BREAKING NEWS

Ja kush janë 2 postierët që i pastrojnë paratë Ilir Metës në Angli, udhëtimet e tyre të shpeshta dhe të pajustifikuara drejt Londrës, zbardhen detaje nga pasuritë e tij të fshehura në bankat e Zvicrës, Kongos, Qipros dhe San Marinos, dalin në skenë edh...

Ja kush janë 2 postierët që i pastrojnë paratë Ilir
x
BREAKING NEWS

Ilir Meta po përgatit terrenin për të shpëtuar nga prangat e SPAK, ja “asi i tij nën mëngë”, Evi Kokalari bën deklaratën e fortë

Ilir Meta po përgatit terrenin për të shpëtuar nga prangat e
x
BREAKING NEWS

Altin Dumani akuzon Edi Ramën se ka bllokuar punën e SPAK, nuk jep fonde për shtesë personeli të BKH dhe këshilltarë ligjorë që do asistojnë prokurorët në luftën kundër korrupsionit

Altin Dumani akuzon Edi Ramën se ka bllokuar punën e SPAK, nuk jep
x
BREAKING NEWS

SHELL i plas “bombën” Edi Ramës, Shpiragu “gropa e zezë” e kompanisë, tërhiqen nga 600 milionë euro investime pa asnjë pikë nafte, bie propaganda e fondit 500 milionë euro të pensioneve të kryeministrit

SHELL i plas “bombën” Edi Ramës, Shpiragu “gropa e
x
BREAKING NEWS

Ja kush janë familjet që kontrollojnë mediat dhe bëjnë pazare me qeverinë në Shqipëri, “Freedom House” jep alarmin, prania e korrupsionit, tentativat e vazhdueshme të Berishës për të destabilizuar vendin dhe sabotuar SPAK shqetësuese, zbardhet raporti ...

Ja kush janë familjet që kontrollojnë mediat dhe bëjnë
x
BREAKING NEWS

“Bomba” e Bardhyl Resos: Edi Rama ka dosje në SHBA, në 2025 nuk do të jetë më kryeministër dhe po fituan socialistët me vota, ja rreziku që e pret

“Bomba” e Bardhyl Resos: Edi Rama ka dosje në SHBA, në
x
BREAKING NEWS

Monika Kryemadhi shpërthen kundër Ilir Metës, aludon se po bëhet “kurban” i tij, çifti në krizë të thellë pas fundosjes nga SPAK

Monika Kryemadhi shpërthen kundër Ilir Metës, aludon se po
x
BREAKING NEWS

Ja lëvizja e dyshimtë e parave mes Monika Kryemadhit dhe nënës së saj që vuri në lëvizje SPAK, i gjithë burimi i pasurisë përrallorë të familjes “Meta” i ka tek dhurimi i 500 m2 tokë dhe kursimi i 5 milionë lekëve, pallati dhe vila e tyre “mbinë si me ...

Ja lëvizja e dyshimtë e parave mes Monika Kryemadhit dhe
x

Rajoni

TRAGJIKE/ E mitura shfrytëzohej seksualisht për 3 vite rresht, abuzuesit i filmonin skenat me 14-vjeçaren. Takimet me klientët realizoheshin përmes…/ Zbardhet kush e fundosi autorin

TRAGJIKE/ E mitura shfrytëzohej seksualisht për 3 vite rresht,

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Greqi, ku një 14-vjeçare është përdhunuar vazhdimisht për 3 vite rresht. Lajmin e kanë bërë të ditur mediat greke, sipas të cilave policia ka rënë në gjurmët e abuzuesve përmes përgjimeve telefonike, “zbërthimit” të telefonave dhe informacioneve të dhëna nga vetë 14-vjeçarja në dëshminë e saj.

Policia po kërkon të gjejë se cilët janë personat që kanë organizuar takimet, në cilët hotele janë bërë dhe sigurisht kush janë përdhunuesit e të miturës.

Gjithashtu bëhet e ditur se kontaktet dhe takimet janë realizuar përmes rrjeteve sociale.

Një pjesë e abuzuesve me të miturën i kanë filmuar aktet seksuale me telefonat e tyre.

Njëri prej tutorëve të 14-vjeçares, i ashtuquajtur quajtur “Tahir” (tutor i huaj) dhe shtetasi grek me iniciale E.S (grek i arrestuar) pas pyetjeve përkatëse kanë pranuar se gjatë periudhës kohore nga ora 23:00 e datës 19 mars deri në orën 05:30 të datës 20 mars, kanë qenë në një hotel në Metaxourgeio së bashku me të miturën dhe një shokun tjetër të tyre të quajtur “Ruslan”, rreth 22 ose 23 vjeç. “Tahir” dhe E.S kanë raportuar se Ruslani ka kryer marrëdhënie me të miturën teksa këta të dy po e shikonin dhe po i bënin video.

Ndërkohë po vijojnë hetimet për zbardhjen e plotë të ngjarjes, ndërsa kujtojmë se në Greqi rastet e përdhunimit të të miturve kanë qenë të shumta vitin e fundit.

Më të lexuarat