BREAKING NEWS

Nuk ndalet 'kriza' e Euros dhe Dollarit, mësoni se ç'po ndodh me monedhat e tjera të huaja

Nuk ndalet 'kriza' e Euros dhe Dollarit, mësoni se
x
BREAKING NEWS

Rudina Hajdari pranon takimet me Agron Nezën, zbulon se çfarë është diskutuar mes tyre

Rudina Hajdari pranon takimet me Agron Nezën, zbulon se çfarë
x
BREAKING NEWS

Tragjedia e Gërdecit/ Gazetari ngre dyshimet e forta: Fatmir Mediu mund të dalë si i përdorur

Tragjedia e Gërdecit/ Gazetari ngre dyshimet e forta: Fatmir Mediu mund
x
BREAKING NEWS

Pritet kthesa e motit! Acari dhe i ftohti "mbërtheu" vendin, zbuloni se çfarë nga pret sot

Pritet kthesa e motit! Acari dhe i ftohti "mbërtheu" vendin,
x
BREAKING NEWS

Jo vetëm pagesa për hotele luksoze, zbulohet vila që Ahmetaj përfitoi nga Klodian Zoto

Jo vetëm pagesa për hotele luksoze, zbulohet vila që Ahmetaj
x
BREAKING NEWS

Gazetari Hoxha ngre tonet: Mjerë kush shkon atje, ferri është mbi tokë!

Gazetari Hoxha ngre tonet: Mjerë kush shkon atje, ferri është mbi
x
BREAKING NEWS

Skandali Inceneratorëve/ Pagesat për Arben Ahmetajn nga Klodian Zoto, ish prokurori zbardh detaje të forta: Indicie të rëndësishme...

Skandali Inceneratorëve/ Pagesat për Arben Ahmetajn nga Klodian Zoto,
x
BREAKING NEWS

Artan Hoxha ka një mesazh për kryeministrin Rama: Armiku i brendshëm është më i rrezikshëm se ai i jashtëm

Artan Hoxha ka një mesazh për kryeministrin Rama: Armiku i
x

Aktualitet

Çfarë raportoi Yuri Kim në DASH për Altin Dumanin e SPAK? Gazetari ngre pikëpyetjet e forta: Gjëja më e bukur...

Çfarë raportoi Yuri Kim në DASH për Altin Dumanin e SPAK?

Gazetari Roland Qafoku deklaroi se ambasadorja amerikane, Yuri Kim raporton për çdo gjë te Departamenti i Shtetit (DASH).

Në emisionin “Now” në Euronews Albania, Qafoku u shpreh se Kim ka raportuar edhe për SPAK dhe drejtuesin e saj të ri, Altin Dumani.

“Të themi që ambasadorët amerikanë bëjnë politikë personale? Jo. Këtu është ajo se çfarë bën politika jonë, raporti i politikës sonë me ambasadorët amerikanë. Gjëja më e bukur do të jetë që të hapim dosjen dhe të lexojmë se çfarë ka thënë Yuri Kim.

Çdo gjë raportohet në Departamentin e Shtetit (DASH). Edhe atë të Altin Dumanit. Jam i bindur, me intuitën time që e raporton atje. Kështu funksionon”, theksoi ai.