BREAKING NEWS

Ja “grushti i madh amerikan” në fytyrën e Sali Berishës, Ilir Metës dhe Edi Ramës, SHBA del në krah të Altin Dumanit, kërkon distancim të opozitës nga “non-grata” dhe jep mesazhin e fortë se keqqeverisja e korrupsioni duhen luftuar

Ja “grushti i madh amerikan” në fytyrën e Sali
x
BREAKING NEWS

Ja kontrata në duart e prokurorëve që po i bën “gropën” Ilir Metës dhe Monikës, roli i nënës së Kryemadhit dhe vëllait Drini që mori 360 milionë lekë nga SGS, 2 njerëzit që hapën dosjet e ish-presidentit në SPAK me kallëzimet që bënë nxjerrin faktet t...

Ja kontrata në duart e prokurorëve që po i bën
x
BREAKING NEWS

Ilir Meta akuzon televizionin e Zenit se ka marrë urdhër t’i mbyllin dyert, Monika Kryemadhi sulmon bashkëshortin si shërbëtor të Edi Ramës

Ilir Meta akuzon televizionin e Zenit se ka marrë urdhër t’i
x
BREAKING NEWS

Spartak Braho flet pa “doreza”, ja detajet nga sëmundja e vjetër e Ilir Metës, manovrat e tij me përjashtimin e Monika Kryemadhit dhe prapaskenat e forta që po ndodhin brenda ish-LSI, nga largimi i bashkëpunëtores së tyre të kasafortave, te shkërmoqja ...

Spartak Braho flet pa “doreza”, ja detajet nga sëmundja e
x
BREAKING NEWS

Gjyqtari që i dha PD Sali Berishës para vetingut, ja pasuria e “çmendur” e Agron Zhukrit, si u bë milioner nga gruaja e tij që nuk i justifikon dot të gjitha të ardhurat e saj me pagat dhe aktivitetin privat, zbardhen “flamujt e kuq” në KPK...

Gjyqtari që i dha PD Sali Berishës para vetingut, ja pasuria e
x
BREAKING NEWS

Lajme shumë të mira për pensionistët, ja çfarë po përgatitet me skemën e re të pensioneve, nga indeksimi, kompensimet, ndryshimet në fshat dhe qytet dhe deri tek kontributet për të vetëpunësuarit në bujqësi

Lajme shumë të mira për pensionistët, ja çfarë
x
BREAKING NEWS

Nuk ndalet Ilir Meta, vijon kërcënimet ndaj kreut të SPAK: Do t’i qepem Dumanit brez pas brezi, nëse është trim le të...

Nuk ndalet Ilir Meta, vijon kërcënimet ndaj kreut të SPAK: Do
x
BREAKING NEWS

Ja pse Europa ka mbyllur dyert e arratisjes së Metës dhe Kryemadhit, dosja e tyre e “e zezë” e pastrimit të parave drejt fundit të hetimeve, Altin Dumani dhe Sotir Kllapi po bëjnë gati fletë-arrestet, zbardhen provat dhe dëshmitarët që kanë plasur “bom...

Ja pse Europa ka mbyllur dyert e arratisjes së Metës dhe Kryemadhit,
x

Aktualitet

Krimi makabër në Durrës/ “Sipas shumë dëshmive të marra Pëllumb Meta ka qenë shumë agresiv”, gazetarja zbulon detajet e forta: Ja plani që kishte bërë Hygerta, po kërkonte në Tiranë për…

Krimi makabër në Durrës/ “Sipas shumë dëshmive

Gazetarja Glidona Daci, e ftuar në studion e “Open” në News24 ka zbuluar detaje lidhur me vrasjen e Pëllumb Metës dhe tentativën e manipulimit të ngjarjes nga familjarët e tij.

Ajo u shpreh se sipas shoqeve të klasës së Hygertës, kjo e fundit kishte filluar të kërkonte një punë me pagë të lartë në Tiranë, pavarësisht vendndodhjes, duke rritur dyshimet se ajo po kërkonte të zhvendosej përfundimisht në kryeqytet.

Gazetarja zbuloi po ashtu se sipas dëshmive të marra viktima Pëllumb Meta ishte agresiv dhe autoritar brenda shtëpisë, gjë që mund të ketë qenë edhe arsyeja përfundimtare e fëmijëve për eliminimin e tij fizik.

“Sipas shumë dëshmive të marra Pëllumb Meta ka qenë shumë agresiv dhe autoritar në shtëpi duke kërcënuar herë pas here bashkëshorten.

Arsyet përse fëmijët mund të kenë arritur deri në këtë pikë und të kenë qenë presionet e ushtruara nga ai.

Kështu e kishte fejuar edhe vajzën e madhe, si kishte dashur ai vetë.

Shoqet e klasës së Hygertës kishin treguar se ajo po kërkonte një punë me pagë të lartë në Tiranë dhe dyshonin se ajo kërkonte të zhvendosej në Tiranë.

Këtu besoj se hyn faktori psikologjik”, u shpreh ajo mes të tjerash.

 

Më të lexuarat