BREAKING NEWS

Si ndodhi plagosja në Tiranë, policia jep detaje për ngjarjen

Si ndodhi plagosja në Tiranë, policia jep detaje për ngjarjen
x
BREAKING NEWS

'Kërcet' thika në Tiranë, dalin detajet e para

'Kërcet' thika në Tiranë, dalin detajet e para
x
BREAKING NEWS

Andi Bushati i kthehet Belind Këlliçit: Me frazën e fundit më tmerrove

Andi Bushati i kthehet Belind Këlliçit: Me frazën e fundit
x
BREAKING NEWS

Andi Bushati ka dy fjalë për Këlliçin dhe i tregon "skenarin" e fushatës: Më duket masë joshëse, sepse përballë një kandidati të pushtetshëm mediatikishit...

Andi Bushati ka dy fjalë për Këlliçin dhe i tregon
x
BREAKING NEWS

"E vrau me thikë, ai me pistoletë", flet dëshmitari i sherrit me dy viktima në Kavajë

"E vrau me thikë, ai me pistoletë", flet dëshmitari i
x
BREAKING NEWS

Të shtëna me dy të vdekur në Kavajë, policia nxjerr detaje për identitetin e tyre: Viktimat kishin ndryshuar emrat

Të shtëna me dy të vdekur në Kavajë, policia nxjerr
x
BREAKING NEWS

Ishin përplasur fizikisht ditë më parë, dalin detaje të reja nga të shtënat në Kavajë, ku humbën jetën dy persona

Ishin përplasur fizikisht ditë më parë, dalin detaje
x
BREAKING NEWS

Tronditet Shqipëria/ Dy të vdekur në Kavajë, një në Elbasan dhe një në Mat, ç’po ndodh në vend?

Tronditet Shqipëria/ Dy të vdekur në Kavajë, një
x

Politike

Skandali me ish-zyrtarin e FBI-së/ Deputeti i PS e zbulon: Ja e vërteta që ju nuk e dini

Skandali me ish-zyrtarin e FBI-së/ Deputeti i PS e zbulon: Ja e

Deputeti i Partisë Socialiste, Petro Koçi tregoi në “Now” se si qëndron, sipas tij, e vërteta e skandalit të ish-zyrtarit të FBI-së.

“Mc Gonigal ka qenë institucionalisht drejtues i një prej seksioneve më të rëndësishme të FBI-së dhe besoj është në nderin e çdo zyrtari të Republikës së Shqipërisë për të takuar nivele të tilla institucionale që i takojnë shtetit amerikan,” – u shpreh Koçi.

Sipas tij nuk është Rama ai që e ka emëruar dhe mbi të gjitha në kohën që janë bërë takimet Mc Gonigal ka qenë një person pa pikëpyetje.

Koçi tha se nëse do të kishte persona të tjerë të përfshirë drejtësia amerikane do të nxitonte për të ngarkuar penalisht këdo që do të duhej të mbante përgjegjësi.

Më të lexuarat