BREAKING NEWS

Nga përmendja e emrit të Edi Ramës 6 herë në dosje, te mesazhet dhe takimet me ish-agjentin e FBI, mediat amerikane tregojnë si funksiononte skema dhe publikojnë informacionin që mund të tronditë kryeministrin shqiptar

Nga përmendja e emrit të Edi Ramës 6 herë në dosje, te
x
BREAKING NEWS

27 Janar 2023

27 Janar 2023
x
BREAKING NEWS

Fillove dhe ti si Berisha? Eksperti i ekonomisë shpërthen ndaj deputetes së PS-së: Na sillni fakte dhe jo komente

Fillove dhe ti si Berisha? Eksperti i ekonomisë shpërthen ndaj
x
BREAKING NEWS

SPAK ngre stekën/ Ambasadorja e BE zbulon arsyen e fortë përse zbarkoi në zyrën e Altin Dumanit: Çështje të bujshme që janë hapur dhe nuk mbaron këtu

SPAK ngre stekën/ Ambasadorja e BE zbulon arsyen e fortë përse
x
BREAKING NEWS

A po përgatiten sanksione nga BE për zyrtarët e korruptuar? Ambasadorja Hohmann zbardh të vërtetën

A po përgatiten sanksione nga BE për zyrtarët e korruptuar?
x
BREAKING NEWS

"McGonigal ishte ortak me 25% te një kompani shqiptare", Salianji: Edi Rama sot minimalisht duhet të dorëhiqet

"McGonigal ishte ortak me 25% te një kompani shqiptare",
x
BREAKING NEWS

A ka marrë përgjigje? E zbulon vetë Andi Bushati: Ja çfarë i kërkova dje me urgjencë ambasadës amerikane

A ka marrë përgjigje? E zbulon vetë Andi Bushati: Ja
x
BREAKING NEWS

BE godet Ramën: Nuk jemi dakord për fondet që kërkon kryeministri, çdo shqiptar e sheh çfarë kemi bërë ne

BE godet Ramën: Nuk jemi dakord për fondet që kërkon
x

Aktualitet

E tradhtonte burri, telefonuesja shokon moderatorin “Aldo Morning Show” dhe tregon vendimin që mori në moshën 60-vjeçare: E bënte për karrierë. Ajo ishte e martuar, i shoqi i saj më tha...

E tradhtonte burri, telefonuesja shokon moderatorin “Aldo Morning

Dashuria, një telefonuese që jeton në Greqi, në diskutimin e ditës në “Aldo Morning Show” në Tv Klan ndau historinë e saj me bashkëshortin. Qytetarja kishte zbuluar se burri e tradhtonte rregullisht, ndaj dhe vendosi që në moshën 60-vjeçare të divorcohej.

Dashuri: Ishim bashkë në Greqi. Më tradhtonte me rumanet.

Dashuri: U kthye në Shqipëri, me shqiptare, kështu që e kanë në gjak disa njerëz atë ves.

Aldo: Dëgjo, bëhet fjalë për tradhti apo braktisi familjen?

Dashuri: Për tradhti. Pastaj bëra ndarjen. Në moshën 60 vjeç kam bërë ndarjen.

Aldo: Po pse tradhtonte ai, si është puna?

Dashuri: Atë po them dhe unë, e ka në gjak. Nuk është se më tradhtonte me disa gra që janë më të mira se mua, tradhtonte me disa gra që nuk di si ta shpjegoj, janë të kategorisë më të ulët.

Aldo: Po si, ça  kategorie, s’e kuptoj këtë, çfarë domethënë kategori e ulët?

Dashuri: Kategoria është kjo për shembull, kanë marrë “ke burrë?”, kam. Në ato raste futen këta lloj njerëzish dhe bredhin, bëjnë qejfin e tyre.

Megi Latifi: Mos ka rënë në dashuri me ndonjërën prej tyre?

Dashuri: Jo, nuk ka  rënë në dashuri se ai nuk është se më ndau mua dhe u dashurua me tjetër. Ai e bënte për karrierë.

Dashuri: Po, me rumunet, të bësh qejfin, të paguash. Kur e ke në shtëpi dhe s’e paguan, e bën tjetri që paguan, është karrierë.

Dashuria tregon se e kapi burrin teksa ndodheshin në Shqipëri, në Kuçovë sepse darkave në celularin e tij shfaqej gjithmonë i njëjti numër. Ai nisi të bëhej edhe i dhunshëm ndaj së shoqes, diçka që nuk kishte ndodhur më parë në Greqi.

Dashuri: E merrte atë femrën në shtëpi, e gjeta dhe vajta e kapa atë. Më tha mua “e kemi shok”, edhe i shoqi asaj, edhe ajo vetë.

Aldo: Një sekondë, edhe ajo e martuar ishte mi?

Dashuri: Po, e martuar, prandaj thashë që bënte karrierë. E martuar me fëmijë.

Dashuria thotë se nuk ka asnjë shans rikthimi me ish-burrin e saj, shtuar këtu edhe faktin që ai nuk është interesuar asnjëherë për djalin e tyre të vetëm të sëmurë. Ndërkohë, historia vazhdon edhe me reagimin e habitshëm që qytetarja mori nga bashkëshorti i gruas me të cilën e tradhonte.

Dashuri: I thashë burrit të saj, ishin të dy bashkë. I thashë më fal të bëj një pyetje? Të shikoj që pi gjithnjë birrë me burrin tim, por ta dish se ai  bredh me gruan tënde. “Jo, jo” më tha mua ai, “e kemi shok”. Edhe ai, edhe ajo.

Më të lexuarat