BREAKING NEWS

“Ju heqim non gratat”/ Skandali i McGonigal, "bomba" nga Milaim Zeka: Ja premtimi për Gjykatën e Hagës

“Ju heqim non gratat”/ Skandali i McGonigal, "bomba" nga
x
BREAKING NEWS

Sherr mes disa të rinjve në një lokal, raportohet për të plagosur

Sherr mes disa të rinjve në një lokal, raportohet për
x
BREAKING NEWS

Ngjarja tronditëse në Gramsh, flet kryeplaku i fshatit: Jemi të shokuar, na ka lënë pa fjalë

Ngjarja tronditëse në Gramsh, flet kryeplaku i fshatit: Jemi të
x
BREAKING NEWS

Autori pastroi gjakun dhe mbuloi trupat e viktimave, zbardhen detaje të reja për ngjarjen e rëndë në Gramsh

Autori pastroi gjakun dhe mbuloi trupat e viktimave, zbardhen detaje të
x
BREAKING NEWS

E rëndë/ I riu u ther me thikë në 2 të mëngjesit te Sheshi Skënderbej, policia del me thirrjen e rëndësishme për qytetarët

E rëndë/ I riu u ther me thikë në 2 të mëngjesit
x
BREAKING NEWS

Sëmuret Edi Rama, kryeministri mungon në eventin e rëndësishëm, zbardhen me shpejtësi detajet

Sëmuret Edi Rama, kryeministri mungon në eventin e
x
BREAKING NEWS

Tragjedia në Gramsh/ Hapen dyert e mortit në shtëpitë e viktimave, fqinji rrëfen situatën mes vëllezërve

Tragjedia në Gramsh/ Hapen dyert e mortit në shtëpitë e
x
BREAKING NEWS

Gazetari Robert Papa zbulon arsyen pse SHBA nuk e shpall dot non grata Edi Ramën: Është një goditje e madhe

Gazetari Robert Papa zbulon arsyen pse SHBA nuk e shpall dot non grata Edi
x

Aktualitet

“Do bëhej masakër”, Klodiana Lala zbardh prapaskenat e atentatit të Martinajt: Do qëllonin mbi 4 automjete, për të kuptuar se ku do ishte ai

“Do bëhej masakër”, Klodiana Lala zbardh prapaskenat e

Gazetarja Klodiana Lala, tregoi për Euroneës Albania se para se të zhdukej, Ervis Martinaj kishte shtuar masat për t’u mbrojtur ndaj kundërshtarëve.

Ajo tregoi se Martinaj kishte 4 automjete të blinduara me të cilat lëvizte dhe mund t’i shpëtonte edhe një atentati me snajper.

“Brilant Martinaj ka qenë njeriu i tij më i besuar, përpara se të zhdukej. Martinaj kishte një shtim të masave të sigurisë në raport me veten. Përpara se të vritej Brilanti, ai kishte arritur të merrte 4 automjete të blinduara edhe po të tentonin ta gjuanin në distancë me snajperë, do ishte e pamundur sepse kundërshtarët e tij do bënin një masakër. Do qëllonin mbi 4 automjete, për të kuptuar se ku do ishte ai”, tha gazetarja.