BREAKING NEWS

SPAK trondit elitën e krimit të organizuar, të arrestuar dhe në kërkim më të fortët e vendit, goditen politikanë, ish-drejtorë edhe punonjës të Policisë së Shtetit, futen në lojë dhe ndërkombëtarët, zbardhen vrasje të bujshme, gjenden para e flori në b...

SPAK trondit elitën e krimit të organizuar, të arrestuar dhe
x
BREAKING NEWS

Ja si Altin Dumani shmangu nga frika e dekonspirimit drejtuesit më të lartë të Policisë së Shtetit në aksionin “blic” të SPAK kundër personazheve të njohur të botës së krimit

Ja si Altin Dumani shmangu nga frika e dekonspirimit drejtuesit më të
x
BREAKING NEWS

Priten të tjera arrestime “VIP”, ja goditja e madhe që do të bëhet nga SPAK, Ervin Karamuço tregon të pathënat e operacionit më të madh që është bërë ndonjëherë në Shqipëri

Priten të tjera arrestime “VIP”, ja goditja e madhe që do
x
BREAKING NEWS

Idajet Beqiri: Ja kush ia ka çuar valixhet me para Ilir Metës në Zelandë të Re, Angli, Itali, Zvicër dhe Qipro dhe detajet e forta nga skema e pastrimit të parave të presidentit të Partisë së Lirisë me ish-ministrin e Transporteve dhe shoferin e Janull...

Idajet Beqiri: Ja kush ia ka çuar valixhet me para Ilir Metës
x
BREAKING NEWS

Ervin Muça u financua nga persona të pushtetshëm për të grabitur të dhënat e sistemit “TIMS”, gazetarja Klodiana Lala nxjerr detaje të bujshme nga skandali që tronditi Policinë e Shtetit dhe zbulon personin që refuzoi t’i jepte ish-drejtorit të IT kode...

Ervin Muça u financua nga persona të pushtetshëm për
x
BREAKING NEWS

Edi Rama flet hapur, nga detajet e telefonatës me Erion Veliajn pas dëshmisë për inceneratorët, te lëshimi i të gjithë bashkëpunëtorëve në “gojën” e SPAK dhe zhvillimet që do të ndodhin për dosjen “Xibraka”, ja çfarë e pret Gazment Bardhin dhe Olsi Ram...

Edi Rama flet hapur, nga detajet e telefonatës me Erion Veliajn pas
x
BREAKING NEWS

Romeo Kara: Ja pse Sali Berisha duhet të shkojë menjëherë në arrest me burg dhe prova e fortë që kishte Kosta Trebicka për ish-kryeministrin që e fundos në aferën e ‘Gërdecit’

Romeo Kara: Ja pse Sali Berisha duhet të shkojë menjëherë
x
BREAKING NEWS

PS shton presionet ndaj organeve të drejtësisë për zbardhjen e plotë të vrasjes së Pjerin Xhuvanit, kërkon nga SPAK nisjen e hetimeve për ekzekutimin që tronditi Elbasanin, si u rekrutuan kriminelë, rikthehet në skene implikimi i Gazmend Bardhit si dre...

PS shton presionet ndaj organeve të drejtësisë për zbardhjen
x

Politike

Sot mblidhet Kuvendi, Tabaku thërret në interpelancë ministren e Ekonomisë, ja rendi i ditës

Sot mblidhet Kuvendi, Tabaku thërret në interpelancë ministren e

Sot në Kuvend mbhet seanca e radhës plenare, ku do të diskutohen dhe kalojnë për votim disa projektligje.

Po ashtu në këtë seancë deputetja e PD, Jorida Tabaku ka thirrur në interpelancë ministren e Ekonomisë, Delina Ibrahimaj.

Rendi i ditës:

Mbledhjen e Kuvendit ne seancen plenare te dates 30.3.2023, ora I 0:00.
Rendi i dites i seances plenare eshte si me poshte:
Miratimi i procesverbalit te seances plenare te dates 23.3.2023.
Njoftime.
Interpelance me Ministren e Financave dhe Ekonomise znj. Delina Ibrahimaj nga deputetja
znj. lorida Tabaku.

Raporti i veprimtarise se Entit Rregullator te Ujit (ERRU) per vitin 2022.
Projektligj “Per tatimin mbi te ardhurat”
Projekvendim Per nje ndryshim ne vendimin nr. 70/2021 “Per caktimin e anetareve
zevendesues ne perberjen e Komisioneve te Perhershme te Kuvendit” i ndryshuar.

Projekvendim Per nje ndryshim ne vendimin nr. 70/2021 “Per caktimin e anetareve
zevendesues ne perberjen e Komisioneve te Perhershme te Kuvendit” i ndryshuar.

Diskutime per c;eshtje jashte rend it te dites.
III. Ngarkohen Sherbimet e Kuvendit per publikimin e rendit te dites te seances plenare, njoftimin

e anetareve te Kuvendit me ane te mjeteve te komunikimit elektronik si dhe pergatitjen e

dokumentacionit parlamentar qe do te shqyrtohet.

Ky urdher hyn ne fuqi menjehere

Më të lexuarat