një përmbledhje e jehonës që mediat ndërkombëtare i kanë bërë skandalit me ish-zyrtarin e lartë të FBI Charles McGonigal.

Në kronika theksohej marrëdhënia e ngushtë që McGonigal kishte me kryeministrin shqiptar dhe shumë e parave që ai mori nga punonjësi i shërbimit informativ shqiptar.

Nuk lihet pa përmendur edhe fakti që McGonigal në këmbim të parave ndihmoi në lobimin kundër kundërshtarëve të kryeministrit shqiptar, referuar hetimeve të nisura për financimet ruse në PD.

Më të lexuarat