BREAKING NEWS

Kreu i Wagner ngre alarmin: Ukraina më e fuqishme se kurrë, po përgatitet për tre sulme “vdekjeprurëse” kundër Rusisë, ja plani i fshehtë për marrjen e Krimesë

Kreu i Wagner ngre alarmin: Ukraina më e fuqishme se kurrë, po
x
BREAKING NEWS

Gjithçka kalon përmes Uashingtonit, SHBA shumë e fortë edhe për Xi Jinping, ja si do të prishen nga amerikanët planet sekrete të Rusisë dhe Kinës për një lufte të madhe

Gjithçka kalon përmes Uashingtonit, SHBA shumë e fortë
x
BREAKING NEWS

PS zyrtarizon sot kandidaturat për garën lokale, zbulohet surpriza e ‘gurëve të shahut’ që do luaj Rama në zgjedhjet e 14 Majit

PS zyrtarizon sot kandidaturat për garën lokale, zbulohet surpriza e
x
BREAKING NEWS

Njihuni me parashikimin e motit për këtë fundjavë, meteorologia Lajda Porja tregon kur vjen kthesa drastik: Këto janë datat që do ketë...

Njihuni me parashikimin e motit për këtë fundjavë,
x
BREAKING NEWS

A do rritet çmimi i patentave? Autoriteti i Konkurrencës vjen me njoftimin e rëndësishëm dhe merr vendimin e minutës së fundit

A do rritet çmimi i patentave? Autoriteti i Konkurrencës vjen me
x
BREAKING NEWS

“Braktisi” Berishën, Agron Duka zbulon pse do të garojë i vetëm në zgjedhje

“Braktisi” Berishën, Agron Duka zbulon pse do të
x
BREAKING NEWS

Rritja e pëlqyeshmërisë për Alibeaj, pedagogia: Ty nuk mundet të të duket Edi Rama një njeri...

Rritja e pëlqyeshmërisë për Alibeaj, pedagogia: Ty nuk
x
BREAKING NEWS

U raportua për atentat, policia zbulon si qëndron e vërteta: Çfarë ndodhi në aksin Tiranë-Lezhë

U raportua për atentat, policia zbulon si qëndron e vërteta:
x

Politike

"Mafia si Big Brother...", Petrit Vasili: I vetmi qe është i kënaqur është Edi Rama

"Mafia si Big Brother...", Petrit Vasili: I vetmi qe është i

Nënkryetari i Partisë së Lirisë, Petrit Vasili teksa i referohet shkrimit të medias gjermane për monitorimin që krimi i bën policisë thotë se është kryeministri Rama që e katandisi këtë vend kështu. Me anë të një postimi në Facebook, Vasili shkruan “policia e inkriminuar ne kokën e saj është sot një problem dhe jo nje zgjidhje per qytetaret shqiptare”.

Sipas tij, “i vetmi qe është i kënaqur është Edi Rama qe nuk guxon te flasë asnjë fjale per kete situate kaq te rende ku ne vend qe policia te vëzhgojë krimin ndodh e kundërta”.

Reagimi i Vasilit:

Mafia si Big Brother e vëzhgon ajo policinë, kështu e katandisi Rama shtetin!

Media gjermane Frankfurter Rundchau shkruan për qindra kamerat e grupeve mafioze te vendosura ane e mbanë Shqipërisë!

Ndaj media gjermane pyet me sarkazëm asgjësuese:”Kush është saktësisht Big Brother i shqiptareve”!

Është e qarte se policia e inkriminuar ne kokën e saj është sot një problem dhe jo nje zgjidhje per qytetaret shqiptare.

I vetmi qe është i kënaqur është Edi Rama qe nuk guxon te flasë asnjë fjale per kete situate kaq te rende ku ne vend qe policia te vëzhgojë krimin ndodh e kunderta!

Më të lexuarat