BREAKING NEWS

Sulmi me armë zjarri ndaj ‘Top Channel’, Artan Hoxha zbardh prapaskenat: Autorët kanë dashur të përcjellin një mesazh, është atentat me kosto të lartë, nuk u ka interesuar të godisnin...

Sulmi me armë zjarri ndaj ‘Top Channel’, Artan Hoxha zbardh
x
BREAKING NEWS

Serat me kanabis në Malësi të Madhe ‘plasin’ skandalin, policia fundos ogranizatorin, në ‘grackë’ bien edhe 3 punonjës bashkie, zbardhen detajet e fundit

Serat me kanabis në Malësi të Madhe ‘plasin’
x
BREAKING NEWS

VIDEO/ Banorët në rrezik? Artan Hoxha plas deklatratën ‘bombë’: Kompania që ka dhënë ekskluzivitetin kërkoi mbylljen e ‘Big Brother VIP’

VIDEO/ Banorët në rrezik? Artan Hoxha plas deklatratën
x
BREAKING NEWS

“Në mesnatë Alibeaj ndryshoi listat pa na pyetur”/ Dha dorëheqjen nga gara për kryetar Bashkie në Korçë, Gjata zbardh prapaskenat e forta

“Në mesnatë Alibeaj ndryshoi listat pa na pyetur”/ Dha
x
BREAKING NEWS

VIDEO/ Artan Hoxha publikon pamjet: Ja momenti kur ish-shefi i RENEAS merr 113 mijë eurot nga biznesmeni

VIDEO/ Artan Hoxha publikon pamjet: Ja momenti kur ish-shefi i RENEAS merr 113
x
BREAKING NEWS

"Dal unë në përgjime që flas me..."/ Artan Hoxha thirrje policisë: Shkoni te bandat, te ngjarjet e fundit kriminale në Tiranë makinat janë vjedhur në të njëjtin qytet

"Dal unë në përgjime që flas me..."/ Artan Hoxha
x
BREAKING NEWS

Deklarata ‘bombë’ e Artan Hoxhës: Pronarët e Top Channel kanë ndjerë rrezik, ata e dinë se nga vjen sulmi

Deklarata ‘bombë’ e Artan Hoxhës: Pronarët e Top
x
BREAKING NEWS

Të shtëna me armë zjarri, reagon policia

Të shtëna me armë zjarri, reagon policia
x

Aktualitet

Gjykata jep vendimin për efektivin e RENEA-s, tregon përpara trupës gjykuese se kujt ia mori 113 mijë eurot

Gjykata jep vendimin për efektivin e RENEA-s, tregon përpara

Gjykata ka caktuar masën e sigurisë “Arrest me burg” për efektivin e RENEA-s, Altin Morina, i cili u kap disa ditë më parë me 113 mijë euro në makinë.

Në seancë, Morina u shpreh se paratë ia kishte marrë një biznesmeni, 20 minuta para se të arrestohej. Morina theksoi se paratë i ka marrë për arsye personale dhe shtoi se është i gatshëm të  bashkëpunojë me prokurorinë.

Morina u arrestua pak ditë më parë, teksa levizte me nje automjet luksoz “Audi Q8”.

Operacioni u zhvillua pas indicieve të dhëna nga inteligjenca informative.

Prokuroria e akuzon për pastrim parash dhe është tërhequr nga akuzat e shpërdorimit të detyres dhe fshehjes së të ardhurave.

Më të lexuarat