BREAKING NEWS

“Braktisi” Berishën, Agron Duka zbulon pse do të garojë i vetëm në zgjedhje

“Braktisi” Berishën, Agron Duka zbulon pse do të
x
BREAKING NEWS

Rritja e pëlqyeshmërisë për Alibeaj, pedagogia: Ty nuk mundet të të duket Edi Rama një njeri...

Rritja e pëlqyeshmërisë për Alibeaj, pedagogia: Ty nuk
x
BREAKING NEWS

U raportua për atentat, policia zbulon si qëndron e vërteta: Çfarë ndodhi në aksin Tiranë-Lezhë

U raportua për atentat, policia zbulon si qëndron e vërteta:
x
BREAKING NEWS

KQZ kërkon gjobitjen e tre kryebashkiakëve dhe disa zyrtarëve të tjerë (EMRAT)

KQZ kërkon gjobitjen e tre kryebashkiakëve dhe disa zyrtarëve
x
BREAKING NEWS

Aksident me vdekje/ Bie nga skela 53-vjeçari, dalin detajet e para

Aksident  me vdekje/ Bie nga skela 53-vjeçari, dalin detajet e para
x
BREAKING NEWS

Deputetja e PS ka 'dy fjalë' për patronazhistët

Deputetja e PS ka 'dy fjalë' për patronazhistët
x
BREAKING NEWS

Tronditet Lezha/ Të shtëna me armë zjarri, zbardhen dyshimet e para

Tronditet Lezha/ Të shtëna me armë zjarri, zbardhen dyshimet e
x
BREAKING NEWS

Berisha prezanton kandidatin për zgjedhjet e 14 majit dhe thumbon qeverinë: Kjo qeveri në 8 vite mori borxh 5 miliardë euro

Berisha prezanton kandidatin për zgjedhjet e 14 majit dhe thumbon
x

Politike

“Koha e tyre ka përfunduar”, Hoxha del me deklaratën e fortë kundrejt Ramës: Bandat e tij humbet përballë uraganit blu

“Koha e tyre ka përfunduar”, Hoxha del me deklaratën e

Kandidati i opozitës për bashkinë e Vorës në zgjedhjet lokale të 14 majit, Indrit Hoxha, ka deklaruar se pas zgjedhjve kjo bashki do u kthehet qytetarëve. Në fjalën e tij në 32-vjetorin e krijimit të PD në Vorë, Hoxha tha se kryeministri di Rama dhe bandat e tij nuk do të kenë asnjë shans përballë uraganit blu.

“Të rinjtë e Vorës janë prioriteti im. Punësimi dhe zhvillimi ekonomik janë baza për një qeverisje vendore të mirë. Bashkia e Vorës do të çelë një kapitull të ri në historinë e saj. Unë e di sa shpresa keni te fitorja ime më 14 maj.

E kam parë mbështetjen tuaj dhe e shoh dhe në këtë sallë sot. Edi Rama dhe bandat e tij nuk do të kenë asnjë shans përballë uraganit blu. Koha e tyre ka përfunduar. Më 14 Maj bashkia do u kthehet qytetarëve”, deklaroi Hoxha.