BREAKING NEWS

SPAK trondit elitën e krimit të organizuar, të arrestuar dhe në kërkim më të fortët e vendit, goditen politikanë, ish-drejtorë edhe punonjës të Policisë së Shtetit, futen në lojë dhe ndërkombëtarët, zbardhen vrasje të bujshme, gjenden para e flori në b...

SPAK trondit elitën e krimit të organizuar, të arrestuar dhe
x
BREAKING NEWS

Ja si Altin Dumani shmangu nga frika e dekonspirimit drejtuesit më të lartë të Policisë së Shtetit në aksionin “blic” të SPAK kundër personazheve të njohur të botës së krimit

Ja si Altin Dumani shmangu nga frika e dekonspirimit drejtuesit më të
x
BREAKING NEWS

Priten të tjera arrestime “VIP”, ja goditja e madhe që do të bëhet nga SPAK, Ervin Karamuço tregon të pathënat e operacionit më të madh që është bërë ndonjëherë në Shqipëri

Priten të tjera arrestime “VIP”, ja goditja e madhe që do
x
BREAKING NEWS

Idajet Beqiri: Ja kush ia ka çuar valixhet me para Ilir Metës në Zelandë të Re, Angli, Itali, Zvicër dhe Qipro dhe detajet e forta nga skema e pastrimit të parave të presidentit të Partisë së Lirisë me ish-ministrin e Transporteve dhe shoferin e Janull...

Idajet Beqiri: Ja kush ia ka çuar valixhet me para Ilir Metës
x
BREAKING NEWS

Ervin Muça u financua nga persona të pushtetshëm për të grabitur të dhënat e sistemit “TIMS”, gazetarja Klodiana Lala nxjerr detaje të bujshme nga skandali që tronditi Policinë e Shtetit dhe zbulon personin që refuzoi t’i jepte ish-drejtorit të IT kode...

Ervin Muça u financua nga persona të pushtetshëm për
x
BREAKING NEWS

Edi Rama flet hapur, nga detajet e telefonatës me Erion Veliajn pas dëshmisë për inceneratorët, te lëshimi i të gjithë bashkëpunëtorëve në “gojën” e SPAK dhe zhvillimet që do të ndodhin për dosjen “Xibraka”, ja çfarë e pret Gazment Bardhin dhe Olsi Ram...

Edi Rama flet hapur, nga detajet e telefonatës me Erion Veliajn pas
x
BREAKING NEWS

Romeo Kara: Ja pse Sali Berisha duhet të shkojë menjëherë në arrest me burg dhe prova e fortë që kishte Kosta Trebicka për ish-kryeministrin që e fundos në aferën e ‘Gërdecit’

Romeo Kara: Ja pse Sali Berisha duhet të shkojë menjëherë
x
BREAKING NEWS

PS shton presionet ndaj organeve të drejtësisë për zbardhjen e plotë të vrasjes së Pjerin Xhuvanit, kërkon nga SPAK nisjen e hetimeve për ekzekutimin që tronditi Elbasanin, si u rekrutuan kriminelë, rikthehet në skene implikimi i Gazmend Bardhit si dre...

PS shton presionet ndaj organeve të drejtësisë për zbardhjen
x

Politike

Meta sulmon SPAK-un/ "Ai dy ditët e fundit ka pasur një tjetër artikulim", gazetari i njohur reagon ashpër: Shqetësuese nuk janë fyerjet por kërcënimet ndaj Dumanit

Meta sulmon SPAK-un/ "Ai dy ditët e fundit ka pasur një

Gazetari, Isa Myzyraj i ftuar në një emision televiziv u shpreh se Meta dy ditët e fundit ka pasur kërcënime ndaj kreut të SPAK-ut, Dumanit.

Myzyraj: Shqetësuese nuk janë fyerjet, aq shumë sa janë kërcënimet e drejtpërdrejta që ka bërë zoti Meta dy ditët e fundit ndaj SPAK-ut dhe Altin Dumanit.

Pra faktori ndërkombëtarë, ambasadat të cilat reaguan ditën e sotme në rresht njëra pas tjetrës nuk besoj që shkojnë deri aty sa të reagojnë për cdo fyerje që bën gjithkush ndaj gjithkujt.

Skena politike në Shqipëri është e tillë.

Meta dy ditët e fundit ka pasur një tjetër artikulim.

Ka pasur kërcënime ndaj Altin Dumanit.

Sepse kur i thua tjetrit të kesh kujdes kur të dalësh nga shtëpia, kjo nuk është fyerje.

Qartazi faktori ndëkombëtar është i shqetësuar për këtë.

Meta qartazi tanimë duket sikur e ka një panoramë të plotë të asaj cfarë është duke arritur SPAK me disa hetime që janë duke u zhvilluar ndaj tij dhe Kryemadhit.

 

Më të lexuarat