BREAKING NEWS

Ja kush janë 2 postierët që i pastrojnë paratë Ilir Metës në Angli, udhëtimet e tyre të shpeshta dhe të pajustifikuara drejt Londrës, zbardhen detaje nga pasuritë e tij të fshehura në bankat e Zvicrës, Kongos, Qipros dhe San Marinos, dalin në skenë edh...

Ja kush janë 2 postierët që i pastrojnë paratë Ilir
x
BREAKING NEWS

Ilir Meta po përgatit terrenin për të shpëtuar nga prangat e SPAK, ja “asi i tij nën mëngë”, Evi Kokalari bën deklaratën e fortë

Ilir Meta po përgatit terrenin për të shpëtuar nga prangat e
x
BREAKING NEWS

Altin Dumani akuzon Edi Ramën se ka bllokuar punën e SPAK, nuk jep fonde për shtesë personeli të BKH dhe këshilltarë ligjorë që do asistojnë prokurorët në luftën kundër korrupsionit

Altin Dumani akuzon Edi Ramën se ka bllokuar punën e SPAK, nuk jep
x
BREAKING NEWS

SHELL i plas “bombën” Edi Ramës, Shpiragu “gropa e zezë” e kompanisë, tërhiqen nga 600 milionë euro investime pa asnjë pikë nafte, bie propaganda e fondit 500 milionë euro të pensioneve të kryeministrit

SHELL i plas “bombën” Edi Ramës, Shpiragu “gropa e
x
BREAKING NEWS

Ja kush janë familjet që kontrollojnë mediat dhe bëjnë pazare me qeverinë në Shqipëri, “Freedom House” jep alarmin, prania e korrupsionit, tentativat e vazhdueshme të Berishës për të destabilizuar vendin dhe sabotuar SPAK shqetësuese, zbardhet raporti ...

Ja kush janë familjet që kontrollojnë mediat dhe bëjnë
x
BREAKING NEWS

“Bomba” e Bardhyl Resos: Edi Rama ka dosje në SHBA, në 2025 nuk do të jetë më kryeministër dhe po fituan socialistët me vota, ja rreziku që e pret

“Bomba” e Bardhyl Resos: Edi Rama ka dosje në SHBA, në
x
BREAKING NEWS

Monika Kryemadhi shpërthen kundër Ilir Metës, aludon se po bëhet “kurban” i tij, çifti në krizë të thellë pas fundosjes nga SPAK

Monika Kryemadhi shpërthen kundër Ilir Metës, aludon se po
x
BREAKING NEWS

Ja lëvizja e dyshimtë e parave mes Monika Kryemadhit dhe nënës së saj që vuri në lëvizje SPAK, i gjithë burimi i pasurisë përrallorë të familjes “Meta” i ka tek dhurimi i 500 m2 tokë dhe kursimi i 5 milionë lekëve, pallati dhe vila e tyre “mbinë si me ...

Ja lëvizja e dyshimtë e parave mes Monika Kryemadhit dhe
x

Politike

"Meqë më thirre Bela..."/ Plas në Kuvend mes deputetit të PD-së dhe Belinda Ballukut: Më ke hyrë në shtëpi në familjen time

"Meqë më thirre Bela..."/ Plas në Kuvend mes deputetit

Zv.kryeministrja Belinda Balluku ka shkëmbyer replika në kuvend me deputetin e PD Edmond Spaho, lidhur me projektin e portit të Durrësit.

Ndërsa Spaho i është referuar si Bela, Balluku i është drejtuar shkurtimisht si Mondi, ndërsa nuk ministrja ka reaguar ashpër lidhur me faktin që për të disatën herë, në kuvend përmendet gjyshi i saj.

Meqë më thirre Bela, po të them Mondi.  I dashur Mondi, u bë hera e disatë që më përmend gjyshin. Qetësohu, merr frymë thellë.

Më dëgjo me vëmendje se ke hyrë në familjen time. Më  ke hyrë në shtëpi. Nuk jam ngatërruar me familjen tënde, as me fëmijët e tu. Qetësohu se nuk të bën mirë, edhe ngjyra që merr është e rrezikshme. Bëhesh lejla dhe ke tension të lartë.

Unë të dashur opozitarë jam krenare për mbiemrin që mbaj sepse sot edhe kësaj dite njerëzit e respektojnë familjen time. Nuk më prekni fare tek kjo pjesë. Ka filluar edhe babai im të fitojë imunitet. Familja ime është ndër më të nderuarat në Tiranë e gëzon sot e kësaj dite respekt.

Më të lexuarat