BREAKING NEWS

Ilir Meta ka lokal luksoz në mes të Londrës, ja politikanët dhe drejtorët që kanë shërbyer si transportues të parave të tij dhe detajet nga biznesi i tij i fshehtë me lidhje në Indi ku 1 gur i bardhë bën 400 euro, Idajet Beqiri nxjerr të fshehtat trond...

Ilir Meta ka lokal luksoz në mes të Londrës, ja politikanët
x
BREAKING NEWS

Hetimet e SPAK shkaktojnë përplasje të forta në kupolën e PL, ja lista me emrat “VIP” që rrezikojnë prangat, nga falsifikimi i formularëve, te pastrim parave, Ilir Meta përjashton Monika Kryemadhin dhe të gjithë mbështetësit e saj në nivel drejtues...

Hetimet e SPAK shkaktojnë përplasje të forta në kupolën
x
BREAKING NEWS

Edi Rama paralajmëron furtunë ndryshimesh në qeveri, iu mbyll derën e kandidimit në zgjedhjet e 2025 zyrtarëve të korruptuar dhe atyre që kanë llogari të hapura me SPAK, kryeministri sfidon amerikanët dhe shpërthen në sulme e akuza ndaj Gjykatës Kushte...

Edi Rama paralajmëron furtunë ndryshimesh në qeveri, iu mbyll
x
BREAKING NEWS

SPAK ka hyrë në një zonë të “minuar”, janë grabitur informacione sensitive të klasifikuara sekret, ja si mund të shantazhohen deputetët, në skemë mafiozë të përfshirë shërbime inteligjente të huaja, në rrezik aksionet policore, Kreshnik Spahiut plas “b...

SPAK ka hyrë në një zonë të “minuar”,
x
BREAKING NEWS

Romeo Kara: Ja provat e bujshme që ka zbuluar drejtësia për çiftin Meta-Kryemadhi, SPAK drejt përfundimit të hetimeve për dosjen e pastrimit të parave, pritet komunikimi i akuzës, po përgatitet dhe arrestimi i Argita Malltezit

Romeo Kara: Ja provat e bujshme që ka zbuluar drejtësia për
x
BREAKING NEWS

Përçahet strofulla e “non-gratave”, Ilir Meta sulmon Rithemelimin dhe deklaron prishjen me Sali Berishën, ja akuzat për ish-kreun e PD

Përçahet strofulla e “non-gratave”, Ilir Meta sulmon
x
BREAKING NEWS

Vazhdon pazari i Rithemelimit me Rilindjen, Berisha thellon sulmet ndaj Erion Veliajt, kërkon zgjedhje të parakohshme në Bashkinë e Tiranës, Belind Këlliçi kandidat i "Foltores", Edi Rama me "as nën mëngë"

Vazhdon pazari i Rithemelimit me Rilindjen, Berisha thellon sulmet ndaj Erion
x
BREAKING NEWS

Djali i ish-ministrit të PD kandidat për Avokat i Popullit, zbardhen prapaskenat e një tjetër pazari të fshehtë Rama-Berisha, synohet goditja e Reformës në Drejtësi përmes njeriut të “non-gratës”

Djali i ish-ministrit të PD kandidat për Avokat i Popullit, zbardhen
x

Shëndeti

I keni ditur? Këto janë ushqimet që funksionojnë si ilaç në trupin tonë, përmirësojnë shëndetin dhe mirëqenien

I keni ditur? Këto janë ushqimet që funksionojnë si

Farmacia e Natyrës është e pajisur plotësisht dhe shumë produkte nga ajo mund të ofrojnë lehtësim të menjëhershëm nga sëmundjet e thjeshta, të përditshme.

Gjithmonë sigurisht me udhëzimin e mjekut përkatës, këto zgjidhje natyrale përmirësojnë shëndetin dhe mirëqenien tonë dhe sigurisht na bëjnë jetën më të mirë.


Shikoni tre ushqime që funksionojnë si ilaç…

1. Majdanoz

Hulumtimet kanë vërtetuar përfitimet e rëndësishme të majdanozit në dietën tonë: ka veti antibakteriale kundër mikrobeve që shkaktojnë infeksione të traktit urinar, madje edhe disa prej atyre që u rezistojnë antibiotikëve.

2. Mjaltë hikërror


Vjen nga nektari i luleve të frutave të hikërrorit. Është një ilaç i shkëlqyer kundër dhimbjeve të fytit, i përshtatshëm edhe për fëmijët shumë të vegjël.

3. Fasule

Edhe pse na fryjnë, fasulet janë të pasura me fibra dhe të dobishme për menaxhimin më të mirë të sheqerit në gjak.