BREAKING NEWS

SHBA paralajmëron shpalljen “non-grata” të PD, demokratët rrezikojnë sanksione, Ambasada Amerikane deklaratë “bombë”, të kenë kujdes personat që shoqërohen me Sali Berishën dhe familjen e tij

SHBA paralajmëron shpalljen “non-grata” të PD,
x
BREAKING NEWS

Alarm për pushtetarët e lartë të korruptuar, zyrtari i lartë i SHBA zbarkon në Tiranë më 20 qershor, Joe Biden zgjat “emergjencë kombëtare” për të zhdukur korrupsionin në Shqipëri, zbardhet dokumenti që fundos familjen “Berisha”, sekuestrim pasurie për...

Alarm për pushtetarët e lartë të korruptuar, zyrtari i
x
BREAKING NEWS

Ja kush është personazhi i njohur i botës së krimit që do të fundosë Ilir Metën në SPAK, Kreshnik Spahiu zbulon detaje nga përgjimi që nëse merret seriozisht nga autoritetet mund të hapë “Kutinë e Pandorës” në politikë

Ja kush është personazhi i njohur i botës së krimit që
x
BREAKING NEWS

Ja si oligarku Klodian Allajbeu po “vjel” para pa kriter nga buxheti i shtetit për shkak të vjedhjeve dhe keqmenaxhimit, Spitali Amerikan zero investime në pajisje dhe përdor mjekët e spitaleve publike, qeveria asnjë kontroll

Ja si oligarku Klodian Allajbeu po “vjel” para pa kriter nga buxheti
x
BREAKING NEWS

Pikëpyetjet si u ngrit Belinda Balluku nga pastruese në Greqi, në nr.2 i qeverisë dhe ministre e tenderave në Shqipëri, ja detajet e forta që zbardhi media greke për bashkëpunëtoren e Ramës, nga “festa” me 50 milionë eurot që i ka borxh kompanisë “Acto...

Pikëpyetjet si u ngrit Belinda Balluku nga pastruese në Greqi, në
x
BREAKING NEWS

Meta-Kryemadhi të përgjuar nga BKH, ja detajet nga dosja që po heton prokurori Sotir Kllapi, në skaner pronat dhe llogaritë bankare, nga tërheqja e 20 mijë euro në vitin 2008, lejet për ndërtime, vila në Gjirin e Lalzit, deri te mobilimi dhe misteri i...

Meta-Kryemadhi të përgjuar nga BKH, ja detajet nga dosja që po
x
BREAKING NEWS

Gati fletë-arresti për Ilir Metën, kjo është seanca e fundit e pyetjeve të tij në SPAK, ja provat që e kanë fundosur, juristi Romeo Kara nxjerr detajet e forta

Gati fletë-arresti për Ilir Metën, kjo është seanca e
x
BREAKING NEWS

Aleanca mes Sali Berishës dhe Ilir Metës është prishur, Myslym Murrizi zbulon se çfarë po ndodh brenda opozitës dhe tregon "recetën" që do të rrëzojë Edi Ramën nga pushteti

Aleanca mes Sali Berishës dhe Ilir Metës është prishur,
x

Politike

Operacioni i SPAK/ "Personat e arrestuar janë roje, magazinierë dhe...", Berisha zbulon detajet: Doçi, Avdyli dhe 4 oficerë u lejuan t’ja mbathin

Operacioni i SPAK/ "Personat e arrestuar janë roje, magazinierë

Kryedemokrati Sali Berisha ka publikuar në Facebook një denoncim në lidhje me operacionin e SPAK ku u lëshuan rreth 50 urdhër-arreste, por që vetëm 5 u ekzekutuan.

Berisha thekon se personat e arrestuar janë roje, magazinierë dhe furnitorë, por bosët e vërtetë si Doçi, Avdyli dhe 4 oficerë policie janë gjetur në banesë gjatë kontrollit, por janë lejuar t’ja mbathin.

Ja si Skrapi dhe policia hodhën në erë operacionin me 50 mandate arresti.

Lexoni mesazhin e qytetarit dixhital.

Pershendetje dr keto dite eshte bere zhurme e madhe per ne fakt kallp operacionin me 50 mandate arresti nga prokuroria speciale por qe ne fakt jane arrestuar vetem 5 vete, roje, magazinjer, furnitor etj sepse disa bos ishin njoftuar me kohe kurse bos te tjere si Doçi, Avdyli apo 4 oficeret e policise gjat kontrollit jane gjetur ne shtepi por jane lejua te ja mbathin.