BREAKING NEWS

Nuk ka ndodhur kurrë më parë, euro dhe paundi thyejnë rekord historik, sot kapin fundin

Nuk ka ndodhur kurrë më parë, euro dhe paundi thyejnë rekord
x
BREAKING NEWS

Vrasja e Pjerin Xhuvanit, ja çfarë ndodhi sot me gjyqin ndaj Arbër Paplekajt

Vrasja e Pjerin Xhuvanit, ja çfarë ndodhi sot me gjyqin ndaj
x
BREAKING NEWS

“I mori për Visin”, zbardhen detaje të reja nga vjedhja e targave që fundosën ushtarin e Martinaj

“I mori për Visin”, zbardhen detaje të reja nga vjedhja e
x
BREAKING NEWS

Draft-propozimi i Shqipërisë për Asociacion, vjen reagimi i menjëhershëm nga BE

Draft-propozimi i Shqipërisë për Asociacion, vjen reagimi i
x
BREAKING NEWS

“Diplomacia është kthyer në vend qokash”/ Deputeti i PD-së ja ‘plas’ në sy kandidates për ambasadore në Izrael: Nuk ju shoh për këtë post, Cv-ja juaj...

“Diplomacia është kthyer në vend qokash”/ Deputeti i
x
BREAKING NEWS

Ndihmoi në atentatin në lokalin e Fatjon Muratit, Gjykata jep vendimin për ushtarin e Vis Martinajt

Ndihmoi në atentatin në lokalin e Fatjon Muratit, Gjykata jep vendimin
x
BREAKING NEWS

Dalin në dritë detaje të reja nga grabitja e banesës së gjyqtares, zbardhet denoncimi i bashkëshortit të saj: Ishim në punë kur...

Dalin në dritë detaje të reja nga grabitja e banesës së
x
BREAKING NEWS

A mund të vazhdohet pas çdo humbje, me argumentin na vodhën zgjedhjet? Gazetarja e njohur ‘zë ngushtë’ Berishën, ja reagimi i tij

A mund të vazhdohet pas çdo humbje, me argumentin na vodhën
x

Politike

Sot mblidhet Kuvendi, Tabaku thërret në interpelancë ministren e Ekonomisë, ja rendi i ditës

Sot mblidhet Kuvendi, Tabaku thërret në interpelancë ministren e

Sot në Kuvend mbhet seanca e radhës plenare, ku do të diskutohen dhe kalojnë për votim disa projektligje.

Po ashtu në këtë seancë deputetja e PD, Jorida Tabaku ka thirrur në interpelancë ministren e Ekonomisë, Delina Ibrahimaj.

Rendi i ditës:

Mbledhjen e Kuvendit ne seancen plenare te dates 30.3.2023, ora I 0:00.
Rendi i dites i seances plenare eshte si me poshte:
Miratimi i procesverbalit te seances plenare te dates 23.3.2023.
Njoftime.
Interpelance me Ministren e Financave dhe Ekonomise znj. Delina Ibrahimaj nga deputetja
znj. lorida Tabaku.

Raporti i veprimtarise se Entit Rregullator te Ujit (ERRU) per vitin 2022.
Projektligj “Per tatimin mbi te ardhurat”
Projekvendim Per nje ndryshim ne vendimin nr. 70/2021 “Per caktimin e anetareve
zevendesues ne perberjen e Komisioneve te Perhershme te Kuvendit” i ndryshuar.

Projekvendim Per nje ndryshim ne vendimin nr. 70/2021 “Per caktimin e anetareve
zevendesues ne perberjen e Komisioneve te Perhershme te Kuvendit” i ndryshuar.

Diskutime per c;eshtje jashte rend it te dites.
III. Ngarkohen Sherbimet e Kuvendit per publikimin e rendit te dites te seances plenare, njoftimin

e anetareve te Kuvendit me ane te mjeteve te komunikimit elektronik si dhe pergatitjen e

dokumentacionit parlamentar qe do te shqyrtohet.

Ky urdher hyn ne fuqi menjehere

Më të lexuarat