BREAKING NEWS

A është ai politikani që përmendet në përgjime? Reagon për herë të parë Taulant Balla

A është ai politikani që përmendet në përgjime?
x
BREAKING NEWS

Vrasja e gruas shtatzënë, paralajmërohet vendimi drastik në qeveri, ministrja lëshon thirrjen e fortë

Vrasja e gruas shtatzënë, paralajmërohet vendimi drastik në
x
BREAKING NEWS

Karamuço plas deklaratën e fortë dhe ngre dyshime: Droga e Fierit ka lidhje me hakerimin iranian, porositësit përshkruanin...

Karamuço plas deklaratën e fortë dhe ngre dyshime: Droga e
x
BREAKING NEWS

Kokaina masive në Fier, gazetarja nxjerr detajet e pathëna për Çervanaku: E njihnin si bamirës

Kokaina masive në Fier, gazetarja nxjerr detajet e pathëna për
x
BREAKING NEWS

Gara për kreun e forumit rinor të PD, Kokalari ‘sulmon’ Berishën: Kur ke një biznes dhe gabon, fajtori është pronari, po bëheshin gjëra që...

Gara për kreun e forumit rinor të PD, Kokalari ‘sulmon’
x
BREAKING NEWS

“Ç’më duhet mua PD e Primaret, përgjigju”/ Plas sherri në studio, kandidati për Bashkinë e Tiranës i kthehet keq Fevziut: A ka mundësi, programin e ka partia

“Ç’më duhet mua PD e Primaret, përgjigju”/
x
BREAKING NEWS

Deklarata "shokuese" e kandidatit Gert Bogdani: Paratë e krimit...

Deklarata "shokuese" e kandidatit Gert Bogdani: Paratë e
x
BREAKING NEWS

“S’ do lejoj që të valëvitet flamuri i LGBT-së”/ Zotimi i pazakontë i kandidatit në Primaret e PD-së: Nuk shkel mbi...

“S’ do lejoj që të valëvitet flamuri i
x

Aktualitet

Përplasi për vdekje 21-vjeçaren, zbardhet dëshmia e shqiptarit: Më vjen keq, kisha frikë!

Përplasi për vdekje 21-vjeçaren, zbardhet dëshmia e

Është zbardhur dëshmia e shqiptarit, i cili përplasi një studente greke në qendër të Selanikut dhe më pas u largua nga vendngjarja.

Ai ka thënë para policisë se i vjen keq për vajzën, por nuk ka dashur ta përplasë dhe është larguar nga vendngjarja sepse kishte frikë, pasi nuk është i pajisur me leje qëndrimi.

Gjithashtu ai ka shtuar se nëse vajza do të kishte kaluar në vijat e bardha, kjo nuk do të kishte ndodhur.

"Nëse do të kishte kaluar te vizat e bardha, s’do të kishte ndodhur asgjë. 20 metra më lart kishte viza të bardha. U largova nga vendngjarja, sepse kisha frikë, sepse nuk kam leje qëndrimi për në Greqi.

21-vjeçarja e aksidentuar ishte studente e Veterinarisë në Universitetin e qytetit," tha ai.