BREAKING NEWS

Zbulohet struktura re e Rithemelimit, ja ndryshimet drastike që do të ndodhi nga nënkryetarët deri te emërimet e mbështetësve që janë në pozicionin e anëtarëve të Kryesisë

Zbulohet struktura re e Rithemelimit, ja ndryshimet drastike që do të
x
BREAKING NEWS

Kreshnik Spahiu: Ju tregoj urdhrat që mori Rama dhe Zelensky nga NATO, Samiti për Ukrainën nuk ishte reklamë për kryeministrin, ja plani amerikan që po thuret në fshehtësi të plotë për Shqipërinë

Kreshnik Spahiu: Ju tregoj urdhrat që mori Rama dhe Zelensky nga NATO,
x
BREAKING NEWS

Daut Gumeni zbardh arsyen pse Ilir Meta braktisi protestën e Rithemelimit dhe rrëfen të pathënat e 20 shkurtit 1991: Ja mashtrimet e Sali Berishës, bustin e Enver Hoxhës e bëri vetë gati për ta rrëzuar diktatura

Daut Gumeni zbardh arsyen pse Ilir Meta braktisi protestën e Rithemelimit
x
BREAKING NEWS

SPAK merr në pyetje për 7 orë Damian Gjiknurin, në skaner pasuritë e tij, udhëtimet, shtëpitë dhe dyshimet për llogari të fshehura bankare në Maltë, ja aferat që mund të fundosin deputetin, nga abuzimet në projektin e rrugës Tiranë-Elbasan, te dosja e ...

SPAK merr në pyetje për 7 orë Damian Gjiknurin, në skaner
x
BREAKING NEWS

Ilir Meta vulos “divorcin” me Sali Berishën pas izolimit në shtëpi, “zbret” në terren dhe kërkon të marrë kreun e opozitës

Ilir Meta vulos “divorcin” me Sali Berishën pas izolimit
x
BREAKING NEWS

Ja pazaret e fshehta mes Ramës, Berishës, Metës dhe Gazment Bardhit, kodet e tyre mafioze për të kërcënuar njëri-tjetrin, lidhjet me oligarkët, prapaskenat e akuzave të fshirjes së serverëve në “21 janar” dhe detajet nga lufta e madhe që ka plasur për ...

Ja pazaret e fshehta mes Ramës, Berishës, Metës dhe Gazment
x
BREAKING NEWS

Spartak Ngjela: Ja ‘Thembra e Akilit’ në drejtësi që mund të shpëtojë Sali Berishën nga ‘arresti në shtëpi’ dhe rasti i vetëm kur mund t’i digjet mandati si deputet, pse ish-kryeministri mund t'ia hedhë paq nëse hetohet dosja e ‘21 Janarit’...

Spartak Ngjela: Ja ‘Thembra e Akilit’ në drejtësi që
x
BREAKING NEWS

Idajet Beqiri: Ja të gjitha tentativat e Berishës për të mbuluar krimin e 21 Janarit 2011, skema për t’ia faturuar vrasjet opozitës, sajesa e plagëve nga afër dhe shpërblimi që iu dha gardistëve, gati të çojmë në SPAK një video që nuk e ka parë Prokuro...

Idajet Beqiri: Ja të gjitha tentativat e Berishës për të
x

Politike

''Mazhorancës i duket sikur neve na kanë punësuar'', Korreshi zbulon lëvizjen e radhës që pritet të ndodh nesër në Kuvend

''Mazhorancës i duket sikur neve na kanë

Deputeti i PD-së, Saimir Korreshi në një studio televizive foli për zhvillimet e fundit në Kuvend dhe për mosbindjen civile të opozitës. Korreshi u shpreh se nesër në parlament pritet të vazhdojë e njëjta gjë dhe se opozita është imponuar në këto lloj sjelljeje nga mënyra si mazhoranca po e trajton opozitën.

‘’Nesër pritet të vazhdojë e njëjta gjë duke parë dhe kursi i mazhorancës që kërkon gjithnjë e më tepër ta injorojë opozitën.

Duke parë se atyre u duket sikur neve na kanë punësuar dhe nuk po i bindemi punëdhënësit, ndërkohë që harrojnë se neve na kanë votuar 650 mijë shqiptarë të tjerë që nuk e deshën këtë mazhorancë.

Pra me një fjalë ata janë të vendosur të mos ja njohin të drejtat kushtetuese.

Edhe ne nga ana tjetër po imponohemi me këtë lloj sjelljeje, e jona është pasojë e asaj që ata po mundohen të krijojnë dhe ta trajtojnë opozitën.

Ne kemi qenë të papërjashtuar dhe herën e fundit na ra drrasa në kokë. Garda ka kontrolluar gratë në trup. Situatë absurde që polecat burra kontrollojnë gratë’’, tha ndër të tjera Korreshi.

Më të lexuarat