BREAKING NEWS

Prapaskenat e divorcit, ja si Monika Kryemadhi i bëri “gropën” në SPAK Ilir Metës, nga udhëtimet e luksit nëpër Evropë, shpenzimet për shërbime estetike, deri te bisedat në celularin e saj ku bëheshin pazare me ministra, drejtorë e biznesmenë, ish-pres...

Prapaskenat e divorcit, ja si Monika Kryemadhi i bëri
x
BREAKING NEWS

Ilir Meta rrezikon deri në 15 vite burg, si do e fundosë pasuria që ka kaluar në emër të vjehrrës, kunatit dhe babait të tij, në fund do ia sekuestrojnë të gjitha paratë, personazhi që e denoncoi në SPAK zbardh informacionet e fundit nga hetimet...

Ilir Meta rrezikon deri në 15 vite burg, si do e fundosë pasuria
x
BREAKING NEWS

Kontrolli i Lartë i Shtetit nxjerr zbuluar Belinda Ballukun për biletat e avionit dhe dietat jashtë vendit, nuk ekziston asnjë dokument për zv/kryeministren që provon takimet e saj zyrtare për të cilat janë bërë udhëtime ndërkombëtare

Kontrolli i Lartë i Shtetit nxjerr zbuluar Belinda Ballukun për
x
BREAKING NEWS

OLAF fundos Frida Krifcën dhe zinxhirin drejtues të AZHBR, ja skema korruptive që përdorën për të vjedhur fondet e bujqësisë, nga kontratat false, te aplikantët që paguan përqindje të lartë që të fitonin, ja si u grabitën paratë me kompanitë e konsulen...

OLAF fundos Frida Krifcën dhe zinxhirin drejtues të AZHBR, ja skema
x
BREAKING NEWS

SPAK u ka prishur gjumin të paprekshmëve të politikës, prokurorët specialë janë në rrezik për shkak të pazarit Rama-Berisha, Lulzim Basha reagon ashpër dhe zbulon çfarë do bëjë nëse Gjykata e Lartë nuk vendos për vulën e PD para zgjedhjeve të 2025...

SPAK u ka prishur gjumin të paprekshmëve të politikës,
x
BREAKING NEWS

Brizida Gjikondi zbardh prapaskenat e forta: Ja skema që po përdor Ilir Meta për të shpëtuar nga arrestimi i SPAK njësoj siç ia hodhi paq me videon e Dritan Priftit

Brizida Gjikondi zbardh prapaskenat e forta: Ja skema që po përdor
x
BREAKING NEWS

Trondit juristi Romeo Kara: Operacioni ‘Metamorfoza’ është bërë posaçërisht nga SPAK për të shkuar te Ilir Meta, shumë shpejt do të kemi komunikim akuze, ja pse ish-presidentit i janë mbyllur dyert e azilit, do ta sjellin si ‘pako postale’ në Shqipëri ...

Trondit juristi Romeo Kara: Operacioni ‘Metamorfoza’ është
x
BREAKING NEWS

Lëvizje në qeverinë  e Edi Ramës, Blendi Klosi drejt postit të zv/kryeministrit dhe drejtuesit të qarkut të Tiranës, Gjiknuri largohet nga Elbasani, Blendi Çuçi shkon në Fier, ja çfarë pritet të ndodhë brenda PS

Lëvizje në qeverinë  e Edi Ramës, Blendi Klosi drejt
x

Aktualitet

E tradhtonte burri, telefonuesja shokon moderatorin “Aldo Morning Show” dhe tregon vendimin që mori në moshën 60-vjeçare: E bënte për karrierë. Ajo ishte e martuar, i shoqi i saj më tha...

E tradhtonte burri, telefonuesja shokon moderatorin “Aldo Morning

Dashuria, një telefonuese që jeton në Greqi, në diskutimin e ditës në “Aldo Morning Show” në Tv Klan ndau historinë e saj me bashkëshortin. Qytetarja kishte zbuluar se burri e tradhtonte rregullisht, ndaj dhe vendosi që në moshën 60-vjeçare të divorcohej.

Dashuri: Ishim bashkë në Greqi. Më tradhtonte me rumanet.

Dashuri: U kthye në Shqipëri, me shqiptare, kështu që e kanë në gjak disa njerëz atë ves.

Aldo: Dëgjo, bëhet fjalë për tradhti apo braktisi familjen?

Dashuri: Për tradhti. Pastaj bëra ndarjen. Në moshën 60 vjeç kam bërë ndarjen.

Aldo: Po pse tradhtonte ai, si është puna?

Dashuri: Atë po them dhe unë, e ka në gjak. Nuk është se më tradhtonte me disa gra që janë më të mira se mua, tradhtonte me disa gra që nuk di si ta shpjegoj, janë të kategorisë më të ulët.

Aldo: Po si, ça  kategorie, s’e kuptoj këtë, çfarë domethënë kategori e ulët?

Dashuri: Kategoria është kjo për shembull, kanë marrë “ke burrë?”, kam. Në ato raste futen këta lloj njerëzish dhe bredhin, bëjnë qejfin e tyre.

Megi Latifi: Mos ka rënë në dashuri me ndonjërën prej tyre?

Dashuri: Jo, nuk ka  rënë në dashuri se ai nuk është se më ndau mua dhe u dashurua me tjetër. Ai e bënte për karrierë.

Dashuri: Po, me rumunet, të bësh qejfin, të paguash. Kur e ke në shtëpi dhe s’e paguan, e bën tjetri që paguan, është karrierë.

Dashuria tregon se e kapi burrin teksa ndodheshin në Shqipëri, në Kuçovë sepse darkave në celularin e tij shfaqej gjithmonë i njëjti numër. Ai nisi të bëhej edhe i dhunshëm ndaj së shoqes, diçka që nuk kishte ndodhur më parë në Greqi.

Dashuri: E merrte atë femrën në shtëpi, e gjeta dhe vajta e kapa atë. Më tha mua “e kemi shok”, edhe i shoqi asaj, edhe ajo vetë.

Aldo: Një sekondë, edhe ajo e martuar ishte mi?

Dashuri: Po, e martuar, prandaj thashë që bënte karrierë. E martuar me fëmijë.

Dashuria thotë se nuk ka asnjë shans rikthimi me ish-burrin e saj, shtuar këtu edhe faktin që ai nuk është interesuar asnjëherë për djalin e tyre të vetëm të sëmurë. Ndërkohë, historia vazhdon edhe me reagimin e habitshëm që qytetarja mori nga bashkëshorti i gruas me të cilën e tradhonte.

Dashuri: I thashë burrit të saj, ishin të dy bashkë. I thashë më fal të bëj një pyetje? Të shikoj që pi gjithnjë birrë me burrin tim, por ta dish se ai  bredh me gruan tënde. “Jo, jo” më tha mua ai, “e kemi shok”. Edhe ai, edhe ajo.