BREAKING NEWS

E qëlloi me pistoletë në sy të fëmijës, dalin pamjet nga sherri që solli dy viktima në Kavajë

E qëlloi me pistoletë në sy të fëmijës, dalin
x
BREAKING NEWS

A po e dëmton Alibeaj Partinë Demokratike? Analisti komenton situatën para zgjedhjeve: Berisha ka supërmacinë, por del i humbur se…

A po e dëmton Alibeaj Partinë Demokratike? Analisti komenton
x
BREAKING NEWS

Analisti i njohur tregon "puçin" me të cilin mund t’ja marrë Alibeajt vulën dhe logon e PD-së: Ja kush është shpëtimi i Berishës

Analisti i njohur tregon "puçin" me të cilin mund
x
BREAKING NEWS

Kreshnik Spahiu plas deklaratën e fortë: Ja pse Berisha do braktisi partinë

Kreshnik Spahiu plas deklaratën e fortë: Ja pse Berisha do braktisi
x
BREAKING NEWS

Gazetari Hoxha parashikon çfarë do të ndodh me kandidatin e PD, Roland Bejko

Gazetari Hoxha parashikon çfarë do të ndodh me kandidatin e
x
BREAKING NEWS

Kreshnik Spahiu tregon arsyen e fortë: Ja pse largohen kandidatët nga Alibeaj

Kreshnik Spahiu tregon arsyen e fortë: Ja pse largohen kandidatët nga
x
BREAKING NEWS

Gara për Tiranën në 14 maj, analisti zbulon sekretet në fushatën e Këlliçit

Gara për Tiranën në 14 maj, analisti zbulon sekretet në
x
BREAKING NEWS

Kreshnik Spahiu flet me emra: Këta dy politikanë të fuqishëm do bashkohen në një parti pas 14 majit

Kreshnik Spahiu flet me emra: Këta dy politikanë të fuqishëm
x

Aktualitet

Tjetër përplasje e frikshme mes makinave në rrugët e vendit tonë

Tjetër përplasje e frikshme mes makinave në rrugët e vendit

Një aksident ka ndodhur mbrëmjen e djeshme në qytetin e Fierit rreth orës 22:30.

Në rrugën kryesore të qytetit, pranë shtëpisë të të moshuarve, dy automjete ‘tip Benz’ janë përplasur me njëra-tjetrën.

Për pasojë ka mbetur i plagosur një person i cili është dërguar me urgjencë në spitalin e Fierit ku po merr trajtimin e nevojshëm mjekësor.

Policia vijon hetimet për zbardhjen e plotë të rrethanave të aksidentit.Bilanci i aksidenteve ne Shqiperi javet e fundit eshte renduar ndjeshem. Shumica e ketyre ngjarjeve kane ndodhur si pasoje e shkeljes se rregullave dhe tejkalimit te shpejtesise.