BREAKING NEWS

E bujshme, gazetarja e njohur e kronikës paralajmëron arrestimin e Monika Kryemadhit dhe Flamur Nokës, ja çfarë po ndodh brenda SPAK

E bujshme, gazetarja e njohur e kronikës paralajmëron arrestimin e
x
BREAKING NEWS

Ja “grushti i madh” amerikan në fytyrën e Sali Berishës, Frrok Çupi rrëfen të pathënat pas propozimit të Argitës si drejtuese e “Rithemelimit”, nga vrasjet nën pushtetin e tij dhe detajet nga nata kur u zgjodh kryetar, si ulërinte e përplaste këmbët mb...

Ja “grushti i madh” amerikan në fytyrën e Sali
x
BREAKING NEWS

SPAK thërret Bardhin për dosjen Olsi Rama, zbardhet mashtrimi i deputetit të Rithemelimit, u paraqit si person në dijeni, jo si denoncues

SPAK thërret Bardhin për dosjen Olsi Rama, zbardhet mashtrimi i
x
BREAKING NEWS

Ja kur pritet që të bëhet rritja e pensioneve këtë vit, ekspertja e ekonomisë zbardh detajet e fundit dhe tregon se shifrat do të jenë më të larta për pensionistët krahasuar me vitin 2021

Ja kur pritet që të bëhet rritja e pensioneve këtë vit,
x
BREAKING NEWS

Trondit Artan Hoxha: Ja dosja që do të çojë Sali Berishën si Pinoçeti me barelë në burg dhe lidhjet e bashkëshortes së tij me Ervis Martinajn

Trondit Artan Hoxha: Ja dosja që do të çojë Sali
x
BREAKING NEWS

Edi Rama shtyn kongresin pas zhvillimeve të fundit të SPAK dhe hetimeve ndaj Ballukut, Agaçit dhe Veliajt, pritet rikonfigurimi i plotë i qeverisjes para zgjedhjeve

Edi Rama shtyn kongresin pas zhvillimeve të fundit të SPAK dhe
x
BREAKING NEWS

Kandidatja kryesore në krye të “Foltores” Argita Malltezi frymëzohet nga Bashkimi Sovjetik, pas reagimit të Evi Kokalarit, vajza e Sali Berishës fshin postimin, Foltorja hyn në fazën e “ngrënies së vetes së vet”

Kandidatja kryesore në krye të “Foltores” Argita Malltezi
x
BREAKING NEWS

Dumani rendit pushtetarët që janë marrë nën hetim nga SPAK, nga ish-kryeministri, ministra, deputetë e kryebashkiakë dhe zbulon hetimin e sipërmarrësit shqiptar që tentoi t’i krijojë akses mafies ndërkombëtare në vendin tonë, si po blen krimi apartamen...

Dumani rendit pushtetarët që janë marrë nën hetim nga
x

Politike

“Edi Rama është kryeoligarku i Shqipërisë”/ Vjen paralajmërimi i Ilir Metës: Ora e shtetit po vjen!

“Edi Rama është kryeoligarku i Shqipërisë”/ Vjen

Kryetari i Partisë së Lirisë Ilir Meta ka bërë të qartë objektivin kryesor të partisë së tij, që është rrëzimi i Edi Ramës.

Sipas Metës çmimi i karburanteve do të bjerë kur të ngrihet populli.

“Ne do bëjmë çdo gjë për çmimet që të bien dhe kjo do ndodhë kur populli të ngrihet! Askush nuk ka pse të shqetësohet as nga konferemncat me rëndësi që denoncim. Ne do vijojmë të bëjmë denoncime me fakte e prova. Jemi të qartë në objektivin tonë. Është vetëm një, Edi Rama, është kryeoligarku i Shqipërisë.

Të tjerët janë nënkontraktorë të Edi Ramës. Kush do shpërqendrohet nga objektivi kryesor, nuk bën mirë. Ora e drejtësisë po vjen. Për ta vendosur këtë sistem të kalbur përpara përgjegjësisë. Partia e Lirisë do bëjë çdo gjë. Kjo është pjesë e punës tonë të vazhdueshme.

Do të njohi përmasa spektakolare në javët që vjen. Ndërkohë, aksioni opozitar do jetë shumë herë më i fuqishëm se sa vetë denoncimet dhe faktet. Dara do i shtrëngohet çdo ditë. 10 vjet vjedhje mashtrime dhe borxhe, një poshtërim që i bëhet qytetarëve shqiptarë janë më shumë se mjaft”, tha Meta.

Më të lexuarat