BREAKING NEWS

E qëlloi me pistoletë në sy të fëmijës, dalin pamjet nga sherri që solli dy viktima në Kavajë

E qëlloi me pistoletë në sy të fëmijës, dalin
x
BREAKING NEWS

A po e dëmton Alibeaj Partinë Demokratike? Analisti komenton situatën para zgjedhjeve: Berisha ka supërmacinë, por del i humbur se…

A po e dëmton Alibeaj Partinë Demokratike? Analisti komenton
x
BREAKING NEWS

Analisti i njohur tregon "puçin" me të cilin mund t’ja marrë Alibeajt vulën dhe logon e PD-së: Ja kush është shpëtimi i Berishës

Analisti i njohur tregon "puçin" me të cilin mund
x
BREAKING NEWS

Kreshnik Spahiu plas deklaratën e fortë: Ja pse Berisha do braktisi partinë

Kreshnik Spahiu plas deklaratën e fortë: Ja pse Berisha do braktisi
x
BREAKING NEWS

Gazetari Hoxha parashikon çfarë do të ndodh me kandidatin e PD, Roland Bejko

Gazetari Hoxha parashikon çfarë do të ndodh me kandidatin e
x
BREAKING NEWS

Kreshnik Spahiu tregon arsyen e fortë: Ja pse largohen kandidatët nga Alibeaj

Kreshnik Spahiu tregon arsyen e fortë: Ja pse largohen kandidatët nga
x
BREAKING NEWS

Gara për Tiranën në 14 maj, analisti zbulon sekretet në fushatën e Këlliçit

Gara për Tiranën në 14 maj, analisti zbulon sekretet në
x
BREAKING NEWS

Kreshnik Spahiu flet me emra: Këta dy politikanë të fuqishëm do bashkohen në një parti pas 14 majit

Kreshnik Spahiu flet me emra: Këta dy politikanë të fuqishëm
x

Rajoni

Çudirat e shqiptarëve nuk kanë fund!/ Degjeneron sherri në Itali, i dhunuari mbërrin në spital me vesh të këputur, ja si paraqitet gjendja shëndetësore e tij

Çudirat e shqiptarëve nuk kanë fund!/ Degjeneron sherri në

Një sherr masiv mes dy shqiptarëve i ndodhur mbrëmë në San Bonico, ka degjeneruar sherri deri tek e paimagjinueshmja, ku njëri nga dhunuesit ka përfunduar në spital me vesh të këputur.

Për arsye ende për t’u sqaruar, disa burra me kombësi shqiptare kanë pasur një debat që ka kulmuar me dhunë dhe ende nuk dihet se si njërit prej tyre i është prerë veshi.I plagosuri është transportuar në spital nga ekipet e shpëtimit të dërguar nga 118, gjendja e tij është jashtë rrezikut për jetën.

Policia e alarmuar nga qytetarët ka ndërhyrë në vendngjarje dhe dy personat janë denoncuar. Hetimet vijojnë për të hedhur dritë mbi konturet e historisë.

 

Më të lexuarat