BREAKING NEWS

Emri/ Identifikohet autori që qëlloi Sali Berishën dhe e shtriu në tokë

Emri/ Identifikohet autori që qëlloi Sali Berishën dhe e shtriu
x
BREAKING NEWS

Grushtoi në mes të turmës Berishën, dalin pamjet e fundit, protestuesit kapin autorin dhe...(VIDEO)

Grushtoi në mes të turmës Berishën, dalin pamjet e fundit,
x
BREAKING NEWS

Gjakosja e Sali Berishës, “Shqiponjat” dhe ambulanca me urgjencë te selia e PD (FOTO)

Gjakosja e Sali Berishës, “Shqiponjat” dhe ambulanca me
x
BREAKING NEWS

FOTO/ I mbuluar me gjak, ky është personi që goditi me grusht në mes të turmës Sali Berishën (VIDEO)

FOTO/ I mbuluar me gjak, ky është personi që goditi me grusht
x
BREAKING NEWS

Incidenti i rëndë/ Pas sulmit dhe gjakosjes së Sali Berishës, ish kryeminsitri merr vendimin urgjent

Incidenti i rëndë/ Pas sulmit dhe gjakosjes së Sali
x
BREAKING NEWS

Sali Berisha i gjakosur në protestë, truprojat e ish-kryeministrit dërrmojnë keq autorin (VIDEO)

Sali Berisha i gjakosur në protestë, truprojat e ish-kryeministrit
x
BREAKING NEWS

Plas keq në protestë/ Gjakoset ish kryeministri Sali Berisha, bie përtokë pasi qëllohet me... (VIDEO)

Plas keq në protestë/ Gjakoset ish kryeministri Sali Berisha, bie
x
BREAKING NEWS

Samiti i BE nën kërcënimin e protestuesve të Sali Berishës dhe Ilir Metës, thirrje për të dalë me dhunë në “Dëshmorët e Kombit”

Samiti i BE nën kërcënimin e protestuesve të Sali
x

Bota

Pamjet virale/ Askush nuk e do Putinin, momenti kur kryeministri armen “largohet” në takimin e liderëve të ish-bllokut sovjetik (VIDEO)

Pamjet virale/ Askush nuk e do Putinin, momenti kur kryeministri armen

Një ngjarje e pazakontë më parë ka ndodhur ditën e sotme gjatë takimit mes liderëve të vendeve të ish-bllokut sovjetik.

Teksa ato u rreshtuan për të pozuar së bashku, ajo çfarë tërhoqi më shumë vëmendjen ishte reagimi i liderëve dhe distanca që ata mbanin nga presidenti rus Vladimir Putin.

Në videon e postuar më poshtë, shihet se si kryeministri armen Nikol Pashinyan po kujdesej të ruante as më shumë distancë nga presidenti rus, sikur do të dëshmojë që nuk e do praninë e tij.

Që nga fillimi i pushtimit rus në Ukrainë, Putinin po e distancojnë pothuajse të gjithë liderët botërorë e të paktë janë ata që i dalin në mbrojtje siç është rasti i presidentit bjellorus Alexandar Lukashenko.

Më të lexuarat