BREAKING NEWS

SPAK ka hyrë në një zonë të “minuar”, janë grabitur informacione sensitive të klasifikuara sekret, ja si mund të shantazhohen deputetët, në skemë mafiozë të përfshirë shërbime inteligjente të huaja, në rrezik aksionet policore, Kreshnik Spahiut plas “b...

SPAK ka hyrë në një zonë të “minuar”,
x
BREAKING NEWS

Romeo Kara: Ja provat e bujshme që ka zbuluar drejtësia për çiftin Meta-Kryemadhi, SPAK drejt përfundimit të hetimeve për dosjen e pastrimit të parave, pritet komunikimi i akuzës, po përgatitet dhe arrestimi i Argita Malltezit

Romeo Kara: Ja provat e bujshme që ka zbuluar drejtësia për
x
BREAKING NEWS

Përçahet strofulla e “non-gratave”, Ilir Meta sulmon Rithemelimin dhe deklaron prishjen me Sali Berishën, ja akuzat për ish-kreun e PD

Përçahet strofulla e “non-gratave”, Ilir Meta sulmon
x
BREAKING NEWS

Vazhdon pazari i Rithemelimit me Rilindjen, Berisha thellon sulmet ndaj Erion Veliajt, kërkon zgjedhje të parakohshme në Bashkinë e Tiranës, Belind Këlliçi kandidat i "Foltores", Edi Rama me "as nën mëngë"

Vazhdon pazari i Rithemelimit me Rilindjen, Berisha thellon sulmet ndaj Erion
x
BREAKING NEWS

Djali i ish-ministrit të PD kandidat për Avokat i Popullit, zbardhen prapaskenat e një tjetër pazari të fshehtë Rama-Berisha, synohet goditja e Reformës në Drejtësi përmes njeriut të “non-gratës”

Djali i ish-ministrit të PD kandidat për Avokat i Popullit, zbardhen
x
BREAKING NEWS

Ja pse Rrumbullaku gënjeu kryeministrin Rama dhe si Ervin Muça eksportoi të dhënat e sistemit TIMS, Karamuço zbardh detajet e fundit, futen në lojë edhe amerikanët

Ja pse Rrumbullaku gënjeu kryeministrin Rama dhe si Ervin Muça
x
BREAKING NEWS

Ja kush janë 2 postierët që i pastrojnë paratë Ilir Metës në Angli, udhëtimet e tyre të shpeshta dhe të pajustifikuara drejt Londrës, zbardhen detaje nga pasuritë e tij të fshehura në bankat e Zvicrës, Kongos, Qipros dhe San Marinos, dalin në skenë edh...

Ja kush janë 2 postierët që i pastrojnë paratë Ilir
x
BREAKING NEWS

Ilir Meta po përgatit terrenin për të shpëtuar nga prangat e SPAK, ja “asi i tij nën mëngë”, Evi Kokalari bën deklaratën e fortë

Ilir Meta po përgatit terrenin për të shpëtuar nga prangat e
x

Rajoni

“Konflikti për një pronë”, gazetari i njohur zbulon detajet e bujshme: Ja pse u qëllua me armë kryekomunari i Haraçinës

“Konflikti për një pronë”, gazetari i njohur zbulon

Gazetari Furkan Saliu ishte këtë të hënë i ftuar në një emision televiziv , foli rreth ngjarjes së ditës së sotme ku është qëlluar me armë ndaj kryekomunarit të Haraçinës, Ridvan Ibrahimi.

“Është një problem që ka zgjatur gjatë mes familjes së personit që qëlloi me armë zjarri ndaj ekipit të kryetarit të komunës dhe vetë komunës e cila po kërkon të ndërrojë një stadium në një parcelë që është në pronësi të shtetit.


Probleme ka pasur edhe më herët, por jo fizike, deri ditën e sotme kur ndodhi dhe sulmi me armë zjarri. Nuk është sulmuar makina por është sulmuar në rrugën kryesore të komunës kryetari i cili kishte dalë në inspektim për të parë se si po shkonin punimet së bashku me ekipin e tij. Nga ngjarja janë plagosur dy persona. Njëri është në një gjendje më të lehtë, ndërsa tjetri është në operim dhe flitet se ka dëmtim në mushkëri”,-tha gazetari.

 

Më të lexuarat