BREAKING NEWS

Arrestimi i ish-kryebashkiakut, Klodiana Lala zbardh prapaskenat e lëvizjeve të fundit të Dakos: Takoi bashkëpunëtorët me të cilët...

Arrestimi i ish-kryebashkiakut, Klodiana Lala zbardh prapaskenat e
x
BREAKING NEWS

Nga kontrollet te vrojtuesit e plazhit, specialisti zbardh masat e reja ndaj subjekteve bregdetare

Nga kontrollet te vrojtuesit e plazhit, specialisti zbardh masat e reja ndaj
x
BREAKING NEWS

'Benz-i' përplaset 'kokë më kokë' me motorin, ka të plagosur

'Benz-i' përplaset 'kokë më kokë' me
x
BREAKING NEWS

E zë poshtë zetori teksa punonte tokën, humb jetën 55-vjeçari (emri)

E zë poshtë zetori teksa punonte tokën, humb jetën
x
BREAKING NEWS

Kërcet grushti në Tiranë, ka të lënduar

Kërcet grushti në Tiranë, ka të lënduar
x
BREAKING NEWS

Sherri mes dy të miturve në Tiranë, policia del me njoftim urgjent dhe zbardh detajet e rënda

Sherri mes dy të miturve në Tiranë, policia del me njoftim
x
BREAKING NEWS

"U kap kamioni i pandëshkueshmërisë", Klodiana Lala plas 'minën me sahat': Kur u arrestua peshku i madh, SPAK do godasë të tjerë politikanë

"U kap kamioni i pandëshkueshmërisë", Klodiana Lala
x
BREAKING NEWS

Sherr mes të rinjve në Tiranë, dalin detajet e para

Sherr mes të rinjve në Tiranë, dalin detajet e para
x

Aktualitet

Dimri mbërthen vendin/ Ja qytetet e zbardhura nga dëbora sot!

Dimri mbërthen vendin/ Ja qytetet e zbardhura nga dëbora sot!

Dardha është e mbuluar nga dëbora. Temperatura është nën 0 gradë celsius. E gjithë zona është e zbardhur nga reshjet, ndërsa rrugët janë të kalueshme.

Rekomandohet që përgjatë akseve me prezencë dëbore, të jeni të pajisur me goma dimërore dhe zinxhirë.

Edhe në veri kanë nisur reshjet e dëborës, kryesisht në zonat malore.

Në akset Bogë-Theth dhe Tamarë-Vermosh, reshjet kanë qenë me një intensitet të ulët, ndërsa rrugët janë të kalueshme lehtësisht.