BREAKING NEWS

“Braktisi” Berishën, Agron Duka zbulon pse do të garojë i vetëm në zgjedhje

“Braktisi” Berishën, Agron Duka zbulon pse do të
x
BREAKING NEWS

Rritja e pëlqyeshmërisë për Alibeaj, pedagogia: Ty nuk mundet të të duket Edi Rama një njeri...

Rritja e pëlqyeshmërisë për Alibeaj, pedagogia: Ty nuk
x
BREAKING NEWS

U raportua për atentat, policia zbulon si qëndron e vërteta: Çfarë ndodhi në aksin Tiranë-Lezhë

U raportua për atentat, policia zbulon si qëndron e vërteta:
x
BREAKING NEWS

KQZ kërkon gjobitjen e tre kryebashkiakëve dhe disa zyrtarëve të tjerë (EMRAT)

KQZ kërkon gjobitjen e tre kryebashkiakëve dhe disa zyrtarëve
x
BREAKING NEWS

Aksident me vdekje/ Bie nga skela 53-vjeçari, dalin detajet e para

Aksident  me vdekje/ Bie nga skela 53-vjeçari, dalin detajet e para
x
BREAKING NEWS

Deputetja e PS ka 'dy fjalë' për patronazhistët

Deputetja e PS ka 'dy fjalë' për patronazhistët
x
BREAKING NEWS

Tronditet Lezha/ Të shtëna me armë zjarri, zbardhen dyshimet e para

Tronditet Lezha/ Të shtëna me armë zjarri, zbardhen dyshimet e
x
BREAKING NEWS

Berisha prezanton kandidatin për zgjedhjet e 14 majit dhe thumbon qeverinë: Kjo qeveri në 8 vite mori borxh 5 miliardë euro

Berisha prezanton kandidatin për zgjedhjet e 14 majit dhe thumbon
x

Aktualitet

Çfarë po ndodh? Shqiptarët 'zbarkojnë' në sheshin 'Skënderbej', dalin pamjet e fundit (VIDEO)

Çfarë po ndodh? Shqiptarët 'zbarkojnë' në

Qindra shqiptarë janë mbledhur bashkë dhe po festojnë në Sheshin Skëndërbej. Koncerti sapo ka filluar dhe ajo që e hapi ishte këngëtarja Elvana Gjata me hitin “Kuq e zi”.

“Me ty shpirtin kemi sot, o Flamuri më i bukur në bot”, kjo është fraza e cila është kënduar një zëri me këngëtaren.

Disa këngëtare priten të ngjiten në skenë sot, ndërkohë qershia mbi tortë, sigurisht është ajo, këngëtarja me famë botërore, Dua Lipa.

Ajo zgjodhi këtë ditë të veçantë për Shqipërinë për të përmbyllur dhe turin e saj  “Future Nostalgia”.