BREAKING NEWS

SPAK trondit elitën e krimit të organizuar, të arrestuar dhe në kërkim më të fortët e vendit, goditen politikanë, ish-drejtorë edhe punonjës të Policisë së Shtetit, futen në lojë dhe ndërkombëtarët, zbardhen vrasje të bujshme, gjenden para e flori në b...

SPAK trondit elitën e krimit të organizuar, të arrestuar dhe
x
BREAKING NEWS

Ja si Altin Dumani shmangu nga frika e dekonspirimit drejtuesit më të lartë të Policisë së Shtetit në aksionin “blic” të SPAK kundër personazheve të njohur të botës së krimit

Ja si Altin Dumani shmangu nga frika e dekonspirimit drejtuesit më të
x
BREAKING NEWS

Priten të tjera arrestime “VIP”, ja goditja e madhe që do të bëhet nga SPAK, Ervin Karamuço tregon të pathënat e operacionit më të madh që është bërë ndonjëherë në Shqipëri

Priten të tjera arrestime “VIP”, ja goditja e madhe që do
x
BREAKING NEWS

Idajet Beqiri: Ja kush ia ka çuar valixhet me para Ilir Metës në Zelandë të Re, Angli, Itali, Zvicër dhe Qipro dhe detajet e forta nga skema e pastrimit të parave të presidentit të Partisë së Lirisë me ish-ministrin e Transporteve dhe shoferin e Janull...

Idajet Beqiri: Ja kush ia ka çuar valixhet me para Ilir Metës
x
BREAKING NEWS

Ervin Muça u financua nga persona të pushtetshëm për të grabitur të dhënat e sistemit “TIMS”, gazetarja Klodiana Lala nxjerr detaje të bujshme nga skandali që tronditi Policinë e Shtetit dhe zbulon personin që refuzoi t’i jepte ish-drejtorit të IT kode...

Ervin Muça u financua nga persona të pushtetshëm për
x
BREAKING NEWS

Edi Rama flet hapur, nga detajet e telefonatës me Erion Veliajn pas dëshmisë për inceneratorët, te lëshimi i të gjithë bashkëpunëtorëve në “gojën” e SPAK dhe zhvillimet që do të ndodhin për dosjen “Xibraka”, ja çfarë e pret Gazment Bardhin dhe Olsi Ram...

Edi Rama flet hapur, nga detajet e telefonatës me Erion Veliajn pas
x
BREAKING NEWS

Romeo Kara: Ja pse Sali Berisha duhet të shkojë menjëherë në arrest me burg dhe prova e fortë që kishte Kosta Trebicka për ish-kryeministrin që e fundos në aferën e ‘Gërdecit’

Romeo Kara: Ja pse Sali Berisha duhet të shkojë menjëherë
x
BREAKING NEWS

PS shton presionet ndaj organeve të drejtësisë për zbardhjen e plotë të vrasjes së Pjerin Xhuvanit, kërkon nga SPAK nisjen e hetimeve për ekzekutimin që tronditi Elbasanin, si u rekrutuan kriminelë, rikthehet në skene implikimi i Gazmend Bardhit si dre...

PS shton presionet ndaj organeve të drejtësisë për zbardhjen
x

Politike

“Që kur partia e tij ka filluar të zvogëlohet për shkak të…/ Deklaratat ndaj Altin Dumanit, gazetari Ferdinand Dervishi zbulon gjëndjen shëndetësore të Ilir Metës

“Që kur partia e tij ka filluar të zvogëlohet për

Gazetari, Ferdinant Dervishi i ftuar në një program televiziv u shpreh se shikon një gjendje të rënduar psikologjike të kryetarit të partisë së Lirisë, Ilir Meta pas sulmeve që ky i fundit bëri ndaj kreut të SPAK-ut, Dumanit.

Dervishi: Shoh prej tre vjetësh apo katër vjetësh që ka një acarim që shkon duke u zmadhuar dhe që e kemi në këtë lloj paraqitjeje.

Unë shoh një gjendje të rënduar psikologjike të tij që nuk ka filluar tani.

Ka filluar që kur partia e tij ka filluar të zvogëlohet për shkak të vetëndërtimit të asaj partie.

E ndërtuar më shumë nga njerëz që anonin më shumë tek një vend pune.

Pra acarimin e kam parë fillimisht në këtë formë, kurse tani po e shoh me probleme penale që mund të ketë ai vetë apo bashkëshortja e tij në SPAK.

Nuk e di se deri ku kanë shkuar këto probleme.

Unë e shoh si një ngarkesë të madhe psikologjike.

Unë mendoj se ai fillon tani dhe ka ato fantazitë e veta.

 

Më të lexuarat